Luxusní/reprezentativní pistole (nebo revolver)

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#46 » čtv 27. říj 2016, 10:43

Strycu dýdžeju...však s takým Glockem sa nikdo nebude válat po zákopách...To je na přeca na sport ! Na čistú radosť a časťéjší čištění, jak střílání :mrgreen:

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#47 » čtv 27. říj 2016, 10:56

Pelanj:
Až budu "velkej a bohatej" tak si z těchto srdcových důvodů totožných se tvými koupím Desert Eagle Mark XIX. (weaver lišta nahoře i dole, kompenzátor zdvihu na konci hlavně) v leštěném niklu a ráži .44mag. Její sběratelská hodnota je nejen díky vzhledu, ale hlavně unikátní konstrukci a historii z dílny Magnum Research. Praktická použitelnost je asi mizivá :D i když v tomto případě o to ani nejde. Nicméně před padouchy respekt určitě budí, její síla je ničivá a pouzdra se k ní vyrábí (samozřejmě v kůži), takže na vycházku bych ji občas určitě vzal ;)
http://www.magnumresearch.com/Desert-Eagle-Mark-XIX.asp
Ovšem zda a kde se dá z ní vystřelit a sehnat ji, to zatím nemám páru.

Jinak zatím jsem se spokojil s CZ 75 B New Edition a zatím ji považuji za šperk CZUB (z těch, co se dají sehnat u nás). Je nádherná, přesná a běžně ji nosím. Až ji vytáhnu na padoucha, tak to požadovanou grácii určitě bude mít :D

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#48 » čtv 27. říj 2016, 11:03

>honzek86: No hlavně velkej a silnej. Váha D-E .50AE cca 3.5kg - ideální na nošení :lol:
To je fakt šílenej kanón...

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#49 » čtv 27. říj 2016, 11:15

Honzek : Nevím odkud jsi, ale například v Hovoranech ji mají. Ale účtují si za jeden výstřel 50Kč :-D Tam se vyplatí jet na víkend. Zastřílet si, pak se někde ve sklípku ubytovat...Jestli rád fotíš, je tam nádherné okolí...

Jinak DE v .50AE má v této ráži 2050g. Nabitej tedy cca 2210g

Leda že bys myslel s tou "delší" hlavní nebo s brzdou :-D

BB.jpg


BB kompik.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#50 » čtv 27. říj 2016, 11:23

Ježiš to je straslivej kanon. :)

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#51 » čtv 27. říj 2016, 11:36

>jirka87: Jj, váha 4lb 8oz, překoukl jsem se, sorry za nekorektní info. Omylem jsem počítal 7lb místo 4lb (ta sedmička patřila k množství střel v zásobníku).
Tak fajn :-D , to bych se možná u pisoáru ani nepřevrátil...

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#52 » čtv 27. říj 2016, 11:43

Silnej už jsem snad dost :D teď mi chybí spíš ty prachy. Všechny tyto parametry jsou mi známy, je to kus oceli. A viděl jsem i videa s rozseknutým obočím apod. :)
Dva detaily:
1. myslel jsem nejnovější model - Mark XIX. ten tam mají? ;) s tou úsťovou brzdou u tohoto modelu prý není ten kopanec tak zničující. Navíc ta brzda fakt dobře vypadá. Na těch vašich fotkách budou modely starší, si myslím.
2. Chci ho v 44. Magnum, ne 50. Action Express ... jednak kvůli ceně náboje, jednak že se u nás snad ani nedá sehnat, jednak pracky mám jen jedny :D a navíc - tento náboj je původnější! Šlo o snahu sestrojit pistoli na rev. náboje .357 a .44 ... teprve po úspěsnému čelení této výzvě Magnum Research z nudy vynalezlo náboj .50 AE speciálně pro tuto pistoli. A asi největší výhoda modelu Mark XIX.: údajně když ho koupím v jakékoliv ráži, můžu poté dokoupit libovolnou hlaveň a bude kompatibilní. (Celkově mám dojem existuje 6 hlavní - ráže .357, .44 a .50, všechny v délce 6 a 10 palců.) U těch starších to prý takhle nešlo - rám pro .44 nebyl dostatečný pro montáž hlavně .50 AE.
Na té fotce od jirka87 bude snad i hlaveň 12palec - prý ji kdysi dělali.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#53 » čtv 27. říj 2016, 12:52

Vy furt naděláte s Desertem...A já se chudák tahám do práce tzv. hidden carry s 50BMG revolverem. No..a taky to jde :-D :-D :-D

Poláci to komentovali slovy " Kdyby se ti náhodou doma na zahradě objevil tyranosaurus a ty jsi ho musel střelit z druhé strany domu přes zeď" :-D (samozřejmě se jedná o nesmysl,je to fotomontáž)

TYR.jpg


A revolver na slugy taky nemusí být zlá zbraň (ráže 28ga) jako reprezentativní kousek :-D (sorry, je to tak OT, jak jen to jde, ale zakladatel už problém vlastně vyřešil, tak při malém pátku drobet trollím :-) )

sr.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
jirka87
Příspěvky: 262

Příspěvek#54 » čtv 27. říj 2016, 12:57

Kluci sorry :-D :-D :-D

punt_gun.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#55 » čtv 27. říj 2016, 13:12

Tak původně se tu jednalo o pistoli či revolver :D jestli se to hraje takhle, tak Pelanjovi jako srdcovku budící respekt před padouchy doporučuji druhoválečný tank Tiger II. Akorát si nejsem jist, že ho sežene pod 100 tis.



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#56 » čtv 27. říj 2016, 13:47

jirka87
vypadá fakt luxusně, ale asi bych měl trochu problém se skrytým nošením



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#57 » čtv 27. říj 2016, 14:05

Na Příbrami v Leru mají DE ve 44Mag, akorát to asi nebude ta novější verze. Jedna rána za 65 Kč. Asi to někdy zkusím. Zatím jsem 44Mag střílel jenom z revolveru (Ruger Super RedHawk nebo tak nějak) a pěkné to bylo:) O ráži mi nejde, na velkou ránu mám doma brokovnici:) Mimochodem, Taurus Judge na brokové 410 nebo 45LC by také nebyl úplně marný.

ČZ75 v nerezovém provedení ze moc pěkná zbraň a klidně bych se ji nebál označit za reprezentativní, pokud bych se ovšem nebál pověstné CZUB kvality a životnosti. Takže vzhled OK, ale do švýcarských hodinek tomu bohužel něco chybí. Takže bohužel asi platí to, že nejlepší CZ75 není od ČZUB. Takže nějaký klon od renomované firmy určitě připadá v úvahu.

U Beretty 92 nepřekousnu pojistku na závěru, to mi vadí.

Uživatelský avatar
honzek86
Příspěvky: 347

Příspěvek#58 » čtv 27. říj 2016, 17:40

Beretta 92 je nádherná. Ale nedávno jsem ji měl v ruce a objektivně - nesedne do ruky tak, jako moje CZ 75 B. Ale je o fous větší a impozantnější, to jo.

Jinak se tu přidám ještě k ostatním, co ti tu doporučili Colt Python .357mag - držel jsem to v ruce a málem jsem se z toho udělal :D to je švýcarská práce. Řekl bych, že přesně to, co hledáš. Borec za ni chtěl 53 tis. Myslím že ji pořád má ...



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#59 » čtv 27. říj 2016, 21:05

jirka87 píše:Strycu dýdžeju...však s takým Glockem sa nikdo nebude válat po zákopách...To je na přeca na sport ! Na čistú radosť a časťéjší čištění, jak střílání :mrgreen:

Jo na tom asi něco bude :mrgreen: Já osobně nemám rad nepraktické zbraně..... To je jako mít krumpáč a bát se s nim kopnout do země, aby se trochu neodřel....

Osobně bych asi vzal HK Mark 23, ani ne kvůli vzhledu či reprezentativnosti, ale kvůli tomu, že je skoro nezničitelná.... Ale já mám velké ruce tak mě táhnou tyhle velké pistole....

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#60 » čtv 27. říj 2016, 21:16

Inak ked uz sa tu riesia extravagantne veci, co takto toto :
ThompsonArmsContender.jpg


http://www.imfdb.org/wiki/Hard_Target#Thompson_Center_Arms_Contender

Jeden v .44 Magnum maju v panzer.cz :).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů