Walther PPK

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#16 » čtv 18. čer 2009, 10:03

Zeptam se jinak - vadi to? :-)

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » čtv 18. čer 2009, 14:37

Viděl jsem PPK v 22Lr kterej tohle dělal. Podavač byl v místě kde zvedá záchyt závěru vymačkanej. Tudíž ho nedokázal zvednout do dráhy závěru. Asi bych to řešil výrobou nového podavače.

Uživatelský avatar
setrop
Příspěvky: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » čtv 18. čer 2009, 17:54

cmk píše:Zeptam se jinak - vadi to? :-)


po pravdě? nevadí :-) .... jinak pokud prázdný zásobník přizvednu k úažě pistole a zkusím natáhnout (s prázdným zásobníkem) - zavěr v zadní poloze zůstane

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » čtv 18. čer 2009, 21:32

Tak to bych tipoval slabou pružinu (případně trochu pokroucená, že tlačí na jednu stranu podavače více než druhou).



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#20 » čtv 18. čer 2009, 22:04

Já bych to tipoval na špatnou polohu otvoru v zásobníku pro záchyt zásobníku, něco podobného mám u jedné své pistole kde mám dva zásobníky a poloha toho otvoru se u obou liší cca o 2mm a jeden mi právě nedosedá na rám. Ošmajdané nebo zmetek nebo úprava dodatečně.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#21 » pát 19. čer 2009, 00:38

Uprimne receno, pokud zbran spolehlive strili, je to fuk. Kalach to vubec nema a pritom to je snad nejrozsirenejsi zbran na svete. ;)

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#22 » pon 22. čer 2009, 12:03

po rokoch som rozsiril zbrojak o Acko a rad by som teraz na leto zacal pepka so sebou bravat von. otazka je v akom puzdre? prevazovalo by nosenie k obleku. najviac mi vyhovuju nylonove puzdra - opaskove vonkasie ale skusil by som aj vnutorne. ako ste napriklad spokojni s vnutornou dastou 211-1?

Uživatelský avatar
setrop
Příspěvky: 44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » pon 22. čer 2009, 19:10

Jsi si jistý, že Áčko opravňuje k nošení na veřejnosti? To bys musel mít E, nebo se pletu?



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » pon 22. čer 2009, 19:15

V ČR je to sk.E, na SVK je to sk.A. Ochrana života, zdraví a majetku.

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#25 » úte 23. čer 2009, 09:28

ako vravi steiner, u nas je to naopak. Ecko sa dava na sport, Acko je na nosenie :)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#26 » úte 23. čer 2009, 10:18

Zas tak uplne obracene ne, u nas A je sberatelska, sportovni je B. Takze radsi pro uplnost:

A je sberatelska, B sportovni, C myslivecka, D pro vykon povolani, E noseni. Pritom D je narocnejsi, nez E, a musis chodit k doktorovi kazdych 30 mesicu (ostatni skupiny jen pri obnove zbrojaku, tj. po 5 letech). Bylo by logictejsi pismena D a E prohodit, ale nekdo to holt vymyslel takhle. ;)


platí v ČR :) Bobr

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#27 » pát 26. čer 2009, 10:31

vcera som z pepka vystrielal 150 kusov tohoto starsieho streliva od S&B. ide o FMJecka s magnetujucim plastom, nabojnice su mosadzne. prekvapilo ma ze oproti novym Magtechom a novym S&B islo o poriadne supy. po pouziti tohoto streliva bola zbran neobvykle malo zaspinena splodinami. strelivo mam z kamaratovych starych zasob ale o jeho povode neviem nic viac. kazdopadne pepkovi velmi chuti a rad by som o nom len zo zvedavosti vedel viac. este mam doma tak 300 kusov. predpokladam ze ide o standard spred r. 1989. neviete nieco blizsie?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) boris_ dne pát 26. čer 2009, 10:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#28 » pát 26. čer 2009, 10:37

PS. este jedna otazka k zasobnikom. jeden origo zasobnik znaceny rokom 1956 mi zavadi. podavac sa lubi zaseknut o vnutornu hranu otvoru do ktoreho zapada zachyt zasobniku. pri strelbe sa zavada zatial neobjavuje (zrejme tomu brani zub zachytu zasobniku zapadnuty do otvoru a vibracie pri vystrele) ale pri vypaskovavani nabojov zo zasobniku rukou sa vzdy podavac sekne a posledny naboj zostane prepadnuty pod vyvodkami. co radite? mam jemne zbrusit hranu podavaca alebo radsej hranu otvoru? viem, asi stupidna otazka, len sa obavam aby som problem nezhorsil.

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » sob 27. čer 2009, 17:12

Plášť není ocelový, ale Tombak. To co magnetuje, je ocelové jádro.

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#30 » ned 28. čer 2009, 19:39

urcite jadro a nie plast ako je tomu u novej SB produkcii? :o

planujem na nosenie kupit jeden novy PP zasobnik od MecGar. pouziva niekto z vas takto v PPK zasobnik z PP alebo to nestoji za tie prachy navyse?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů