Walther PPK

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií
Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#151 » čtv 12. čer 2014, 08:20

Přesně, musí to vypadat jako na obrázku, pak to jde čistit zezadu bez problémů:
Obrázek

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#152 » čtv 12. čer 2014, 09:23

Je to tak, přítelkyně má PP a čistit jde v pohodě, tak jak je na obrázku.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#153 » čtv 12. čer 2014, 20:39

Omlouvam se za "plany poplach". Cistil jsem ho poprvé a ještě za slabého svetla, napodruhé jsem si na to dal pozor a je to opravdu v poradku.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#154 » sob 5. črc 2014, 18:18

Walther (PP - samostané vlákno tu není) je fajn, ale nemůžu sehnat pouzdro na druhý zásobník (snad jen na suchý zip, což nechci). Jaké používáte?



Vladas
Příspěvky: 16

Příspěvek#155 » čtv 31. črc 2014, 09:27

Ahoj kolegové,
chystám se koupit PPK a rozhoduju se mezi dvěma nabídkami. Oba jsou poválečný Ulm, 7,65 Br. Rozdíl v ceně je 1500 Kč, levnější byl hodně nošen, je ošoupaná povrchovka, ale vnitřek naprosto OK. Dražší vypadá na uloženku, pistolka je jako nová + jsou k ní dva zásobníky. Já chci tuhle zbraň hlavně na nošení.

Tak baby raďte :D

Uživatelský avatar
Matt007
Příspěvky: 216

Příspěvek#156 » čtv 31. črc 2014, 09:49

Ahoj, Nad PPKáčkem jsem jeden čas taky hodně uvažoval. No nevím nevím, pokud to máš na nošení tak bych asi klidně vzal toho ošoupanýho. Osobně by mě bylo líto tahat a odírat uloženku, ale to je věc každého. Koupil jsem si uloženku Makarova a bylo mě to líto tahat a ničit povrchovku, tak odpočívá v trezoru a beru ho v origo pouzdře jen na střelnici. Na nošení jsem si pořídil Glock u toho mě nějaký oděrky moc trápit nebudou. Jinak zvažuju, že si PPK taky pořídím, ale budu se shánět po nějaké uložence, nosit ho nebudu.
Na druhou stranu každý to má jinak a jestli ti nebude zbraně líto, tak si kup klidně tu uloženku, 1500 není zas takovej rozdíl.



robokop
Příspěvky: 198

Příspěvek#157 » čtv 31. črc 2014, 09:51

No, když uvážím všechny náklady od pořízení ZP až po nákup zbraní a střeliva, nepřijde mi 1500 nijak závratná suma, abych kvůli ní musel dumat, zda ušetřit. Bral bych dražší. Ošoupané kusy se mi nelíbí. A jak říká "odborník" - zbraň se musí hlavně líbit. :lol:

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#158 » čtv 31. črc 2014, 12:23

Jen ten zásobník navíc je cca 500,-. Cenový rozdíl je tedy minimální. Waltherů PPK je stále dost na to, aby se člověk nestyděl nosit pěkný kus.



Vladas
Příspěvky: 16

Příspěvek#159 » čtv 31. črc 2014, 13:34

Ona to navíc neni uloženka, to byla jen moje osobní spekulace. Jen byl málo nošen. Tak jsem asi rozhodnutej :)

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#160 » ned 24. srp 2014, 12:22

Chtěl bych se zeptat, nikde nemůžu najít cenu PPK vyráběného v USA, za kolik se vlastně prodává a kupuje to vůbec někdo, když se tu o pár stran dřív píše, že to není to pravé ořechové? Uvažuju o koupi PPK nebo něco podobně velkého na nošení. Někde mají PPKaček vyrobených v Ulmu celkem dost (Macháček - ČB), jen se mi nechce věřit, že ten z USA je fakt špatný a levný asi nebude:-) Díky za info.



rvs
Příspěvky: 53

Příspěvek#161 » úte 2. zář 2014, 18:09

Ahoj,
rád bych se zeptal majitelů PPK na jednu konkrétní věc, která mě znejistila u mého PPK. Pokud máte vybitou zbraň, vypuštěný kohout, nazajištěnou pojistku a zatlačíte prstem na kohout, dosedne vám na úderník? Je tam v takovém stavu blokace úderníku? Díky.



jahri
Příspěvky: 2

Příspěvek#162 » úte 2. zář 2014, 19:54

Je tam blokace ovladana spousti. Pri nestisknute spousti se kohout uderniku nedotkne.



rvs
Příspěvky: 53

Příspěvek#163 » úte 2. zář 2014, 20:43

Díky, tak to mám něco špatně. :-( Není tady někdo z Plzně nebo Phy, kdo by byl ochoten se se svým PPk sejít? Přece jen bych rád věděl konkrétně, co je špatně než to dám puškaři.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#164 » úte 2. zář 2014, 21:23

Aby nedošlo k omylu - kohout jde trochu domáčknout vždy. Když je ale plně stisknutá spoušť, jde domáčknout podstatně hlouběji, až na zápalník.



rvs
Příspěvky: 53

Příspěvek#165 » úte 2. zář 2014, 22:17

Proto bych to chtěl srovnat v reálu. Nejsem schopný to vysvětlit takhle písemně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů