Požadavky a návrhy - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#166 » ned 17. kvě 2009, 19:10

Marku netvrdím, že tvoje forum musí být totožné s jiným, ale velmi se mi líbí umístění volby: "označit všechna fóra jako přečtená" nejen dolů ale i nahoru - třeba na pravou stranu v řádku nápisu "ZbraneKvalitneCZ".

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#167 » ned 17. kvě 2009, 21:31

Je to skutečně tak často používaná funkce?
Prostě přijdeš na fórum a ještě než prolistuješ dolu všechny sekce, tak označíš hned vše jako přečtené? Nějak mi uniká smysl, jelikož potom nevíš co jsi četl a co ne.
Já to teda občas na Strelectvi využívám v některých podfórech (zejména události a offtopic) a v jednotlivých podfórech to je vpravo nahoře i tady.
Suma sumárum, je mi to teda vlastně jedno jestli to bude na uvodní straně i někde nahoře nebo to zůstane jen dole :)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#168 » ned 17. kvě 2009, 21:48

Místo to tam nezabere a já to neberu od shora dolu ale na přeskáčku a když dočtu jakékoliv poslední téma které mně zaujalo tak kliknu na návrat na obsah a vrátí mně to na hlavní stránku nahoru kde bych mohl pohodlně označit ostatní pro mně nazajímavá temata, takhle musím listovat zase dolu.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#169 » ned 17. kvě 2009, 21:58

Používej klávesu END, ta Tě dolu na konec stránky pošle bez listování ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#170 » ned 17. kvě 2009, 22:03

Člověk je od přírody tvor líný a to by znamenalo změnit polohu ruky z myši na klávesnici a zpět :oops: . Vždyť zas tak moc nechci :cry:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#171 » pon 18. kvě 2009, 15:45

Abych pravdu řekl, tak se ztotožňují s tím co napsal MiRaS.
MiRaS píše:Já to teda občas na Strelectvi využívám v některých podfórech (zejména události a offtopic) a v jednotlivých podfórech to je vpravo nahoře i tady.


V subfórech to dostupné je a úvodní stránka by neměla být nějak extra zasekaná (navíc tam hrozí i nechtěné kliknutí a to na***e)...

Vadí to i dalším takhle jak to je?

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 49

Příspěvek#172 » pon 18. kvě 2009, 20:27

Nechci být nechutně OT, ale sledujete, jak se to tady začíná pěkně rozrůstat...??.... :D

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#173 » pon 18. kvě 2009, 20:53

Pomalu, ale jistě ;) Jen houšť a větší kapky :)

Uživatelský avatar
chocholo
Příspěvky: 11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#174 » úte 19. kvě 2009, 07:37

Ahoj,
šlo by z title stránky tématu vyhodit "Zobrazit téma"? Nebo to třeba hodit až nakonec, aby to bylo například u tohoto tématu "Požadavky a návrhy - diskuse | zobrazení tématu [ZbraneKvalitneCZ)"?
Jde mi o to, že mám otevřených třeba 10 tabů a u všech vidím jako záhlaví jen "Zobrazit t", podle kterého se popravdě moc neorientuju :)

Uživatelský avatar
GMatysek
Příspěvky: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#175 » úte 19. kvě 2009, 08:02

Za návrh chochola bych se přimlouval taky. Taky si nahážu všechno do záložek a pak v tom mám maglajs :oops:

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#176 » úte 19. kvě 2009, 08:20

Souhlasím a přidávám se také k žádosti, aby se z titulku stránky vyhodilo "Zobrazit téma - "

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#177 » úte 19. kvě 2009, 13:49

Zkusím... Už dřív jsem přehodil název serveru nakonec, aby to nezavázelo na začátku, tohle bude složitější... Uvidíme ;)

EDIT: Tak upraveno - při zobrazení fóra se píše jen "Fórum: " (místo "Zobrazit fórum") a v tématu přímo název tématu.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#178 » úte 19. kvě 2009, 14:03

Takhle je to naprosto v pohodě ;) Šikula kluk :-)

Uživatelský avatar
chocholo
Příspěvky: 11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#179 » stř 20. kvě 2009, 09:17

Dík!

Uživatelský avatar
boris_
Příspěvky: 46

Příspěvek#180 » stř 20. kvě 2009, 14:03

MarK: mam taky napad... trochu nedozrety napad... mozno je to blbost na mraky tak prosim berte s rezervou... ale, pokial viem priaznivci westernovej strelby nemaju nikde v CR ani SR samostatne fungujuce forum. mozno by stalo za uvahu vyclenit samostatnu sekciu tejto discipline a sustredit v nej vsetky dotknute temy ktore su inak porozhadzovane po celom fore. mozno by to casom pritiahlo viac ludi. ako vzor vidim sekciu "black powder" co je svojim sposobom tiez strelecky svet sam pre seba :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů