Chyby

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » pát 14. čer 2013, 09:11

Snaha zde není dělat to co nejjednodušší, nýbrž co nejpodobnější reálnému formuláři.

Že by člověk získal "alespoň na co dosáhl", to slyším prvně..?

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#32 » pát 14. čer 2013, 09:48

No, já nevím, mně to přijde docela logické. Ve škole taky projdu, i když nedostanu jedničku (stačí mi nedostat pětku nebo čtyřku v případě VŠ).

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » pát 14. čer 2013, 10:29

Když nedosáhnu na ING., dostanu aspoň I nebo N :D Analogií známek je spíše to, že není třeba získat plný počet bodů, ale jen určitou nižší hranici.

Neříkám, že tomu tak někde není, ale nezdá se mi to běžné, protože formulář se zkouškou má výsledek pouze prospěl/neprospěl, nikoli "prospěl dostatečně pouze pro tu a tu skupinu".

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#34 » pát 14. čer 2013, 11:02

Jenže I ani N na VŠ nemůžeš dostat samostatně :D, kdežto skupinu A u ZP můžeš dostat samostatně (aniž bys žádal o kteroukoliv jinou skupinu). Já se nehádám o tom, jak to je, jen mi tohle přijde trochu nelogické. Nemůžu si pomoct.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#35 » stř 11. úno 2015, 17:27

Dotaz. Maže nějak forum cookies? Tak po měsíci se neco stane a musím se znova na vsech kompech prihlasovat. Takze to sacuju na automaticky mazani cookies.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#36 » stř 11. úno 2015, 19:05

>Blacky: To musíš vědět sám, jestli si mažeš cookies. Pokud jednou za čas spouštíš nějaký cleaner, tak o tom ani nemusíš vědět. Každopádně, cookies jsou lokální - uživatelské soubory.

+ v některých prohlížečích lze nastavit dobu platnosti cookies.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#37 » stř 11. úno 2015, 20:06

Mnoo právě, že je nemažu. Je možný, že wokna mají nějakou defaultní čistku, ale je právě divné, že mi to dělá min na 3 různejch kompech stejně ( během jednoho dne). Tj, jestli forum nejak neupravuje svý udaje pro cookies.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » čtv 12. úno 2015, 00:23

Nic takového tu nastaveného není, respektive jediné nastavení, o kterém vím, má nastaveno aby nic nemazalo. Ale můžeš se za pomoci různých nástrojů podívat, jaké mají cookies nastavené TTL (kolik dní), zda to s tím má něco společného. Mě to jednou za čas také vykopne (všude, ne jen tady), ale nic častého nebo pravidelného nesleduji.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#39 » čtv 2. dub 2015, 08:06

Poslední 3-4 dny se forum pomalu načitá, a porad dokola me odhlasuje, treba po minute, kdyz kliknu do nejakeho vlakna a pak na "nove". Děla to i dalsim, nebo se me hrouti komp?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » čtv 2. dub 2015, 10:20

Pomalost bude tím, že je nás tu čím dál víc, plánuju upgrade na rychlejší hosting.
To odhlašování se většině lidí vyřeší tím, že vymažou cache a cookies ve svém prohlížeči.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#41 » čtv 2. dub 2015, 13:33

Osobne jsem zpomaleni nezaznamenal ani na pocitaci, ani v mobilu

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#42 » pon 11. kvě 2015, 21:42

Připlatil jsem za výkonnější hostingový server, tak doufám, že se načítání fóra i webu znatelně zrychlí :)



misule.ja
Příspěvky: 1

Příspěvek#43 » sob 13. čer 2015, 17:28

Ahoj,chci se zeptat,jestli je v testovacích otázkách správně odpověd na otázku 36.dík.



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#44 » sob 13. čer 2015, 18:10

Správně kat D

A řeší se to tady "chyby v otázkach"
http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=52&t=462

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#45 » pon 13. črc 2015, 14:54

nefunguje strelecka mapa, ale vypada to na problem u hostingu
disregard. uz se rozjela :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů