Pravidla - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#31 » stř 13. lis 2013, 12:03

Tak, konečně je to vyřešeno, a teď už raději k obvyklým vláknům, proto sem chodíme a přispíváme.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#32 » stř 13. lis 2013, 15:31

Jen tak pro zajímavost uvedu, že jen za posledních 30 dní bylo provedeno moderátory 170 úkonů, úprav, zásahů apod. z nichž většina zůstane nepovšimnuta a není vidět, ale ve výsledku tady máme dobře fungující a přehledně roztříděné fórum.



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#33 » stř 20. lis 2013, 20:35

Chci si u administrátora fóra stěžovat na moderátora sided. Pomíjím jeho aroganci, jde mi pouze o to, aby s každým uživatelem bylo zacházeno stejně, což se na tomto fóru neděje. Viz minulý případ, kdy se moderátor sided ve snaze mně "sejmout" dopustil úplně stejného jednání a jak to dopadlo vědí všichni.

Nicméně, v tomto topicu:

viewtopic.php?f=10&t=3989

uživatelé lekar.t a frantisekkozisek se do mně začali navážet na což moderátor sided reagoval následovně

už jste mu to vysvětlili a ted se držte tématu prosím, sided

když jsem se pokusil bránit, topic byl zamknut, moderátor sided mi začal vyhrožovat banem a do SZ mi poslal napomenutí:

vyvolávání flame a nerespektování pravidel.

Já nejsem ten, kdo vyvolal flame, pouze jsem se bránil a proto prosím, abych bylo varování buď staženo, nebo jej obdrželi také výše uvedení uživatelé lekar.t a frantisekkozisek.



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#34 » stř 20. lis 2013, 20:58

Já jsem byl upozorněn, že jsem OT a tak jsem dál v OT diskusi nepokračoval, narozdíl od tebe.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#35 » stř 20. lis 2013, 21:21

jinda voyer píše:Upřímně řečeno, nějaké napomenutí je mi u zadní části těla...

Kolega si zřejmě nevpomněl, že už jedno napomenutí máš a tvůj názor na to známe. Takže za opětovné porušení stejných pravidel měním jeho rozhodnutí a napomenutí měním na ban - týden.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#36 » sob 1. úno 2014, 20:05

Na vědomost se dává že se k moderátorům přidal Peggy, buďte na něj hodní. Aspoň ze začátku. ;)



speedee82
Příspěvky: 94

Příspěvek#37 » pon 3. úno 2014, 17:55

Pro moderátory: Nenechte se rozhodit a pevné nervy ! Jak tak čtu,některým prostě nevysvětlíte dobrý úmysl. Někteří lidi jsou prostě divní a někteří ještě divnější. Doporučuju vše řešit soukr. zprávama,páč osobní spory tady asi nikoho nebude bavit číst. Ale když už jste toto téma založili,tak ještě jednou hlavně pevné nervy a díky za všechny normální držitele a čaktele na ZP za kvalitní fórum.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#38 » čtv 6. úno 2014, 23:04

Pochvala pro moderátora Sideda, vlákno " Zkušenost s prodejci ". Včas zareagoval a vlákno promazal.



Lynx2
Příspěvky: 1

Příspěvek#39 » úte 8. črc 2014, 22:13

Spolu s několika dalšími jsem dostal ban za OT diskusi. A jak tak nepřihlášeně koukám na forum, spoluzabanovaný, dokonce ten, který diskusi vyprovokoval, je aktivní.
Je to fér?



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#40 » úte 8. črc 2014, 22:44

No nechci rejpat, ale založit si duplicitní účet k tomu abych rejpal není zrovna dobrej nápad :D Ti, na které ukazuješ pravděpodobně obcházejí pravidla zdejšího fóra stejným způsobem jako právě činíš také Ty. Možná by nebylo na škodu se chytit za nos, "vychladnout" (ten týden není tak dlouhý) a jít dále. Ale dělej jak myslíš :shock:

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#41 » stř 9. črc 2014, 06:37

Během dvou dnů jsem tam mazal několik stran příspěvků mimo téma a upozornil jsem případné kecálky co nastane pokud budou pokračovat. Nejen že si nedali říct ale navíc došlo na osobní napadání. Řešit kdo si začal fakt nebudu.

Edit: všechny bany o které tu šlo jsou aktivní. Jestli má někdo duplicitní profil....



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#42 » ned 13. črc 2014, 19:38

Nebudu zkoumat ostatní. Ale nenašel jsem nikde v pravidlech, že by bylo nějaké omezení na množství příspěvků. I když diskuse byla kapku emotivnější, tak od upozornění jsem se snažil držet tématu, i když to tak možná někdy nevypadalo, díky "příkladům ze života".

Další moje připomínka je k emailu na "banovací stránce": NEFUNGUJE!!!! Email se mi prostě vrátil. A nakonec... jak si mám vysvětlit UTC +1 hodina [Letní čas]?? Naše časové pásmo je SEČ = UTC +1 nebo LSEČ = UTC+2.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#43 » ned 13. črc 2014, 22:30

Druhý nick jsem si založil, protože mi najednou nešlo odesílat a pak ani přihlásit se, obojí bez vypsání důvodu, ten se objevil až později. Využil jsem ho jen na napsání toho prvního příspěvku.

Vracím se k tomu proto, že nejspíš divně funguje box s výpisem uživatelů online. Narážel jsem na Carlosse, který tam byl pravidelně. Ale pak (tuším ve středu) jsem se tam objevil i já.
Neřešil jsem ban jako takový



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#44 » ned 13. črc 2014, 22:55

Lynxi, jestli to nebude tím, že na foru jsem sice byl, ale nedostal jsem se do diskusí... Prostě jsem měl jen otevřený wokno. Tak asi proto.

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#45 » ned 13. črc 2014, 23:00

Nevim, me to nikam nepustilo. Ale jak rikam, ve stredu jsem se tam uvidel taky. Jinak jsem nehledal programove sebe ani tebe ani nikoho dalsiho, tak nevim, jak to bylo v jine dny.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů