Pravidla - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#451 » čtv 14. pro 2017, 09:29

Blacky: :thumbup:



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#452 » čtv 14. pro 2017, 09:33

Co navrhuje wigum mi přijde jako dobrý nápad. Nevím tedy, jaké ovládací čudlíky mají modi k dispozici, ale komentáře se běžně přesouvají, když jsou ve špatném tématu. Takže pokud tam mají třeba zaškrtávátka a tlačítko "přesunout do" (hádám), tak by to nijak náročné oproti aktuálnímu stavu (zaškrtávátka a tlačítko smazat) být nemuselo :)



pavelg
Příspěvky: 3053

Příspěvek#453 » čtv 14. pro 2017, 10:48

Jen dovysvětlím, co jsem psal. Pokud je příspěvek tak závadný, že musí zmizet a uživatel dostat ban, tak nejspíš půjde o něco, za co by mohl být provozovatel webu třeba i popotahovaný. Cenzura sílí, orgány EU a naši aktivisti sepisují seznamy závadových webů, EU vyžaduje po organizacích mazání nepohodlných názorů pod pohrůžkami postihu. Takže když napíšu, že "něco nebylo" a to tvrzení je dnes trestné a někdo by se chtěl povozit na provozovateli, tak pro adminy je snazší to prostě smazat (a přesun do sekce chlívek nepomůže) a uživateli dá ban, aby si dal bacha a vychladl. Jenže může bejt, že to nebylo úmyslně, protože řada lidí neví, že "něco nebylo" je tvrzení se sazbou 3 roky. No tak se bude rozčilovat a klidně to napíše zase a vůbec nebude vědět, oč jde a třeba si bude myslet, že to bylo za něco úplně jiného. (nejlepší je mu říct "však ty víš za co")
Tak proto si myslím, že v takových případech je potřeba smazat a tomu uživateli to sdělit.

Neřeším teď banální bojůvky s trolly.



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#454 » čtv 14. pro 2017, 12:55

No většina napomenutí je myslím spíš za OT a podobné, ne za šíření protivládních hesel :)

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#455 » pát 15. pro 2017, 11:45

Blacky píše:Mnoo obávám se, že MOd nemá desítky hodin času se tím babrat.

V tom případě by teda neměl moderovat. Buď něco dělám a dělám to pořádně nebo to nedělám radši vůbec. Navíc tohle není zas tak akční aby tady s tím moderátor trávil každý den hromadu hodin. Moderovat warez, to byl záhul. Tady je to klídek



hulvath
Příspěvky: 20

Příspěvek#456 » čtv 1. úno 2018, 12:56

Si predstav moderatore, ze ani mne s mojimi 2 ks vysokymi skolami nedoslo proc dostal pritel Strelec napomenuti... Toto mi pripomina blahe pameti sit Fidonet, kde uhroviti vyrostkove v roli SysOP-a na hubech davali bany za kraviny, mne treba za sdileni stezejniho dila svetove dokumentaristiky, rezisera Michaila Romma, "Obycejny fasimus". Holobradkovi stacilo ze je tam slovo "fasismus"... Akorat ze ty huby pak ztraceli navstevnost a zdechli, no ale nekdo byl chvili velkej King :) Kdyz se tok debaty sice trochu uchyli, ale porad souvisi s nasi veci - a pravo kontroly PCR s tim fakt souvisi - tak proc takto cholericky ?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#457 » čtv 1. úno 2018, 13:07

evidentně počet titulů nemá nic společného s důvipností



Spirpin
Příspěvky: 119

Příspěvek#458 » čtv 1. úno 2018, 15:01

Důvod je, myslím, zřejmý - vložení OT příspěvku poté, co moderátor varoval v předcházejícím příspěvku. Kolega Střelec to ale v tomto případě schytal tak trochu i za ostatní účastníky zájezdu. Jeho příspěvek byl totiž vložen ve stejné minutě jako ten předcházející, z čehož usuzuji, že moderátorovo varování neměl šanci zaznamenat.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#459 » čtv 1. úno 2018, 19:26

Hulváte, buď chlap a přiznej: ty tvé 2 ks vysokých škol znamenají, že jsi tam studoval nebo že tam oni studovali tebe?
Takový úkaz se hned tak nenajde ani v té fejsové skupině "mylujeme Myloša".

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#460 » čtv 1. úno 2018, 19:54

Muaheheeheheheeheheee. :) Graver bod. Díky, mám dnes den nahovno a tohle zlepšilo náladu. hul je evidentně něčí mulťák a dlouho tady nepobude :)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#461 » pát 2. úno 2018, 08:26

Výraz "s mojimi 2ks vysokymi skolami" frapantně něco vypovídá o stavu našeho vysokého školství.

Sorry za OT, ale musel jsem.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#462 » ned 18. bře 2018, 09:22

Myslím, že to, že je ten web stále ještě zavirovaný sem patří. Ne každý má takový antivir, který ho upozorní na nežádoucí aktivity.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#463 » ned 18. bře 2018, 10:08

Chci poprosit některého majitele dobrého antiviru o info přes SZ, že web již není zavirovaný. Škoda, že tak důležitá věc, jako je upozornění na vážný problém oblíbeného a i zdejšími členy hojně navštěvovaného webu, vadí.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#464 » ned 18. bře 2018, 10:19

Pánové info o tom že je HB zavirovaný samozřejmě nevadí a proto tam taky zůstala. Odmazal jsem 1,5 stránky hlášek "mě to dělá taky" (kupodivu) a rad k antivirákům. Na to určitě existuje nějaké speciální forum.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#465 » ned 18. bře 2018, 13:33

Bohužel si myslím, že ty rady k antivirákům smysl dávaly :-(

Ne každý je IT a dovede si uvědomit že to, že ač jeho antivir nic nehlásí, tak že tam nic není. ESET Antivirus nic nehlásí, ESET Internet Security ano. Například.

Ta posedlost "čistotou vlákna" je, podle mého, v tomto případě, trochu škodlivá ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti