Pravidla - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#481 » stř 11. črc 2018, 20:02

@sided Uklidil jsi koukam odpodlahy. :)

Kdyz uz se diskutuje noseni nadrcnuto/nenadrcnuto, tak je ale dobre rict i to B - kdyz uz nadrcnuto, tak nepodcenit takovy detail jako je pouzdro. To mi neprijde uplne OT.

Mimochodem podobna udrzba by prospela i vlaknu "legalni naboj s minimalnim kolateralem" , tam totiz nekteri pisou neskutecne hovadiny a snad se jich nekdo s cerstvym zbrojakem nechytne...



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#482 » stř 11. črc 2018, 21:44

Tak pouzdro je těžce OT!!! To s nábojem v komoře přece naprosto nesouvisí, jinak by mi moderátor nesmazal můj dotaz na pouzdro.

Čověče nevím kde žiješ, takhle plevelit diskuzi .... a očekávám soudružské pokárání až smazání :-D :-D



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#483 » stř 11. črc 2018, 22:40

Prosté vymazání toho co se moderátorovi nelíbí zavání. Můj názor je, že správně mél odkázat na jiné vlákno a příslušnou komunikaci tam překopírovat. Když to jde lehce smazat, kopírování nemůže být složité.
Navíc přidělit mi dvě napomenutí v podstatě za to, že jsem si dovolil se ozvat je ještě divnější než smazání příspěvků.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#484 » stř 11. črc 2018, 23:15

vlákno o pouzdrech je jinde co je na tom k nepochopení? :roll:



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#485 » stř 11. črc 2018, 23:32

kdo nevidi souvislost diskuze bezpecneho noseni s nabojem v komore a odkazu na to, ze k tomu patri adekvatni pouzdro, bez ktereho je to treba u strikeru hazard, tak at se jednou seredne nedivi. :)
timto koncim OT

mazani nerozporuji

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#486 » čtv 12. črc 2018, 06:04

Asi tak :-)

Dovolil bych si odkázat na video s tančícím agentem FBI, který ztrácí a zvedá zbraň na parketu. A také střílí ... Takže souvislost náboje v komoře a vhodného pouzdra více než výrazná !!!

Myslím, že je vždy třeba zvolit název vlákna, který dovolí diskusi v souvislostech. A také je dobré, pokud ve vlákně o něčem informujeme, připsat, že se o tématu smí i diskutovat.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#487 » čtv 12. črc 2018, 07:12

Tak pravda je taková že zde jsou ještě modi dost shovívaví a to je dobře. Uměl bych si ale představit i větší záběr diskuze v jednotlivých tématech pokud si to žádá udržení smysluplnosti a souvislosti vlákna.A pokud se diskuze byť jen okrajově týká tématu vlákna měla by být připuštěna. Taky by to tu mohlo dopadnout jako na sousedním fóru které všichni používají v podstatě jen jako burzu a většina lidí se už do témat bojí něco napsat aby za to nebyli perzekuováni módy,jejichš lpění na ''čistotě'' vlákna se stalo přímo patologicky uchylné! (ať si nemyslí že se o nich neví!).

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#488 » čtv 12. črc 2018, 10:22

Problém je, že vlákno pro začátečníky o zkouškách je totálně zaplevelené dohadováním a čistota se řeší hlavně jinde.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1857

Příspěvek#489 » čtv 12. črc 2018, 11:08

Kolombo: mozna diky tomu co se ted kritizuje nevypadaji obdobne vsechny vlakna jak to co zminujes. :-)

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2218

Příspěvek#490 » čtv 12. črc 2018, 11:19

Mám výhrady proti promazávání debaty v souvislostech diskutované otázky. Náboj v komoře jednoznačně souvisí s bezpečností, kvalitou a typem pouzdra i technikou tasení. Má to být několik vláken nebo jedno ?

Když to vezmu do absurdna, co tak mazat ve vlákně, které někdo nadepíše váhou střely nebo výrobcem konkrétního výrobku vše, co dělá jiná firma, nebo co má jinou gramáž ??? Takhle získáváme několik vláken s velmi podobným obsahem a ne přehlednost.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#491 » čtv 12. črc 2018, 12:39

Tak svým způsobem máš pravdu. Ono to může souviset i s velikostí bot, motorem auta a poprsím partnerky. Protože ono všechno souvisí se vším. :)



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#492 » čtv 12. črc 2018, 13:47

☝︎ přístup moderátora v kostce...



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#493 » čtv 12. črc 2018, 14:25

@ sided :)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#494 » sob 14. črc 2018, 20:45

A že se tam ta debata o nošení nebo nenošení v komoře "rozjela" po tom promazání komunikace a rozdání "ocenění" zúčastněným.....

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#495 » ned 15. črc 2018, 05:31

Presne. Protoze se tam plkalo o necem jinym.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti