Pravidla - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#46 » čtv 25. pro 2014, 16:05

Doufám,že se nedotknu některých moderátorů,ale připadá mi to tady celkem dost cenzurované a pokud dostal Ravkar měsíční ban za své příspěvky,tak mi to připomíná minulou dobu.Práve ve vláknech UDÁLOSTI ,pokud se rozvine diskuze tak zasáhne modrá ruka a vlákno zamkne.Neříkám ,pokud by docházelo k osobním útokům,vulgaritám a pod. tak ať je jižního ovoce celej košík.
Ravkara osobně neznám a pokud i můj příspěvek je na BAN tak se s tím smířím.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#47 » čtv 25. pro 2014, 16:32

taky jsem si občas všiml přisneho postoje moderatoru zde na foru nastesti to zkončilo pokaždy "jen" zamčenym topicem prece jenom diskuze je diskuze a pokud se nenadava a neuraži ale pouze je temperamentni diskuze melo by se to nechat a nic nezamykat ale co už s tim se stejne podle mě nehne :)



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#48 » čtv 25. pro 2014, 17:39

Zažil jsem několik fór, kde se to nechalo a skončilo to rozpadem / koncem fóra.

Navíc je třeba si uvědomit téma tohodle fóra a že si diskuzema dělá střelecká komunita svůj obraz u ostatních.

Takže já jsem s moderováním spokojený. Není a nemělo by to tu být jak hospa 4. cenové či tržiště senzací ....



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#49 » čtv 25. pro 2014, 19:38

Marku , zasáhni už proboha vídeňského ....
Dovolím si , požádat o změnu názvu celého tohoto vlákna a to se vší "do pihele " naléhavostí a odpovědností k danému tématu , a jeho skutečné důležitosti pro obecnou střeleckou veřejnost - důvod je jasný , neboť je urážlivá= na foru nepatřičná=proti zásadám fora , zavádějící , neprokázaná a myslím si , že to je to úplně první co měl například moderator = Sided nepřipustit ,mimo jiné chyby ,kterých se běžně arogantně dopouští , včetně toho ,že dozmodrá zpětně svůj starý příspěvek , aby vypadal ,jako výstraha :twisted:, a pak rozdá jižní ovoce ....
Dosud je totiž skutečně neznámo - neodsouzeno ...jestli p. K.něco spáchal , o tom zda pod vlivem nemluvě ...je tak ? :twisted: Je to držitel ZP jako, vy, my všichni kujwa fix už :mrgreen:
A Vy tu budete na Foru podporovat název vlákna opilý strážník , když jedna z mála skutečně prokázaných skutečností je , že nebyl ve službě, a je tedy jen a pouze stejným pouhým držitelem zbrojního průkazu -tedy soukromou osobou, ať už se stalo cokoliv ...???

Postnul jsem sem pár info, spíše nesouhlasím s medii a jejich interpretací , ale vskutku zápletku causy musí vyřešit pčr a státní zastupitelství a snad to neposerou ,jako v causách jiných,
naprosto však nechápu vulgární napadání diskuze a diskutujících typu jsou to vaše "kecy" zastavování diskuze už vůbec ne ,já zde pokud možno zdvořile diskutuji , k tomu očekávám ,že Forum je ,
kdo info o incidentu hledá , má je aktuální ,a samozřejmě se situace mění i o tom a hlavně o tom to je -sledovat medialní vývoj a vývoj skutečný pokud možno , a s vyjímkou typického ignoranta typu -hlavně se vyjádřit poslat do prdele a nic svého k tomu nepřidat "bohulibý"=jste OT a jeho dlouholetého spřízněnnce Sidet -se mnou to máš už v sz taky a dlouho , děláš to fakt špatně ...a tvé bany nemá cenu komentovat , přeješ-li si prázdné forum -chápu tě :ugeek:
Tak to tu probíhalo vcelku v pohodě...

Sidet - 8.srpna jeden příklad z minulosti
nejen myslím že bys měl adresně reagovat na příspěvky a zavírat téma ?zavři přispěvatele , ale tvá výhrůžka měla být asi jiným směrem , na druhou stranu ,je to přesně jeden z důvodů ,proč jsem po vyzvání odmítl stát se zdejším moderátorem ,že si tu k tomu někdo napíše své -je jeho příspěvek , já se budu držet tématu , a pokud ti jde o uzavření tématu , chápu :mrgreen: pak je zjevné ovlivnění -kdo to tu byť vzdáleně ovládá , když pčr jedná s držitelem ZP od r 1993 nestandartně ...
odpověď :
sidet "Ale máš vlastně pravdu, "to jsem prostě já". Moderování tady jsem dlouho MarKovi odmítal protože mi bylo jasný že budu za svini ale nechtěl jsem aby tohle forum sklouzlo do bordelu jako Gunshop. Dělám to podle svýho nejlepšího svědomí, až admin uzná že to přeháním tak to s klidným srdcem nechám na jiných ale zatím se zdá že se shodnem.

končím vyjádřením sidet vy.ser se na to , ban si dávám sám, sobě víš, co mi obecně můžeš ,
na druhou stranu , moderování není omezování diskuze , a mé expresivní vyjádření je pouze a jen reakcí na tvé opětovné arogantní chování a nadržování bohulibýmu-což lze jak si lezete do prdele prokázat ,přitom ,že bys třeba dělal zkušebního komisaře , tak to asi nee, správce střelnice ? licenci ?
na další rok s bohem , a pro forum lépe když se vypneš :mrgreen:



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#50 » čtv 25. pro 2014, 21:36

sided píše:Obávám se že jediná pravdivá informace v tomhle vlákně je "Vysoké Mýto". Zbytek jsou kecy. :evil: Převážná část účastníků dikuse jen přejímá cancy novinářů kteří se snaží prodat ten svůj plátek a přidává svoje výmysly, čímž se řadí na jejich úroveň. :roll:
Takže jestli někdo má relevantní informace a nebo přímou zkušenost jako třeba "mikymoto" tak sem s nima. Remcalové se můžou přesunout do diskuze na Novinkách a nebo IDnesu, tam jsou vítáni. Jestli budou pokračovat tady v podobném duchu tak vlákno zamknu.


není podstatné jestli tu já budu nebo ne, nepotřebuju se učit, učím zkouším -nedělej hlavně ostudu zbraně kvalitně a odstup z moderování ,válcuješ jak buldozer po ruském způsobu , přehled a nadhled skutečně nemáš , a smysl pro vyrovnání toho když někdo napíše hovado vožralý a to i v nadpisu a je to jen držitel P -to necháš bejt a až když to nevychází přepisuješ - rozdáváž jižní ovoce ...
odstup
m.regent -garf

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#51 » čtv 25. pro 2014, 21:53

Pánové, nechme to plavat. Moderování je blbej kšeft - věnuješ tomu svůj čas, vždycky budeš pro někoho za obludu a když občas ujedeš, dostaneš to sežrat. Mohl bych vykládat...
Jistě, náš učený kolega to trochu vykloubil (zejména to dodatečné zamodření už byl spíš charakterový lapsus, než moderátorský zásah, protože to udělal až poté, co jsem napsal, že s moderátorskými zásahy nepolemizuji a vyjadřuji se k jeho černému, tedy osobnímu textu, což následně smazal), ale já s tím umím žít a beru tyhle excesy jako daň za to, že tady můžu sbírat rady a informace. Co byste chtěli? Vyměnit ho za jiného? Poslat petici správci, že máme bebíčko? Dobrý admin si jistě dokáže uvědomit, co a kdo určuje úroveň fóra - a když ne, tak... tak ne. Jeho vizitka. Já jsem svůj názor řekl, koule nedoletěla a dál nemíním polemizovat s někým, kdo má mazací tlačítko.
Omluvte mne, musím jít zabít mouchu :ugeek:



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#52 » čtv 25. pro 2014, 21:54

A já jen dodám, že by se mi zdálo podivné forum, kde by jiné, než tzv. relevantní příspěvky nebyly. Bylo by o 98% prázdnější a odpovídal by tomu i počet návštěvníků. Jinak řečeno, zakazování prezentace vlastního názoru, či pohledu na jakoukoli věc jsme si užili dost a dost a ta doba je, zaplať bůh pryč.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#53 » čtv 25. pro 2014, 22:08

Třeba by v případech jako tento, které nejsou jasně na temné straně pravidel, pomohl konsensus více moderátorů (ani nevím, kolik jich je a jak to tu vlastně funguje). Ekoňoumové znají princip čtyř očí, karatisti fukušin šugó...
Nicméně, demokracie je jeden z nejhorších systémů, pro odborná fóra zcela nevhodný :mrgreen: . Ono se to zase uklidní. Podobná auditoria zpravidla oscilují mezi dvěma stavy: buď lidi utíkají, protože je tam bordel nebo proto, že moderátoři utahují šrouby. Pokud chce správce striktně technické fórum, kde si budou povídat roboti bez emocí, bude ho mít. A jestli se, jak cituje garf, s adminem shoduje, tak tu zbytečně sliníme tužky a nezbývá nám, než pokorně žádat aspoň o trochu fair play. Bůra za každou takovouhle diskusi, kterou jsem absolvoval na jedné či druhé straně a mám vlastní pláž na Floridě...
Naposledy upravil(a) graver dne čtv 25. pro 2014, 22:18, celkem upraveno 1 x.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#54 » čtv 25. pro 2014, 22:13

Toto ovšem je spíše zájmové forum, nikoli čistě odborné. Tomu by měla odpovídat jak kvalita příspěvků i moderování.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#55 » pát 26. pro 2014, 01:16

Carlossi : Máš můj souhlas, proto se věnujme, co nám něco přinese, díky.
Bulvár a media stranou !!!
Můj názor.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#56 » pát 26. pro 2014, 11:32

Takže moje vyjádření: Ravkar dostal ban za poslední příspěvek a ne za svoje názory, na ty má samozřejmě právo. Ale jestliže přes upozornění začne psát do vlákna inzerát na auto a dohadovat se s jiným uživatelem beru to jako provokaci.
Vlákno o střelbě v Mýtě dočasně zamknu, až budu mít čas tak ho promažu a odemknu. Dodatečné zamodření části mého příspěvku nebyla poťouchlost ale lenost. Původně jsem myslel že bude stačit lehké upozornění bez moderátorského zásahu a pak se mi nechtělo přepisovat to samé znovu a část příspěvku jsem zamodřil. No s ohledem na to že si to někteří vzali osobně to asi nebyl nejlepší nápad. :oops:
Chtěl bych požádat všechny uživatele fora aby se v jednotlivých vláknech drželi tématu. Pokud máte nějaké osobní spory tak je řešte přes SZ a nebo si založte vlákno v OT jestli máte potřebu si to vyříkat veřejně.

to Garf: snažíš se mě vyprovokovat, přeji hodně štěstí. Platí pro Tebe stejná pravidla jako pro ostatní, možná trochu mírnější protože jsem tě začal brát jako místního maskota a bylo by tu bez tebe smutno ;)

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#57 » pát 26. pro 2014, 17:05

Takže jak jsem psal CENZOR,CENZOR,CENZOR a jestli tento cenzor bral ten inzerát od Ravkara jako inzerát a ne jako ukázku OT( což zde jeden .... moc rád používá ale neví co to je) tak je mi tě milej cenzore celkem líto.
Ale jak se říká " dej ........ funkci a on .........."



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#58 » pát 26. pro 2014, 17:24

Chápu, že mé IQ nesahá místním borcům ani po kotníky. Také jsem nepochopil, že ukázka, co je OT, je ve skutečnosti vážně myšlený inzerát.
Nemám rád, když na fórech vládne chaos, ale tady už mi to chvilkama začíná připomínat cenzuru a vyřizování účtů jak za minulého režimu. To asi Marku nebyl Tvůj záměr, když jsi toto fórum zakládal.



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#59 » pát 26. pro 2014, 19:12

.....takže moderátor ,místo aby zklidnil situaci :twisted: ,
nedej bože se omluvil , a případně před tím ,potom popřál klidné vánoční svátky :mrgreen: ,
to naopak sám ještě navíc hnojí a přilévá pod kotel - šponuje ? :
citace:
"to Garf: snažíš se mě vyprovokovat, přeji hodně štěstí. Platí pro Tebe stejná pravidla jako pro ostatní, možná trochu mírnější protože jsem tě začal brát jako místního maskota a bylo by tu bez tebe smutno ;) "
Mé jmeno je zde známo Garf= Marek Regent...nikoho jsem neprovokoval , víš co mi můžeš...
a označuje urážlivě přispěvatele ,který ho kritizuje ,jako místního MASKOTA ? ,to je fakt myšleno vážně ? nebo se mi to zdá a je to ten OT inzerát, který nebyl myšlen vážně ...
.....takže moderátor může na foru označovat přispěvatele urážlivě "maskotem " ? a to jsme kde ?
Na zbraně kvalitně ?
takže v další korespondenci Sidet bude zdvořilé Vykání !!! :twisted: ,já se představil ,a na vykání trvám , husy jsme spolu sidet nepásly i když se to na forech nenosí a běžné je tykání tak tykání z Tvé strany přesáhlo únosnou mez korektnosti a obecné slušnosti, na LF UK jsme spolu nestudovali a u ochrsúč nesloužili,je tak ?
m.regent - garf

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#60 » pát 26. pro 2014, 19:17

Pánové, nemáte tak trošku rozbitý čidlo na detekci ironie a humoru? ;)
Popravdě, jsem překvapený, že ravkar dostal za ty svoje kydy ban až teď.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů