Pravidla - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#466 » ned 18. bře 2018, 19:20

Nezlob se na mě, ale opravdu tu postačí informace o zavirovaném HB. Detailní rady si nechte do hospody nebo do SZ. Nejsme IT forum a nepleť si ZK s forum.viry.cz atp.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#467 » ned 18. bře 2018, 22:20

McFly: Fajn a neměl by teda moderátor moderovat a odkázat uživatele do vlákna, kde o tom teda můžou žvanit?
Beru a uznávám, že mohlo někoho napadnout, že do Hospody se to hodí víc, ale nenapadlo a pak bych teda čekal, že tam dotyčné uživatele odkáže moderátor.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#468 » stř 11. črc 2018, 09:10

Indian píše:To sided: nechápu proč jsi smazal konverzaci. Celé to BYLO o tom, zda v komoře nebo ne a taky proč. Ty důvody proč jsou důležitá součást konverzace. Ale tys to asi nečetl celé, že...
Jestli tam máme jen napsat "ano/ne", tak pro koho to bude zajímavá konverzace.


Ne, smazal jsem pouzdra, co nosit, FBI, kolik zásobníků, kurvy novináře, .....



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#469 » stř 11. črc 2018, 09:20

Aha, kde jsem já propagoval něco ž toho co říkáš?????? Prosím konkrétně. Nic takového tam totiž nebylo!!!!



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#470 » stř 11. črc 2018, 09:22

Sided, a můžeš mi tedy odpovědět na můj dotaz nakolik jsou vhodná pro nošení s nábojem v komoře pouzdra Falco, nebo je prostě potřeba nosit v tvrdém kydexovém pouzdru?



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#471 » stř 11. črc 2018, 09:22

A ještě k tomu varování že jsem se ozval??? Tak komunistickou cenzuru si ještě pamatuju a dost je jí to podobné. Držet hubu a krok???

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#472 » stř 11. črc 2018, 09:57

Indian, zkus počítat do deseti než něco napíšeš, když už Tě bolí se zamyslet nad tím co děláš ;)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#473 » stř 11. črc 2018, 10:07

No comment. Ať si každý to rozebere v hlavě sám. Tu dobu jsem na rozdíl od tebe zažil.



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#474 » stř 11. črc 2018, 10:16

Zajímavé, vždycky když někde něco relativně funguje tak se najde někdo kdo má potřebu ostatní "usměrňovat" i když to není potřeba. Smutné.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#475 » stř 11. črc 2018, 10:19

Mne sa toto forum velmi paci prave koli tomu ze su tu akekolvek snahy o OT ci pocinajuci flame hned na zaciatku eliminovane.
Tym padom ma velku vyhodu ze clovek najde rychlo informacie bez toho ze by sa musel preklikavat mnozstvom nepodstatnych zvastov a osobvnych sporov.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#476 » stř 11. črc 2018, 10:23

Já napsal jak (s/bez) a proč nosím a stejně to bylo smazané, tak nevím kde jsem udělal chybu. Co jiného bych měl psát ve fóru Náboj v komoře při nošení?
Příspěvek od chrobáka je tedy naprosto stejně OT a smazán nebyl.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#477 » stř 11. črc 2018, 13:13

KJ
prostě jsi smysluplnou informaci usadil mezi OT balast o tom jak,proč a co se má čím správně vypouštět.
Pokud si tím sám nezpůsobíš fyzickou či jinou újmu, žádnej moder Ti hlavu ani nic jinýho neutrhne, pokud to sepíšeš znova :idea:



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#478 » stř 11. črc 2018, 16:43

4mike: Máš pravdu, tady jsou na rozdíl od jiných fór moderátoři top.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#479 » stř 11. črc 2018, 18:39

Indian píše:Aha, kde jsem já propagoval něco ž toho co říkáš?????? Prosím konkrétně. Nic takového tam totiž nebylo!!!!

Řekl bych, že pláčeš na nesprávném hrobě. Už víckrát jsem si všimnul, že když se Sidedovi něco nelíbí nebo s něčím řečeným nesouhlasí a není schopný danou věc vyargumentovat, tak pro jistotu vše smaže. Nejlepší na celé věci je, jak se ještě ozvou lidi, jak moc se jim to líbí a že tak je to správně. Takové to správné patolízalství.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#480 » stř 11. črc 2018, 19:15

Honzajan
Ak narazas na moj prispevok, tak som len vyjadril svoj nazor ktory sa vytvoril mnohorocnym clenstvom na roznych forach. Neviem aku vyhodu by som ziskal podlizovanim sa moderatorovi.
A co sa spravy fora tyka, tak kazde forum ma svojho majitela, administratorov a pravidla. Ale ziadne forum nikoho nenuti byt clenom, pokial si pripada ako v rezime kde sa zle citil.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti