Praktická zkouška v zimě

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
marinakus

Příspěvek#16 » pon 23. lis 2015, 21:13

pokud ještě nemáš podanou přihlášku, je volba na tobě

wigum

Příspěvek#17 » pon 23. lis 2015, 21:45

Já bych nečekal na jaro a podal přihlášku a bral Vlašim. Už teď se čeká 2-3 měsíce na termín.

mocima

Příspěvek#18 » úte 24. lis 2015, 05:24

Ja delal zkousky pri 10 stupnich pod nulou! Neni spatne pocasi, jen spatne obleceni lide. ;-)

Rough boy

Příspěvek#19 » úte 24. lis 2015, 08:25

Každopádně se to nemá cenu učit x měsíců předem. V zákoně jsou některé věci, co si budeme nalhávat, které po zkouškách nejspíš nevyužiješ (např. délky trestů odnětí svobody a za co) a při ustavičném opakování se Ti to začne plést dohromady a pak na tom vylítneš u zkoušek. Takhle pohořel přesně můj kamarád, co to se mnou dělal. Začal se učit strašně brzo, perfektně to sypal z rukávu a pár dnů před zkouškama to začal z nervozity motat, začal plést skupiny ZP a kategorie zbraní jako většina lidí z kraje učení a na testech pak pohořel...

MM

Příspěvek#20 » úte 24. lis 2015, 08:31

Inak doporucim teple rukavice, pripadne odev kde mozes pohodlne drzat pred strelbou v teple prsty. Nam to vtedy v januari vyslovene doporucoval instruktor. Ze mal pravdu som si overil pri praktickej priprave - vonkajsia strelnica, boxy totalne vymrznute. Ak v takom prostredi cakas nejaku dobu v -xx oC, lahko ti prsty stuhnu, to sa potom prida k stresu pri strelbe.

marinakus

Příspěvek#21 » úte 24. lis 2015, 10:52

je to tak.... navíc vítr s deštěm mohou vytvořit daleko hnusnější podmínky na otevřené střelnici než třeba jen mráz 10 pod nulou.... prostě být připraven, sundat svetr se dá vždycky

jbem

Příspěvek#22 » úte 24. lis 2015, 12:05

Já jsem dělal střelbu z krátký na venkovní střelnici, v dešti a zimě (nevím kolik stupňů bylo, málo) a ještě jsem tam přijel o hodinu dřív, abych něco náhodou neprodrbal. No po tý hodině a půl v tý zimě jen v mikině jsem byl pak u střelby naprosto marnej. Opravku jsem měl na krytý a tam už to bylo bez zaváhání. Takže rozhodně teplý oblečení a možná i ty rukavice.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zpět na