Diskuze v tématu Události - neprofesionální chování moderátora

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)

Knop

Příspěvek#1 » pát 27. dub 2018, 09:38

Chtěl bych se moderátora Sided zeptat, podle kterého pravidla fóra postupoval při smazání příspěvků v tématu prostřelené zdi. Nevšiml jsem si jediného příspěvku, který by byl mimo téma.

Dále bych ho chtěl upozornit, že svůj příspěvek jsem psal asi půl hodiny, byl k tématu a jeho smazání by si někdo mohl vykládat jako projev hulvátství. Pokud byl můj příspěvek tak závadný, že ho musel smazat, prosil bych ho, aby z příspěvku citoval a vysvětlil, v čem závady spočívaly a jaká pravidla fóra jsem porušil.

Také bych požádal o zaslání textu příspěvku do soukromé zprávy, děkuji.

sided
moderátor

Příspěvek#2 » pát 27. dub 2018, 09:52

Z příspěvků které jsem smazal nebyl k dotčené události ani jediný. Řešili jste tam obecné věci které mají svá (beztak nekonečná) vlákna. Nošení v komoře, vybíjecí zařízení doma, rána jistoty, výstřel doma ..... Tohle všechno se tu probírá a stejně tam žádné konečné a nejlepší řešení nepadne (ani nemůže) takže je zbytečné další nepřehlednou debatu začínat v "událostech" u zprávy o nehodě.

pavelg

Příspěvek#3 » pát 27. dub 2018, 10:08

Tedy jestli to dobře chápu, povoleny jsou v podstatě pouze příspěvky od vyšetřovatele nebo samotného střelce, případně souseda, který střelu našel. Všichni ostatní buď spekulují, nebo řeší technické aspekty, které se řešily jindy a jinde.

kolombo

Příspěvek#4 » pát 27. dub 2018, 10:18

Bohužel tím, že se diskutuje o skutečnostech, které vedou k podobnému prostřelení zdi, tak zároveň poskytujeme informace a dovednosti, jak se správně chovat a nechovat v zacházení se zbraní.

Pokud toto fórum není určeno k diskusi, tak prosím, aby to byl řádně uvedeno již v jeho názvu.

Zároveň děkuji moderátorovi za jeho podíl na budování lepších zítřků.

Sedmej

Příspěvek#5 » pát 27. dub 2018, 10:35

Knop: ja takove zasahy nerozporuju, i kdyz se me nekdy taky nemusi libit. Respektuju v tomhle proste nazor lidi co tu za to maji nejakou odpovednost.

Lynx

Příspěvek#6 » pát 27. dub 2018, 11:36

Já to vlákno četl a myslím, že všechno bylo skutečně o bezpečné manipulaci, čili na pohled k věci. Ale bezpečná manipulace se opravdu řeší jinde. Psaním o jedné věci na pěti místech pak způsobuje obtížnější dohledání informace, stejně jako diskusi o jednotlivých názorech. Optimální řešení asi neznám, ale možná by stačilo dát do toho vlákna o události odkaz na vlákno s manipulací a diskutovat tam.

Indian

Příspěvek#7 » pát 27. dub 2018, 13:44

Asi se tam měli všichni jen pochlubit tím, kdo co prostřelil, aby to bylo k věci...

iloveguns

Příspěvek#8 » pát 27. dub 2018, 15:00

Takže už jen pouhý odkaz na uvedenou událost je zde zbytečný a zavedení tématu rovněž, protože kdo tam nebyl osobně anebo tu věc alespoň nevyšetřuje či nesoudí, ten o tom podle moderátora Sided diskutovat nesmí, a pokud se přece jen diskuse dopustí, bude smazán, případně zabanován....

Honzajan

Příspěvek#9 » pát 27. dub 2018, 15:25

sided: Komu můžeme napsat nebo s kým můžeme řešit, aby tě klepl přes prsty nebo úplně vyměnil? Přece nejsi root moderátor nebo nějaká vyšší šajba nad kým není žádný dozor. Tohle není poprvé, co si lidi stěžují a fórum je pro lidi a ne pro moderátory. Řekl bych, že tento problém se systematicky opakuje, čili se neřeší a bylo by fajn ho jednou pro vždy dořešit. Je to pořád dokola.

pavelg

Příspěvek#10 » pát 27. dub 2018, 17:41

Čistě formálně vzato, rozhodovat bude vždy majitel/admin. Dovedu si představit jeho přání mít tady jen ověřené informace, žádné tlachy atd... prostě taková ta situace z Cimrmanovy Hospody na mýtince.. akorát že sem ti lidi lezou... bylo by to fajn mít na všechno odborníka s definitivním a pravdivým souhrnem, od všeho klíček a žádné dohady a tlachy, ale kde to všechno vzít. Lidí se spousta věcí dotýká, cítí potřebu to probrat.
Jedna možnost je se vykašlat na komentování zpráv, protože se snad ještě nikdy nestalo, že by tady byl někdo, kdo byl přímým účastníkem.
Druhá možnost sem odkaz dát a k němu další odkaz na nějakou stránku s diskusí bez omezení -prostě tady mít jen technická data o zbraních, nábojích a odkaz na zákony, sekci recenzí a diskuse plné dohadů, názorů a cyklicky opakovaných témat vést jinde.

notobi

Příspěvek#11 » pát 27. dub 2018, 18:29

navrhuju adminům aby to zamkli a nechali tu tuhle fotku která myslim mluví za vše
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Golem

Příspěvek#12 » pát 27. dub 2018, 18:40

Tak zrovna tahle fotka je to první, co je tu na smazání. Jak jsi přišel na to, že tohle je nějaká česká specialita? Trapné špinění národa.

notobi

Příspěvek#13 » pát 27. dub 2018, 18:52

To neni trapný ,ale pouhá realita stačí se kouknout na diskuse na jakýmkoliv portálu a já se s tim naprosto ztotožnuji

Slezman

Příspěvek#14 » pát 27. dub 2018, 18:57

Taky mi to vadí, poukazování na Čechy, buďte si jisti, že stejných kreténů je jinde stejně nebo ještě více.

Petzold

Příspěvek#15 » pát 27. dub 2018, 19:07

Sided, pevné nervy přeju. ;)

Zpět na