Smith & Wesson 686 vs Colt Python

Krátké vícehlavňové zbraně

antonspelec

Příspěvek#31 » sob 14. kvě 2022, 10:50

Shanim, ale jak uvedeno vyse, na jetej kousek z komise koule nemam. To by muselo byt tady od nekoho, idealne s historii na foru, aby to nebyl nejakej kram

antonspelec

Příspěvek#32 » sob 14. kvě 2022, 10:55

Dragunov píše:Chapu ja to myslel s tim srdcem spíš obecně na výběr Colt vs. SW. Technicky vzato ma dle mého SW prostě navrch. Ale Colt chápu pěknej je takže pokud řiká srdce Colt a sedí v ruce...

Ono to jde naučit poznat různé vůle, na xo koukat plná YT. - spiš než ustřileneho kusu u těhle druhu revolveru bych se bál pravě kutila domácího.
Pokud byl revolver ale koupenej tady jako novej a někdo jen točí zbraně nebál bych se toho.

Jo u dotaženýho revolveru staryho 50 let tam jo.
Ale nová je nová.

A mebo jít cestou Alfa Steel...viděl jsem sice i Alfy kde měli asi ve vystupni kontrole blbej den a esteticky to nebylo ono, ale jinak za ty peníze...

Hele jo, ten Colt esteticky vypada rozhodne lip, ale z meho pohledu nejspis ne o tolik, aby to ospravedlnilo jeho o vice jak 20k vyssi cenovku. Navic, co jsem mel moznost zkouset v krame spoust, tak mi prislo, ze S&W 686/586 ji ma o poznani lepsi nez Colt Python. Ale zase to bylo nasucho…realita muze byt jina samozrejme.

Presne tak, proto se vyhejbam komisnim kouskum nekde v krame. A jak rikas, nova je nova. Jen mi trosku sere, ze to u nas neni jako v USA, kde jich ma prodejce vic od jednoho modelu a muzes si vybrat ten subjektivne i objektivne nejlepsi. U nas jsi rad, ze ma jeden kousek za pul roku a ber nebo nech bejt.

Alfu nechci, v tom mam jasno. Bud S&W nebo Colt proste…nic jineho.

Střelec

Příspěvek#33 » sob 14. kvě 2022, 10:59

antonspelec píše:Shanim, ale jak uvedeno vyse, na jetej kousek z komise koule nemam. To by muselo byt tady od nekoho, idealne s historii na foru, aby to nebyl nejakej kram

Historie kecala na fóru nezajistí, že ti neprodá krám.
Pořád platí pravidlo, že pokud chci kupovat z druhé ruky auto a nerozumím tomu, tak s sebou vezmu mechanika, když kupuji revolver, tak totéž (dobře, nemusí to být zrovna puškař, stačí, když tomu bude rozumět).
Navíc v současnosti člověk nemá jistotu, že nekoupí vergl ani u nového Coltu nebo SW, tak to prostě je. Je to smutné, ale je už větší pravděpodobnost, že nová Alfa na tom bude z výroby líp, než předchozí dvě.

antonspelec

Příspěvek#34 » sob 14. kvě 2022, 11:08

Myslel jsem to tak, ze jsem tady dost dlouho na to, abych vedel, kdo je jen kecal a kdo tomu rozumi. A navic se s par lidma odsud znam a zbrane uz jsem taky od lidi tady kupoval a zkusenosti dobre.

A je to tak, ani nakup nove zbrane neni zaruka, ze bude OK. Viz v jinem vlakne moje patalie s fungl novou Benelli Supernova.

Honzajan

Příspěvek#35 » pon 16. kvě 2022, 07:37

Střelec píše:. Je to smutné, ale je už větší pravděpodobnost, že nová Alfa na tom bude z výroby líp, než předchozí dvě.

To je se nezaklada na moji zkusenosti. Alfa se sama od sebe rozpadne, pokud ji nerozdelas a nezakapnes vse, co jde lepidlem na zavity. A to nemluvim o neopracovanem spoustaku v DA a celkovem chodu a vulich.

Zpět na