Revolvery Alfa Proj v Praze?

Krátké vícehlavňové zbraně


ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#1 » úte 12. bře 2019, 22:59

Zdravim všechny (teď už) kolegy!

Nedávno jsem si konečně udělal zbroják a musím začít vytvářet sbírku :) Předem upozorňuju, že se zbraněma trochu zkušenosti mám, střílel jsem kdysi s otcem a teď na střelnici jsem si taky pár zbraní zkusil (včetně 357 magnum ale Ruger).

Určitě bych chtěl koupit (mimo jiné) revolver a jelikož nechci zatim utrácet moc, uvažuju o ALFA steel 357 Magnum. Dá se někde v Praze a okolí sehnat? Nechce se mi kvůli tomu jezdit do Brna...



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#2 » úte 12. bře 2019, 23:33

V podnikovce CZUB v Praze neco maji, videl jsem je ve vitrine, tak jsem se ze zvedavosti ptal. A rikal, ze neco maji v obchode a jsou schopni i objednat, ale rikali, ze dodavky obcas trvaji dlouho (kdyz nemaji v alfe na sklade a ceka se na vyrobu). Takze mozna zkusit tam.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#3 » úte 12. bře 2019, 23:36

Díky za info! Určitě se tam zeptám. Nemám problém dojet do Brna ale kvůli záruce atd. je prostě pro mne lepší, když to bude trochu blíž.



Chaosrx
Příspěvky: 20

Příspěvek#4 » stř 13. bře 2019, 07:03

Já na Alfu steel 357 v nerezu čekám cca od prosince a termín se neustále posouvá. V podnikovce mají maximálně 38 spec nebo nějaké 22 lr. Pokud by ses spokojil s černou, tak ty jsou lépe dostupné, ale nerez je nerez. :) Každopádně podle mě budeš mít nejlepší, když zavoláš na jejich prodejnu do Brna a poptáš se tam, řeknou ti i velice přibližnou čekací dobu na výrobu. Podle toho co jsem četl tady na fóru je i rok čekání normální doba. :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#5 » stř 13. bře 2019, 08:40

Také jsem chtěl .357, nerez a 6", čekací doba kolem roku (řečeno všude možně).
Takže jsem v bazaru koupil za podobnou cenu Taurus Raging Bull 444 .44 6,5" a jsem spokojen.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#6 » stř 13. bře 2019, 14:24

Před týdnem jsem volal do Brna a měly 2 kusy modelu 3541 (357 Magnum, 4") v černym provedení skladem, nerez na objednávku, údajně 2-3 měsíce.

Dneska sem tam volal, skladem 1 kus černý 3541, radši sem hned objednal. Teď musim teda čekat na nákupko.

Ten nerez by se mi taky asi líbil ikdyž nevim jak dobře/špatně vypadá v reálu. Na stránkách jeho fotka u tohodle modelu nikde ani neni, hádám že je to novinka? Podle mě se ale ta černá verze líp udržuje, soudě podle tátovýho Granda.

Do podnikovky CZUB jsem volal, Alfu v 357 Magnum prý už vůbec nemívaj, nicméně pánovi bylo dost špatně rozumět. Škoda, bylo by to blíž.

Ad Taurus: O tom sem uvažoval ale jejich pověst moc dobrá zrovna neni. Třeba se zlepšily ale nevim jestli v ně mám zrovna důvěru... Maj zajímavý kousky ve 44. Mag a 454 Casull, tak pak třeba něco z toho do sbírky přidám.



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#7 » stř 13. bře 2019, 14:29

Jen offtopic pro zajímavost, psal sem to i v tipech na komisní kousky... V tý podnikovce CZUB maj nový CZ P-09 za 10990,-. Našel sem to když sem na ně hledal kontakt.

Offtopic, ale cena je to fakt dobrá tak to někoho třeba osloví. Snad tim moderátory moc nenaštvu :)



Chaosrx
Příspěvky: 20

Příspěvek#8 » stř 13. bře 2019, 15:58

Tady máš na porovnání. Ta vpravo je nějaká chromovaná, dvě vlevo jsou 4 palec 38 special, víceméně stejné tedy.
Edit: zleva tedy 4" černá .38 special, 4" nerez .38 special a 6" chromovaná .22lr.
Obrázek

Sent from my SM-G975F using Tapatalk



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#9 » stř 13. bře 2019, 18:09

Vypadaj pěkně, hlavně ta černá verze fakt chce pěkný dřevěný střenky. S tim ale počítám a budu nějaký rovnou brát.

Snad bude dělat radost a ne starost, přeci jen stojí půlku toho co Ruger, ale mám z toho dobrej pocit.



Texan
Příspěvky: 83

Příspěvek#10 » stř 13. bře 2019, 18:34

Radost bude dělat určitě..



Chaosrx
Příspěvky: 20

Příspěvek#11 » čtv 14. bře 2019, 13:16

Jestli jsou, tak ber.. S tím čekáním je to fakt hrozný. Já mám poslední informaci z poloviny února, že to mělo být do měsíce (což je tento týden), tak jsem si tam volal a nové info je zase do měsíce. A to bylo předtím už 2x odloženo po měsíci. [FACE WITH TEARS OF JOY]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk



ToF
Příspěvky: 306

Příspěvek#12 » stř 3. dub 2019, 22:27

Tak už je doma :) Dneska sem si pro něj dojel do Brna, 200 Km tam a 200 Km zpátky, ale pokud můžu zatim soudit, tak zpracování je opravdu kvalitní a kousek je opravdu "bytelný".

Ale pokud by ho někdo chtěl taky, tak se omlouvám, ale vzal sem asi poslední co měly teď skladem, takže jedině objednat.



Chaosrx
Příspěvky: 20

Příspěvek#13 » čtv 4. dub 2019, 06:51

Tak to se máš.. Já z toho začínám být už pěkně frustrovany. Máte někdo zkušenosti s čekáním a neustálými odklady termínů?

- původně objednáno v prosinci, dodací doba konec ledna
- volám v lednu, odloženo o měsíc na únor
- volám po měsíci, bylo mi sděleno že tak maximálně dva týdny
- volám po dvou týdnech, termín je prý do měsíce
- zkouším znovu cca po 3 týdnech a termín je neznámý a brzy to určitě nebude, žádné informace z výroby, musím počkat.

Je takový přístup k zákazníkovi normální u téhle společnosti? Dost často po telefonu pán vypadal úplně zpruzene a že nechce žádné informace ani podat.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#14 » čtv 4. dub 2019, 07:12

Pokud myslíš prodejnu, tak na jejich přístup si nemohu stěžovat. Chodím tam pěšky, nevolám.



Shinnare
Příspěvky: 52

Příspěvek#15 » čtv 4. dub 2019, 13:21

Taky sem to tak mel... Objednano v listopadu a po desitkach mailu bez odpovedi nebo drobnym mlzenim, sem se jednoho peknyho dne trefil do obdobi, ze jeden zbytecnej kus zrovna meli.. Takze sem si pro to pak nekdy v lete (uz nevim jesi cervenec nebo srpen) do Brna zajel... Slo o Alfa Para 9221 v 9mm. Jediny, co si pamatuju, ze sem tu cestu malem neprezil, protoze jet (narvanym) vlakem na otocku z Marianek do Brna v tom 40 stupnovym vedru, to sem fakt nedal :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů