Revolvery Taurus

Krátké vícehlavňové zbraně
SmrtihlavMAGOR

Příspěvek#1 » ned 7. dub 2019, 20:20

Nikde jsem tady nenašel všeobecně diskuzi majitelů revolverů této značky, proto zakladam.

K věci, krátce vlastním ZP a P10C. Jsem se zbraní spokojený, ale... za dobu působnosti u sboru jsem měl ve službě Cz 82, 75, a 75D compact, takže kusy železa. A pohravam si s myšlenkou pořídit si kus nějakého železa, jenže trh s pistolemi je omezen na CZ, 1911(kovová zbraň za rozumnou cenu)... pak je tu krásná beretta M9A3 která stojí majlant. A tak jsem přešel na myšlenku revolveru kterého bych si dříve nebo později stejně pořídil. Koukám na videa, čtu recenze a diskuze.

Můj favorit co bych si mohl dovolit je Taurus 856 UL. Krásný, malý, tak by se dal i nosit... má zde někdo zkušenost s touto zbraní?

Má někdo zkušenost s taurusy? Zajímá mě poruchovost, zpracování, kvalita střelby.... nebráním se i většímu modelu. Líbí se mi plno dostupných a levných dílů a doplňků na Ebay.
Budu rád za jakýkoliv postřeh a poznatek.

Shinnare

Příspěvek#2 » pon 8. dub 2019, 13:31

Tak jesi ho maj skladem, tak si tam skoc, testni, jak ti bude sedet v ruce, jak ti bude vyhovovat spoust. Vomrkni jak je to zpracovany, jestli neni na prvni pohled videt, ze to je polorozpadlej kram (hlavne pokud na nem bude Made in Brazil :)) Na youtube mas spoustu videi, na co poradne kouknout pri koupi revolveru, abys podchytil ty nejvetsi tricky... Stejne to teda nejde podchytit 100% a tak snad v pripade nouze ti prodejce uzna reklamaci, stejne jako me...
Tim chci rict, ze ja mam s Taurusem negativni zkusenost, ale verim, ze se obcas vyskytne i plne funkcni kus :))) A podle specifikaci (vaha, kapacita, rozmery) ten 856UL vypada celkem dobre, takze jesi se ti libi, tak proc ne...

iloveguns

Příspěvek#3 » pon 8. dub 2019, 14:13

Mám Taurus bez problémů a bez jediné závady.

Pepe65

Příspěvek#4 » pon 8. dub 2019, 17:12

Mám Taurus 85 (celoocel), dvoupalec .38 special, pětiraňák made in Brazil - bez problému.

Killing joke

Příspěvek#5 » pon 8. dub 2019, 17:35

Raging Bull 444 6,5", Made in Brazil a 100% spokojenost.

Blacky

Příspěvek#6 » pon 8. dub 2019, 21:25

Jako PEPE T 85UL ,38 parádní mazlík, 400g, strelba v pohode, zavada nula. Na denni noseni paráda.

Blacky

Příspěvek#7 » pát 30. srp 2019, 13:11

Dotaz. Ve vedlejsim vlakne se resi svitlna/laser/ kolimec. Tak me tak napadlo, zda by na UL sel nejak laser dát. Gogle vyhodil jen vymenu pazby s laserem, ale ja sme levak, tak to je pro me na prd. Nevidel jste nekdo nejake jine reseni?

pesi

Příspěvek#8 » pát 30. srp 2019, 13:37

Dělají se střenky s laserem (https://www.amazon.com/Crimson-Trace-LG ... B000W1Y73I) Taky po tom začínám pokukovat :)

Blacky

Příspěvek#9 » pát 30. srp 2019, 13:42

JJ to sem taky nasel. Ale jako levak, nevím, zda by to slo. Na T mam origo gumovy strenky, tak bych je klidne vymenil.

vgj

Příspěvek#10 » pát 30. srp 2019, 14:41

Mám to na pistoli a jsem pravák, ale je bezproblémové míření i při střelbě slabou (levou) rukou.

Zpět na