Taurus 44 magnum

Krátké vícehlavňové zbraně


Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#1 » stř 21. kvě 2014, 18:38

Borci zdravím Vás, chtěl jsem se zeptat zvažuji koupi Taurusu nerezového 44magnum jaké máte kdo s tímto revolverem zkušenosti ???A co poruchovost a kvalita materiálu díky za odpovědi H.

Přesunuto - do uživatelských zkušeností patří pouze články sepsané uživateli na základě získaných zkušeností a nikoliv podobné dotazy.
Viz pravidla. viewforum.php?f=59 Patrik



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#2 » ned 22. čer 2014, 20:56

Kupoval jsem téměř nestříleného v černém provedení. M 44 6,5 palce. Vůle minimální, zpracování super. Mám nastříleno kolem 1000 a vše pořád v pohodě. Já jsem spokojen.Je to spíš mazel než, že bych z něho furt pálil. na to mám 9mm.



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#3 » úte 24. čer 2014, 09:50

S Taurusy-revolvery mám letitou /od r.94 model 83/, dobrou zkušenost s 2"a3" v 38Sp.... , proto jsem objednal nový v22Lr/22Mg a následně mám i zkušenosti špatné s rozpadlým Trackerem a s reklamací u nového dovozce :evil: , proto jsem ve 44Mag nešel po ceně a koupil S&W629 Classic ,v úvahu připadal ještě Ruger.
Ta ráže budí respekt a proto kupovat ojetý od někoho ,koho neznám,nevím ,čím to krmil , pro mne nepřipadalo v úvahu, pravda ojetých je na trhu málo- proto nová zbraň se zárukou a zároveň jistota případného následného servisu zbraně u dovozce Banzai, ale i u MPI v případě Rugeru ....
Taurus nový za 18tis S&W za 25tis ? především je to o ceně a to si musí každý sám sobě, když za ránu dá 20,-



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#4 » úte 24. čer 2014, 13:24

Já jsem ho kupoval téměř nastřílený, asi tak 200-300 ran za 6000.- Neměl ještě ani opsaný válec. A za ránu dávám 12.- Pravda je že za 20.- je ta rána větší :D . Kdybych měl prachy a kupoval novou tak rozhodně ruger super redhawk 22000,-

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#5 » úte 1. črc 2014, 07:26

Z Taurusu som vystrielal par valcov pred tyzdnom na Borku v CB, drzi sa velmi prijemne. A koli Redhawk-u som si skocil tuto sobotu na predvadzacku do Borovan - prave koli porovnaniu.
U oboch kusov (predpokladam ze mali co-to nastrielane a u poziciavanych zbrani sa s tym nikto nekasle) ma prekvapila vola (otacanie valca +- mm) aj pri natiahnutom kohute. Kvalita spracovania - jednoznacne Ruger, tym nechcem povedat ze ten Taurus je skaredo spracovany. Este niekde zobrat do ruky S&W. Kazdopadne - u Ruger-u pocitaj s prehodenim gripov, s drevenymi som si po dvoch valcoch utieral ruky aby mi to neklzalo.

Ale ako tu uz spominali - takato vec asi nebude na palbu XX ran kazdy tyzden ale 'safe queen' ako hovoria amici. Takze si rozmysli ze ci neprihodit - ani ten novy Taurus nie je lacny, a bude to zbran nadlho. Ja pojdem na vianoce do Rugeru alebo S&W, pokial sa niekde nevyskytne velmi vyhodny starsi kus - i ked toho by som sa tiez asi trochu bal, kedze nevies co a ako z toho strielali.



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#6 » ned 6. črc 2014, 17:25

Je možné že by 44 taurus měl vůle v bubnu cca 0,5mm???Koupil jsem ho zdruhé ruky a byl prověřen prodejcem a vše je prý ok střílí také dobře ! :)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#7 » pon 7. črc 2014, 07:55

1/ pochybuju, že taurus nějaký buben obsahuje :D
2/ vůli radiální ?
3/ vůli axiální ?
4/ vůli na konzole
5/ vůli v komorách ?
6/ vůli centerpinu ?
7/ radiální vůli vyhazovače ?
8/ vůli centerpinu v rámu ?
9/ vůli v předním uzamčení ?



dave-cz
Příspěvky: 106

Příspěvek#8 » ned 13. črc 2014, 14:27




Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#9 » ned 13. črc 2014, 16:27

vůle válce při nataženem kohoutu asi cca o,5mm na obě stany ??? :)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#10 » ned 13. črc 2014, 18:36

Minimalne tolko ... moj odhad (nemeral som) medzi 0.5 a 1.0 mm. Ako je to u tvojho kusu?
BTW: prave zmerane pomerne sedliackym sposobom u mojej S&W 581 (ciara fixkou popri rame, pootocenie, kontrola vzniknutej medzery). Tam je to cca 0.5mm otacanie pri natiahnutom kohute, prednozadna vola valca ale len 0.05-0.1 mm.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti