Revolver Alfa 831 caliber 38 speciál

Krátké vícehlavňové zbraně
Uživatelský avatar
Patriot
Příspěvky: 48

Příspěvek#16 » stř 7. led 2015, 11:43

lada1516:Psal jsem že vystřílím 200ks nábojů ale myslel jsem tím z pistole samozřejmě kdybych střílel 200ks 38 tak se jednak nedoplatím a taky jak píšeš bych jej odrovnal :lol: Samožřejmě když si půjdu zastřílet tak max.50ks více ne.Jinak jak bude pistole tak budu chodit častěji což v mém případě je asi 3x měsíčně po 150-200ks nábojů ale střílet budu 9mm Luger kvůli ceně to je jasné.Ta 38 je prostě jen na to,jít si zastřílet,provětrat pavouky ve válci,nosit něco co bude mít odpovídající výkon na obranu,a jak koupím novou pistoli tak bude to i to :)

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#17 » stř 7. led 2015, 13:05

No, úplně tě nechápu - pokud jsem četl dobře, chceš "došetřit" na pistol - třeba Glock, dobře koupíš z druhé ruky za 12.000,- a pak budeš v pohodě střílet cca 500 kulí za měsíc? Hmmm, jen nevím jak to budeš dělat - bo to je u továrně přebíjených 2.000,- měsíčně (bez střelnice) -tj. 12.000,-Kč za rok.

Já pistoli v Lugeru mám a nad nákupem revolveru přemýšlím- jako zbraň pro strýčka příhodu - za 1.600,-Kč ať leží v trezoru a těch pár ran, co z něj dám mě nezrujnuje.
Myslím, že máš trošku zkreslený uvažování - 38 speciál není jen na šimrání - na obranu má dostatečný výkon - citace z wiki: V USA se od 20. let do 80. 20. st jednalo o standardní služební náboj většiny policejních oddělení" ...

Uživatelský avatar
Patriot
Příspěvky: 48

Příspěvek#18 » stř 7. led 2015, 13:42

Boudy:no chápat to nemusíš ale asi tak:mám zdroje,kamarády kteří jsou na různých pozicích a pracovištích více to rozebírat nebudu a náboje 9mm luger tak k nim příjdu za hubičku ;) A nepsal jsem že by 38 byla na šimrání napsal jsem co bude mít odpovídající výkon tím jsem nemyslel že to je nějaké šimrání a něco jsem si o náboji ráže 38 přečetl ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů