Pozor na podvodníka na Hunting bazaru

Krátké vícehlavňové zbraně


Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#31 » pát 3. úno 2017, 00:45

Ať žije CZUB !!!

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 276
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#32 » pát 3. úno 2017, 10:15

Jen pro informaci CZ-USA je turek, ne CZUB.
Byl jsem prostě před produkty CZ-USA tedy tureckou flintou varován a to ne v jednom obchodě a byla mi doporučena broková kozlice GLADIUS JAGD STS - to se dováží do německa a tam jsou na kvalitu loveckých zbraní hákliví.
Tedy není turek jako turek, svou brokovou pumpu mám taky turka Uzkon TRX.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#33 » pát 3. úno 2017, 12:25

Ano turek je vyrábí pro CZUB, a CZUB je dováží a prodává velkobchodně. Vzhledem k možným příjmům při prodeji zbraní CZUB tě taky budu lákat ať si ode mně koupíš cokoliv jiného než CZUB. A jako záminku abych tě přesvědčil použiju cokoliv jen abych tě přesvědčil. Ale přiznávám, že s těmito brokovnicemi nemám žádnou zkušenost, takže možné je vše.



Dušan
Příspěvky: 2

Příspěvek#34 » čtv 9. úno 2017, 17:56

Allesh1980
Zdravím, rád bych všechny varoval před prodejcem dusan.prorok@seznam.cz.. Pardubický kraj. Tento pán prodává revolvér Smith and Wesson domluví si s vámi podmínky prodeje a když si vše zařídíte začne měnit dohodu a cenu. Tak si dejte pozor ať taky nenaletíte

Zdravím uživatele tohoto Fóra..Jsem majitel e-mail adresy dusan.prorok@seznam.cz. každý z této e-mail adresy pochopí že je to moje jméno a příjmění.Podvodník který si podá inzerát z vlastních iniciálu.To je jako kdybych šel krást do banky bez masky.Jen pro ty který se tady schvováváte za přezdivky atd.Ohledně Revolveru Smith Wesson 581.Ano prodával jsem ho.Bud samotnej za 9000kč.Nebo za 12000kč včetně nového kydex pouzdra fobus+nové kožené pouzdro Falco+kufřík+100ks nových náboju.Každý si umí spočítat co stojí tyto věci.Pan Allesch1980 si myslí že se nechám stáhnout na ceně a za zbraň plus příslušentví pouzdra a náboje a vše mu nechám za 8tis kč.Takže jestli znáte takového Vola který toto prodá tak at mi dá vědět a já to od něj koupím.ZP a NP mám.Dušan



Dušan
Příspěvky: 2

Příspěvek#35 » čtv 9. úno 2017, 18:12

Ještě jedna věc mě dostává na kolena.Když kupec ještě neviděl to co prodávající prodává a už chce po telefonu nehoráznou slevu.Lidi proberte se..Jen člověka haníte a posloucháte nějaký kecy zhrzeného kupujícího.Nic o tom nevíte a hlavně do toho kecáte.Vemte si 5kč do kapsy a jdete do sámošky pro chleba.Uvidíme jestli pochodíte.



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#36 » ned 12. úno 2017, 12:01

Dušane, nehraj si tu na svatouška. Zrovna nedávno jsi si objednal na dobírku od mého známého IPSC pouzdro a balíček jsi potom nepřebral, takže se mu vrátilo zpět. Tudíž ho to stálo poštovné. Na poště leželo asi 10 dní, takže nějaké výmluvy, že jsi neměl čas jsou scestné. A navíc se dá uložení jednoduše telefonicky prodloužit. Proto pokud můžu všem radit, nechte si předem poslat alespoň peníze za poštovné.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#37 » ned 12. úno 2017, 19:55

Pokud můžu někomu radit nikdy nikomu neposílejte nic předem.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4571

Příspěvek#38 » ned 12. úno 2017, 20:03

Wigum : Ber to i obráceně. Když chce podvodník poslat peníze předem na účet a pak se ani neobtěžuje se více ozvat. Je pravda, že i na dobírku můžeš dostat třeba cihlu v parádním balení. Když ono toto nemá bohužel řešení. Tedy má, nekupovat zajíce v pytli ale jeď si pro věc za 1500,- Kč 500km. Nakonec i při osobním odběru si můžeš kolikrát naběhnout.
Naposledy upravil(a) marinakus dne ned 12. úno 2017, 20:07, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#39 » ned 12. úno 2017, 20:05

Jé já to napsal blbě. Žádný peníze předem nikomu nikdy neposílat, bylo myšleno. Asi už přepracovanost :oops:



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#40 » ned 12. úno 2017, 21:30

No v tom nevidím problém. Může na dobírku poslat zabalený šutr. Jaký je v tom rozdíl? Naopak je riziko z druhé strany, že "manželka mi to zakázala" či jinak si to rozmyslel. Zásilka přijde nevyzvednutá zpátky a jste ve ztrátě za poštovné. Prodával jsem hodněkrát a i hodněkrát kupoval a nikdy nic z toho nebylo na dobírku.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#41 » ned 12. úno 2017, 22:21

Já mám s posíláním nedobré zkušenosti, takže od jisté doby již pouze z ručky do ručky



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#42 » ned 12. úno 2017, 23:32

Když jde o nějakou prkotinu za 500,- tak opravdu pro to nejedu +100 km a tak klidně riskuji dobírku nebo poslání na účet předem.
Zatím bez problémů i když je mi jasný, že dřív nebo později se "ucho utrhne" ... :twisted:



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#43 » pon 13. úno 2017, 00:00

Zatím nemám problém, dobírka, nebo peníze předem.
Většina prodejů dopadne OK, proč strašit, např pro střenky na CZ 50, také nepojedu z Prahy na Moravu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů