300PRC flinta

Sportovní, lovecké, "odstřelovačky" a další
Také jednoranné nebo vícehlavňové dlouhé zbraně


tst
Příspěvky: 65

Příspěvek#1 » pon 4. říj 2021, 19:48

Zdravím,
nechtěl jsem zbytečně zakládat nový topic, ale ani po prohledání fóra jsem nenašel, že by se to tu řešilo. Nemá někdo zkušenosti/je vlastníkem flinty v ráži 300PRC? Zkoušel jsem konktaktovat dealera Bergara (konkrétně a ideálně bych chtěl B14 HMR) a Howa pro ČR ohledně možnosti objednání/dodání kulovnice v této ráži, ale nesetkal jsem se s úspěchem - bylo mi řečeno, že o téhle ráži slyší poprvé a distributor mu jen jednu zbraň nepošle. To samé mě řekl dealer Browning. Semtam je mají k dispozici v Německu, ale taktéž sporadicky, navíc je to již zatíženo administrativou ohledně dovozu, nehledě na skutečnost, že není taktéž jisté, zda by vyšli vstříc.
Volal jsem pár puškařům ohledně této problematiky a z pochopitelných důvodu se nikomu nechce výroba custom hlavně kvůli potřebnému vercajku, resp. by to stálo hodně peněz pochopitelně. Budu rád za jakýkoliv podnět a předem děkuji!



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#2 » pon 4. říj 2021, 19:50

Tak to Ti nezbude nic jineho, nez koupit klasiku a nechat si zhotovit dasi hlaven v pozadovane razi. Proste nejakeho puskare ukecat. Jine vychodisko asi neni.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host