Dotaz na zbran

Sportovní, lovecké, "odstřelovačky" a další
Také jednoranné nebo vícehlavňové dlouhé zbraně


rudkud
Příspěvky: 15

Příspěvek#1 » úte 11. srp 2015, 13:25

Zdravím, mám dotaz na dvě opakovacky, které jsem tu nikde nenašel. Jsem nováček a tak si užívám ty krásné chvíle výběru prvnich zbrani. U kratke je to jasne, tam budu kupovat cz75, ta je pro me zatim top :-) Chtěl jsem se ale pozeptat zkušených střelců a zejména vlastníků těchto zbraní na jejich zkušenosti s mas 1936 a carcano 1891. Jednu z nich bych si rad pořídil k pravidelně střelbě a proto se ptam? Zkušenosti, brát nebo nebrat? Děkuji velice!



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#2 » úte 11. srp 2015, 13:52

Brát nebo nebrat Ti asi někdo řekne jen těžko, ptz nikdo není asi věštěc a nemá tu správnou kišťálovou kouli... No... ale snad Ti někdo napíše nějaké své zkušenosti... Já se poohlížím po něčem samonabíjecím... Takže tak...

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#3 » úte 11. srp 2015, 14:23

spis bych v prvni rade resil jestli se unas do nich sezene krmivo



rudkud
Příspěvky: 15

Příspěvek#4 » úte 11. srp 2015, 14:30

To jsem již samozřejmě zjišťoval a sežene. Jinak jsem nečekal samozřejmě nějaké věštby, ale názory od vlastníků či od bývalých majitelů.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#5 » úte 11. srp 2015, 16:13

Jsou to starý vojenský břízy se vším všudy. Do obou je dražší a hůř dostupná munice a náhradní díly. Nevím co myslíš pravidelnou střelbou, jestli chceš jednou za měsíc sestřelit pár plechovek tak Ok ale na závody VP už to moc není. Asi bych šahnul jinam.

Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#6 » úte 11. srp 2015, 16:39

proč je pro Tebe CZ 75 "TOP"?



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#7 » úte 11. srp 2015, 16:42

Píše "zatím"... Z toho soudím, že ví, že to není nejdokonalejší zbrň, ale pro začátek zcela vyhovující, i s ohledem na ceny.



rudkud
Příspěvky: 15

Příspěvek#8 » úte 11. srp 2015, 18:24

Přesně tak, se 75 jsem všechno absolvoval, sedne mi do ruky a co se týče ceny, tak je pro mě zatím "top". Po čase určitě něco přijde, ale ještě je cas. Na soutěže to zatím nevidím, opravdu ty plechovky zatím.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#9 » čtv 13. srp 2015, 01:35

No, mám pocit, že jsi se všema třema šlápnul trochu vedle, ale když je miluješ... Pokud opakovačku a starou vojenskou větev, tak bych se spíš snažil sehnat Mosina ve slušným stavu, a to pro jeho cenu, cenu krmiva a dostupnout obojího.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů