CSV-9

Samonabíjecí pušky


guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#271 » pát 25. kvě 2018, 20:32

Prosím Tě klid. Je tedy blbé, že ti dali takhle starou verzi, ale tenhle problém je vyřešen už dávno. Mám z CSVčka model 2 vystříleno něco kolem 5 tisíc a bez jediného problému, jediné zádržky nebo jakékoli jiné závady. Ve stoje, v kleče, v leže, v leže na zádech, za chůze, za běhu, jednoruč se sklopenou pažbou a prostě furt to jenom střílí... Je ale zas hezké, že jim v Otrokovicích tenhle kousek z prvních vyrobených pořád ještě střílí, to je úplně neuvěřitelný... Ten musí mít přes sto tisíc ran...
Neboj se toho, budeš spokojený.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#272 » pát 25. kvě 2018, 21:51

Mám model 2 rok výroby 2017, měl jsem občasný FTF problém (nový náboj se kousl). Nakonec jsem to téměř k úplný spokojenosti vyřešil vlastníma silama, Otrokovice mám dost z ruky. Nicméně pořád mám očas FTF s 33ranným zásobníkem, 17 a 17+2 bez problémů.



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#273 » pát 25. kvě 2018, 22:09

Jo tak o to bych se nepřel, 33r nemám. Ale vezmu-li v úvahu jak silně a jak daleko mi CSV vyhazuje, nechce se mi věřit, že by 33r magazín něco změnil...



comiks
Příspěvky: 37

Příspěvek#274 » sob 26. kvě 2018, 07:51

oni tam maji opravdu jedny z prvnich predprodukcnich kusu. Tenkrat mi dokonce rikali ze je jeste ani necistili. Sam jsem z nich strilel kdyz jsem csv zkousel. Mam verzi z ostre serie a ve vyhoznim okenku se mi nabojnice nezasekla ani jednou a to casto pouzivam lapac nabojnic kde se muze nabojnice odrazit zpet ke zbrani. Proste ostra serie mi funguje bez problemu. Pokud nejsi tak na facebooku je skupina fanklub csv-9 kde je dost informaci a zkusenosti.



aivosh
Příspěvky: 3

Příspěvek#275 » sob 29. pro 2018, 18:38

Mám CSV-9 V2, koupena těsne před vánoci 2018 od pana Kudláčka přímo (výrobce).

Zbraň - vystřeleno 300 ran s kolimátorem, chování zbraně pro mě skvělé, výborná hmotnost, dobře rozložená, zpětný ráz malý, parádní ergonomie, líbí se mi vypouštění zásobníku z šachty napravo a v pažbě sekundárního zásobníku nalevo, to je fakt promyšlené.

Pan Kudláček - neskutečně vstřícné jednání, výborná komunikace mailem i po telefonu, osobní předání zbraně taky super včetně instruktáže.

Kamarád si vystřelil 100 ran a je taky nadšen.

Závěr po zatím 300 ranách - nadšení ze zbraně i z jednání výrobce

Ivo



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#276 » stř 12. čer 2019, 08:03

Zdravím,
po sálodlouhém uvažování, pročítání názorů a rozhodování jsem objednal CSV. Jelikož to budu brát přímo od výrobce, tak to bude chvilku trvat. Mezitím si pořeším příslušenství a doplňky. Mám v úmyslu koupit 33r zásobníky z Brownells. Vezmu je spolu se silnějšími pružinami, což je, jak jsem se dočetl jinde, jeden zhlavních (možná hlavní) důvodů FTF u téhle kapacity. Alespoň tedy pro aftermarket příslušenství. Nejsou origo, je to KCI USA (Korejci). NA zahraničních fórech ale mají celkem solidní reference, tak to za ty prachy klidně risknu.
Jelikož tady na ZK je více majitelů CSV, než jsem našel jinde, tak se chci jen zeptat, jestli je tu už náhodou někdo nezkoušel v CSV. A kdyžtak s jakými zkušenostmi. Vemu je i tak, jen mě to zajímá 8-) Díky



guttata
Příspěvky: 105

Příspěvek#277 » stř 12. čer 2019, 09:27

Mám dva krátký a jeden dlouhý a v pohodě.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#278 » úte 25. čer 2019, 09:14

@RayX Zkoušel jsem silnější pružinu Wolff v origo Glock 33r, nepomohlo. Problém byl v tom, že plný zásobník ta karabina vytlačuje ze šachty takovou silou, že to ten plast neudrží (a rychle se zničí záchyt na zásobníku). V CSV9 skupině na fb jsem četl dobrý zkušenosti o Magpulech, že je ten plast tvrdší a žádný otlaky na nich nepozorují.



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#279 » čtv 4. črc 2019, 18:35

Jako že origo glock zásobníky jsou naprd??? :shock: Ptám se, protože se mi teď možná nečekaně naskytla příležitost koupit origo za dost dobrou cenu :?

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#280 » čtv 4. črc 2019, 20:14

Nejsou naprd, ale CSV se k nim moc hezky nechová... Můj 33r dopadl po pár návštěvách na střelnici takhle. Některý odřezávájí ten plast až na kov, aby to drželo na větší ploše, prej jim to pomáhá.

To bylo s CVS rv. 2017, nevím jestli od tý doby není nějak vylepšená.

Obrázek



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#281 » pát 5. črc 2019, 14:14

:shock: No tvl. Tak to jsem na FB přehlédl. To je ale bohužel docela zásadní mínus na jinak skvělém kvéru. Ty zásobníky nejsou úplně levné a takové poškození je nevratné. Ořezáním plastu se zas člověk připraví o případnou záruku a pro případný další prodej se to nemusí kupujícímu líbit a sníží to cenu. Už jsem napsal výrobci. Uvidím, co mi k tomu řekne. I ty magpuly se můžou totiž časem ochodit, takže to taky nemusí být ultimátní řešení problému. Navíc mají prej slabší pružiny.



aivosh
Příspěvky: 3

Příspěvek#282 » čtv 18. črc 2019, 21:07

RayX píše::shock: Už jsem napsal výrobci. Uvidím, co mi k tomu řekne.


Jak to prosím dopadlo?

Uživatelský avatar
Rick Grimes
Příspěvky: 217

Příspěvek#283 » pát 19. črc 2019, 00:15

Do CSV jsem koupil jeden dlouhej 31rd a jeden krátkej 10rd od ETS. Ty průhledný mu slušej. Tohle jsem ale nepozoroval. Ještě mám dva Glock a dva KCI všechny 15rd a v pohodě.



RayX
Příspěvky: 68

Příspěvek#284 » pát 19. črc 2019, 08:46

2 aivosh
Vědí o tom a pokoušejí se o řešení. Ovšem kdy to bude a jakým stylem, to teď nelze říct. Problém je ten, že CSV nebylo primárně stavěné na tak dlouhé magy. Má schválně krátkou šachtu, aby do něj šlo dát i 10r magy. Ta krátká šachta ale díky tomu bohužel dostatečně nepodpírá dlouhý a těžký plný zásobník, který je navíc u origo Glocku z měkčího polymeru. Ten se pak v krátké šachtě vahou více hýbe. V pistolích jde plast na plast, tam to tolik nevadí, ale CSV má záchyt zásobníku kovový. Tohle je problém především těch origo 33r, nižší origo kapacity by tenhle problém mít neměly (10/15/17).
U ETS, KCI a jiných velkokapacitních jsem nedohledal informace, možná je to v cajku, jak píše kolega nade mnou. Origo je ale pořád origo no, na rozdíl od něj jsem na netu viděl krom pozitivních i dost negativních zkušeností se spolehlivostí u aftermarket zásobníků.



aivosh
Příspěvky: 3

Příspěvek#285 » ned 21. črc 2019, 04:38

RaX, děkuji.
Doporučil nějaké řešení na ten velkej mag? Jako třeba vyříznout ten plast?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů