PERUN 15

Samonabíjecí pušky


sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#496 » sob 13. bře 2021, 18:29

pozice 28. Ale před tebou je 27 neverifikovaných lidí, čili mezitím se mohlo něco změnit a většina prostě nenapíše že objednávku ruší, a tak třeba při včerejších 6ks jsem obvolal 9 lidí... Řeší se to až víme přesný počet a jdeme podle pořadníku.



vik22
Příspěvky: 18

Příspěvek#497 » sob 13. bře 2021, 19:00

Ok, díky za info.



vik22
Příspěvky: 18

Příspěvek#498 » ned 14. bře 2021, 16:59

Jen jsem z toho asi nepochopil, kdy tu pušku budu mít.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#499 » ned 14. bře 2021, 18:27

To dost záleží na tom kolik lidí v pořadí před tebou se na čekání vyprdne. Naposled, (jak tady o kousek dříve psal Sokar), to byli tři z devíti - aby přidělili šest Perunů museli volat devíti lidem.



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#500 » ned 14. bře 2021, 19:15

jezekif : Ano přesně tak to je jak píšeš.

Lidi mají objednáno na několika místech a tam kde se na ně dostane tam nakonec vemou, takže se ten pořadník neustále mění, protože někdo udělá storno, někdo objedná a někod přenechá pozici někomu jinému. Někteří mají ještě objednané 14,5" za původní cenu 19900Kč a ti se svojí pozicí kšeftují - jeden ji pustil druhému za 1000 a ten zas dalšímu za 1000 takže ji ten třetí má sice za 22k čili za novou ceníkovku, ale má pozici v pořadníku číslo 2.

Řešení by pro nás bylo brát zálohy a to nevratné, jenže když nejsme schopni zákazníkům říct kdy se na ně dostane, nechceme ani jejich peníze. JE tak pro ně jednodušší prostě udělat storno u tří obchodníků a vzít u toho čtvrtého u kterého je zrovna volná....

Je v tom děsnej bordel, ale věřím že letos v létě se to již stabilizuje a budou pušky skladem a volné ihned k prodeji.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#501 » stř 17. bře 2021, 08:38

To je naprosta cesta do pekel.....jak pro obchodniky, tak pro zakazniky, pro vsechny. Toho si tady uzili dosyta uz ve frontach na babettu nebo favorita. Perun proste prisel v naprosto nespravny cas. Melo se to radeji nechat, az se situace ve svete uklidni a dily budou dostupnejsi v danych cenovkach. Takto to zabije ne spatny produkt, ale spatna politika vyrobce/montaznika

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#502 » stř 17. bře 2021, 09:33

Pánové Sokar a Vik22 - děláte si legraci? Tohle není komunikační platforma obchodu! Své obchodní záležitosti si laskavě řešte jinde nebo po SZ.



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#503 » stř 17. bře 2021, 10:09

zarozak píše:Takto to zabije ne spatny produkt, ale spatna politika vyrobce/montaznika


Zabíjí to tragická komunikace výrobce...



Midnightmare
Příspěvky: 14

Příspěvek#504 » pát 26. bře 2021, 14:25

Na Peruna se opravdu těším (podle všeho to bude super puška za super peníze, o tom asi žádná), ale to neustálé posouvání termínů dodání, ještě s tím že se o nich dozvím jen protože se sám ozvu, mi už začíná opravdu vadit. Já dokážu pochopit, že je to novej produkt, ale to nebrání v lepší komunikaci se zákazníkem. Navíc po platbě zálohy bych nečekal že se dodání protáhne o několik měsíců aniž by na to výrobce upozornil včas sám.

Přitom by jen stačilo ozvat se sám, a ne až když zjišťuji jak to bude.

Uživatelský avatar
Killing joke
Příspěvky: 515

Příspěvek#505 » pát 26. bře 2021, 15:13

Od 8.6. 2020 jsem párkrát napsal, stále se to posunuje, tak prostě čekám a už to neřeším.
Třeba v CZC je každý den snad 100 dotazů kdy bude grafická karta či PS 5...prostě až bude.

Až nedávno jsem zjistil, že je puška bez zásobníku. Takže očividně tak dlouho nečekám :D

Uživatelský avatar
erteple
Příspěvky: 229

Příspěvek#506 » pát 26. bře 2021, 19:09

Midnightmare: můžeš prosím specifikovat? Pravděpodobně nás na tom bude několik stejně, tak ať jim zbytečně nepíšem zvlášť - osobně mám objednanou 14.5', záloha zaplacena, zatím čekám Duben... Mýlím se hodně?



Vikyn
Příspěvky: 3

Příspěvek#507 » ned 28. bře 2021, 20:13

Podle mých posledních informací z tohohle týdne ohledně 14.5 by měly být v příštím týdnu hotové hlavně, začnou kompletovat a v půlce dubna by chtěli být připraveni na zkušebnu. Já mám koncem května narozeniny, tak pevně doufám, že když to nevyšlo pod stromeček, aspoň k těm narozeninám by to mohlo klapnout ;)



Midnightmare
Příspěvky: 14

Příspěvek#508 » pon 29. bře 2021, 05:54

Killing joke píše:Od 8.6. 2020 jsem párkrát napsal, stále se to posunuje, tak prostě čekám a už to neřeším.
Třeba v CZC je každý den snad 100 dotazů kdy bude grafická karta či PS 5...prostě až bude.

Až nedávno jsem zjistil, že je puška bez zásobníku. Takže očividně tak dlouho nečekám :D


tak tady je ale ten rozdíl že polovina peněz za tu pušku už byla zaplacena a byl slíbenej nějakej termín. Brát si zálohu a pak to několikrát odsouvat aniž by se sám omluvil a něco řekl je prostě mega marketingovej fail.



Midnightmare
Příspěvky: 14

Příspěvek#509 » pon 29. bře 2021, 05:55

erteple píše:Midnightmare: můžeš prosím specifikovat? Pravděpodobně nás na tom bude několik stejně, tak ať jim zbytečně nepíšem zvlášť - osobně mám objednanou 14.5', záloha zaplacena, zatím čekám Duben... Mýlím se hodně?


jsme na tom podobně...



grey.man
Příspěvky: 169

Příspěvek#510 » pon 29. bře 2021, 07:05

Tak alespoň víme, kde si příště zálohu rozhodně skládat nebudeme. Bohužel stavět marketing na dobrém poměru cena/výkon je sice fajn, ale dneska trochu málo. Chybí komunikace zákazníkovi, nějaké vysvětlení, omluva. Na webu dodnes žádné pořádné informace, na cokoliv se musíš ptát a odpovědí bývá "mělo by být, nejspíš, když, až...". A kolegům, kteří říkají, že to nevadí, že si počkají, atd...takhle si je nevychováme, jen se ozvěte, že takhle se k zákazníkům nemůžou chovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů