PERUN 15

Samonabíjecí pušky


pepe123456
Příspěvky: 35

Příspěvek#736 » stř 5. led 2022, 09:42

tak já jako amatér co vlastně "m16" nechce, jen je to takový "no tak sakra to je vlatně to jediný co mi chybí do 10ks ve skříni"... tak uvažuju že počkám (resp. není to vysoko na mém wish-listu)..

mě na Perunu láká ta kombinace 14 a mid (co jsem tak načetl), což za "málo peněz" nikdo asi tady nemá

takže mám v kalendáři upomínku na červen 22 "zkusit obvolat" zda vyrobili dalších cca 280 kusů, kterými se dosud chlubili ve videu ze září 21:-)

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#737 » stř 5. led 2022, 09:56

Tak to nejspíš ještě vyrobeny nebudou, zato už budou nejspíš rozebrány :D
Doporučuju objednat a zapomenout.
A až Tě nebude bavit marně vyhlížet další a další měsíce, koupit něco jiného a neřešit.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#738 » stř 5. led 2022, 10:04

Pomalu se to začíná blížit k pákovce od GG :-)



pepe123456
Příspěvky: 35

Příspěvek#739 » stř 5. led 2022, 11:22

co je pákovka od GG?:-)

no zatím jsem nic takového jiného nenašel (za málopeněz 14 a mid...):-)

a jak říkám, když už něco jiného tak skončím u Ar-10, abych měl 3 kus v .308:-) (jeden na parádu, jeden na dálku a A-10 na zombieky) :-)

aleprý taky kluci z Perunu půjdou do Ar-10 :-), což jejich tempem abych to reálně koupil vidím tak na 2122 leden:-)



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#740 » stř 5. led 2022, 11:30

Né každý potřebuje ihned co si zamane. Pokud čekám rok na první pušku, tak je to blbý. Pokud čekám na zbraň kterou chci a je to desátá do foroty, proč si nepočkat. Já jestli jí dostanu o půl roku déle, je mi to fuk. Bude za cenu, která byla domluvená. Ale pokud jí chci, tak určitě objednávka. Když narazím na neodebranou, tak objednávku předám, nebo zruším. Díky poptávce tě určitě nikdo nesežere.



pepe123456
Příspěvky: 35

Příspěvek#741 » stř 5. led 2022, 12:55

no tak já i trochu čekám že těch 280 kusů (v reálu tak 200? mezi lidma) začnou lidi používat a třeba se ukáže že to "není tak echt levný gold":-)

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#742 » stř 5. led 2022, 13:45

Choze píše:Já jestli jí dostanu o půl roku déle, je mi to fuk. Bude za cenu, která byla domluvená.

Přesně takhle jsem to měl...
Začal jsem se po ní shánět až cca po 3 měsících, pak po 6 měs., pak po 9měs. .....
Ale po roce už mě to opravdu přestalo bavit. A našetřil jsem během toho na jinou třídu.

Jak říkám: objednat a zapomenout.
Když vás to do té doby nebude štvát tolik, abyste koupili něco jiného, tak můžete být třeba i mile překvapeni a do roka to bude.
Ale nečekejte žádný konkrétní termín.
Nikdy.

(Já jsem teď na 15 měsících od objednání a stále jsem v pořadníku - na prvním místě.) :roll:



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#743 » stř 5. led 2022, 14:29

Kde byla objednávka? Výrobce nebo prodejce?



getsome
Příspěvky: 612

Příspěvek#744 » stř 5. led 2022, 14:40

@Choze: děláš jako by to bylo Ferrari a ne low-end z diskontu ;) Na F8 Spider se čeká, na Fabii ne.

Taky bude zajímavé, která vývojová verze se nakonec k zákazníkovi dostane - jestli bude třeba vzít do ruky pilník, případně kladívko, nebo bude ok už z krabice...
https://www.youtube.com/watch?v=XzHNgB5Co-k



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#745 » stř 5. led 2022, 14:45

Nevšiml jsem si, že bych se nějak vznášel na obláčkách z Perunu. Ale když myslíš, že se na fábii nečeká... Chci jí, tak jsem si jí objednal. Třeba nepotřebuju mít to, co má každý. Mám čím střílet. Ať si každej koupí co chce ne? Mě je naprosto fuk, co kdo preferuje a jakou má trpělivost.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#746 » stř 5. led 2022, 17:30

Choze: Prodejce, Praha.

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#747 » úte 25. led 2022, 08:42

Hm tak to jsem zvedavy, ja si objednal peruna 14.5" pry bude brezen/duben, tak uvidime :) ja jako moc cekat nechci, ale rad je podporim (vim cetl jsem cele vlakno) tak uvidim v breznu/dubnu a rozhodnu se no. Je to u obchodnika, na mail mi primo v Perunu neodpovedeli.



Venon
Příspěvky: 43

Příspěvek#748 » stř 26. led 2022, 15:12

Choze píše:Nevšiml jsem si, že bych se nějak vznášel na obláčkách z Perunu. Ale když myslíš, že se na fábii nečeká... Chci jí, tak jsem si jí objednal. Třeba nepotřebuju mít to, co má každý. Mám čím střílet. Ať si každej koupí co chce ne? Mě je naprosto fuk, co kdo preferuje a jakou má trpělivost.


Tak já jsem se dočkal před Vánoci cca. po roce tak sláva . A není to o vznášení na obláčku je to úplně normální ar-15 celkem pěkně udělaná a zatím střílí ok. Co se týče toho čekání tak to je věc každého jak pospíchá a jestli na to má trpělivost dá se určitě sehnat něco podobného i rychleji.

Uživatelský avatar
TheMlok
Příspěvky: 107

Příspěvek#749 » stř 26. led 2022, 15:16

Venon: a jakou hlaven jsi mel a jak dlouho jsi cekal? Ja uz jsem dost nedockavej :) brezen je pro me ok, ale dyl nez pulku dubna bych cekal nerad.



Venon
Příspěvky: 43

Příspěvek#750 » stř 26. led 2022, 19:31

12,5 Leden- prosinec ale těch termínů dodání v průběhu roku bylo několik

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti