Antreg ARS M4s

Samonabíjecí pušky


zooter
Příspěvky: 27

Příspěvek#436 » čtv 18. úno 2021, 09:51

DesertEagle píše:Ano, není mi pochopitelní proč Antreg dobrovolně zapůjčuje zbraně podobným pošukům, kteří následně šíří fámy, domněnky, pocity. To nám bude dělat časem recence i FattyPillow ...


Tak z jeho videa jsem pochopil, že to nepůjčil přímo Antreg, ale kamarádi z Defenidie a on se pak asi z dotazy obrátil na pana Suchomela. K videu a hlavně k panu Šafaříkovi se raději vyjadřovat ani nebudu.



getsome
Příspěvky: 614

Příspěvek#437 » čtv 18. úno 2021, 10:03

Souhlas, taky mi po chvíli došlo, že je to hlavně ze začátku reklama na Defendii a ne až tak recenze ARS. Defendia je distributor jako Habresto?



zooter
Příspěvky: 27

Příspěvek#438 » čtv 18. úno 2021, 10:51

getsome píše:Souhlas, taky mi po chvíli došlo, že je to hlavně ze začátku reklama na Defendii a ne až tak recenze ARS. Defendia je distributor jako Habresto?


Myslím, že Habresto je výhradní distributor pro ČR a ostatni jen prodejci.



nejsemchytrolín
Příspěvky: 4

Příspěvek#439 » čtv 18. úno 2021, 12:14

DesertEagle píše:Ano, není mi pochopitelní proč Antreg dobrovolně zapůjčuje zbraně podobným pošukům, kteří následně šíří fámy, domněnky, pocity. To nám bude dělat časem recence i FattyPillow ...

Ono tam není co pochopit, kdyby ses podíval alespoň na začátek toho dementního videa, tak tam jasně říká, že mu to půjčila Defendia, nikoli Antreg a už vůbec ne Habresto..

Co se týče hmotnosti hlavní a ostatních věcí, těch pušek je mezi lidmi už celkem spousta, co takhle se se zeptat tady, jestli by někdo nebyl tak hodný zvážil to, pak můžeme porovnat několik kusů najednou.

Jasně, katalog není úplně povedený, ono je to vidět na první pohled a je to opravdu škoda :-( výrobní plány Antregu jim teď taky úplně nevychází, ale upřímně v téhle době nefunguje pořádně skoro nic. BTW já na svojí měl +2 měsíce před Vánocema. Pak je tu ale Habresto a Sokar, mají tam super konfigurátor, kde se to dá naklikat a hned vidíš celou specifikaci, cenu atd., a hlavně, když Honzovi zavoláš/napíšeš, tak je to opravdu jednání na úrovni.
Když pak spojíš skvěle vyrobenou pušku od Antregu a servis z Habresta, tak už ty utracené peníze dávají smysl.



xbran
Příspěvky: 207

Příspěvek#440 » čtv 18. úno 2021, 13:13

nejsemchytrolín: +1



nejsemchytrolín
Příspěvky: 4

Příspěvek#441 » čtv 18. úno 2021, 14:13

risa2000 píše:Na odlehčení, může mi někdo vysvětlit, v čem je rozdíl mezi "Pro" verzí a "normální" s M-Lokem? Vidím v katalogu (tedy, pokud to není už stará informace, jak píše sokar), že se liší tvarem předpažbí, kde u Pro chybí na střední horní části rail, ale k čemu to může být dobré mi jasné není.

S tím Pro předpažbím se puška opravdu dobře drží, protože je celkově užší a zároveň ti rail "nežere" palec, když střílíš bez rukavic. Na své ARS jsem si ho vzal hlavně proto, že mám zdravotní problémy s palcem a chtěl jsem si tím trochu ulevit, ale je nutno dodat, že ten horní rail je od Antregu krásně obrobený a kdybych si ARS konfiguroval znovu, tak bych si vzal klasický M-Lok, protože i přes něj se to nakonec drží pohodlně.



madbiker
Příspěvky: 68

Příspěvek#442 » čtv 18. úno 2021, 16:41

to video je hrozná sra...ka, myslím, že nemá s ARS nic společného, hrozný matla :)



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#443 » čtv 18. úno 2021, 16:49

nejsemchytrolín : Díky moc za tu chválu, vážím si toho.

Ke zmíněnému videu zde překopíruju to co jsem psal již na FB pro ty co nemají FB :

Já jsem se k tomu videu původně nechtěl vyjadřovat, nicméně za moje Habresto jako distributor pušek ANTREG pro ČR mi to nedá už kvůli četným zprávám co na to říkám, že Šafařík má recenzi na naše Antregy. To už, když se ke mě doneslo, že budeš dělat recenzi ty jsem z toho nebyl vůbec nadšený už kvůli předchozímu videu na Brena, které jsem napoprvé zvládl dokoukat do 19 sekundy. Nicméně oceňuji čas strávený při tvorbě videa a někomu tvůj styl určitě bude sedět. Rád bych uvedl pár věcí z videa na pravou míru a budu psát pouze objektivní text a svoje subjektivní názory na recenzi si nechám pro sebe. Těžká hlaveň je základní a volí jí více jak 70% zákazníků především kvůli příplatku za LW - 3500Kč. Těžká hlaveň se také osazuje do vše full auto modelů právě kvůli prohřívání hlavně. Životnost je stejná s LW. Pencil hlaveň nedostane nikdo i kdyby se na hlavu stavěl. Průměr hlavně u DD je 15,56mm a LW u Antregu 17,7mm. Sem rád že se ti líbí tvrdochrom v hlavni, nicméně Antreg má NITRID technologií SBN s garantovanou životností při střelbě barnaulem 20k ran. Puška nekope s flash hiderem jak kráva, resp rozhodně méně než DD a BCM ve stejné konfiguraci. Máme změřeno. Flash hider, pokud nechceš z pušky plamenomet je vhodnější na krátké délky hlavní a také je opět na úrovni 70% všech prodaných pušek. Pokud je nějaká usťovka, co se ti jeví lépe, může být, určitě budou. Já bych se však standardního flash hideru, nebo lineáru rozhodně nezbavoval už kvůli tomu, že jsou oba suppressor ready a půjde na ně montovat tlumič od Antregu ala socom, ale za 20k. Jelikož je to vojenská puška a ne sportovní, smysl to dává. Sportovní píst funguje většinou i s barnaulem. Obsahem balení je také breakthrough clean čištění na AR15. Jinak jsem nic víc informativně špatně nepochytil.

K prodejní síti a recenzi : ANTREG je výrobce. HABRESTO distributor pro ČR, Všichni ostatní jsou prodejci a všechny pušky jdou přes nás. To že tato recenze vznikla a očividně rezonuje éterem se dalo čekat na základě toho kdo ji dělal. Když jsme se to dozvěděli, volali jsme prodejci že se nám to nelíbí, ale to je tak všechno co jsme mohli udělat. Pojetí recenze každého jsou různé a každý preferuje svůj kanál. Víz Tacticoolna a první recenze na ARS - někomu se líbí, někdo Macoška bytostně nesnáší. Antreg pušky na recenze nepůjčuje a my bychom tuto také s díky odmítli. Byla to vlastní iniciativa prodejce na ostravsku a tomu nemůžeme bránit. My jsme odmítli i recenze v časopisech, byť teď jedna asi výjde a pokud ano opět se k pozadí rád vyjádřím.

K hmotnostem hlavní : Tam i já jsem zmastil hodnoty když sem uvedl rozdíl 200g a přitom to byl rozdíl mezi DD hlavní a těžkou od Antregu, takže moje chyba a neúmyslná mystifikace. Sypu si popel na hlavu :roll:



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#444 » čtv 18. úno 2021, 17:17

sokar: Z toho videa jsem taky moc moudrý nebyl (a to nemluvě o formě), ale minimálně to probudilo můj zájem o ARS M4 a následně vedlo ke zkoumání produktového katalogu na stránkách výrobce :).

Spíš mě zaujalo, že píšeš, že Antreg nebo vy, jako distributor, zásadně zbraně na recenze neposkytujete. Je za tím nějaká špatná zkušenost, nebo je poptávka prostě už tak velká, že další zvětšování by bylo kontraproduktivní?



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#445 » čtv 18. úno 2021, 17:56

Mě se kdysi ozvali z nejmenovaného časopisu, chtěli za recenzi pušku. Antregu se taky ozvali ještě dříve než jsme se dali dohromady a dokonce si pro pušku nadrzo přijeli a dožadovali se jejího vydání za to že napíšou dvě A4... Ozývají se průběžně různí recenzenti. I na naši novou střelnici měli zájem dojet udělat recenzi - jenom za antreg pušku..... Ozvývají se i influenceři na youtube co mají 200 odběratelů nebo ti co frčí na instáči s tím, že udělají promo pušky, jen za jednu pušku..... Obecně se recenze dělají tak že se napíše 90% chvála a 10% se najde nějaká blbost aby se neřeklo. Uživateli to nic neřekne, časopisy jsou reklamní plátek , škvár s nulovou hodnotou pro mě. Nejlepší je doporučení spokojeného zákazníka.Navíc puška se za ty necelé dva roky co je na civilním trhu myslím prosadila dostatečně. Je tu i námi nastavený systémem, kde musí každý prodejce držet skladem jednu pušku, aby se mohl zákazník podívat a případně porovnat. S tím, že je již vlastní střelnice, půjde u nás pušky i vyzkoušet. To je ideální maximum co lze udělat pro zákazníka po kterém chceme za pušku nemalých 60k+. My rozšiřujeme i prodejní síť a v plánu jsou i kontroly prodejců, protože již máme nějaké zpětné vazby, že né vždy se k zákazníkovi chovali jak měli, nebo neřekli vše co šlo či nevěděli. Na to děláme školení, ale s tím jak se různě mění personál u prodejců jde kvalita dolů. To nejhorší je, když se dojdete někam podívat na pušku a očekáváte nějaký výklad. Tím spíš za drahou zbraň a prodejce neví, nebo prostě řekne : Puška to je.... Začínám uvažovat že natočím vlastní video na pušku. Ne proto že bych měl potřebu se někde zviditelňovat, ale proto že vím že to jde udělat lépe a výklad k pušce provést tak jak to dělám vždy když se někdo dojede podívat.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#446 » čtv 18. úno 2021, 18:21

to sokar: Jak jsem cetl ty posty z poslednich dvou dni, tak jsem si akorat rikal, zda by nestalo za to, abys udelal video o pusce sam...takze za me dobrej napad. Aspon nam poradne ukazes novou strelnici.

Jinak bourliva diskuze ve me vzbudila zvedavost a na to video jsme se podival...teda ne na cele, protoze to se fakt nedalo. To je jeste horsi nez Macosek se svym partakem Mikinou ci jak se ten dedek jmenuje. U nas jsou zbranovy youtube kanaly snad jeste horsi nez ty s recenzema automobilu.

O lehkozivkach a parazitech typu influenceri nema smysl se bavit...a prodejci, taktez mam nemalo nedobrych a dokonce i nekolik otresnych zkusenosti. A pokud jde o nakup pusky v tehle cenove relaci, tak moc nerozumim tomu, proc ji kupovat u nejakyho prodejce, kterej bude mit pri trose stesti jednu pusku skladem a nebude o tom mit ani paru, kdyz se da sjet za tebou. Pro V-ARku jsem si taky je primo k Vosatkovi, kterej me zatah do ty svoji trezorovy mistnosti, kde mel vsechny mozny varianty a delky hlavni a byl schopen odpovidat na veskery dotazy. Ale holt lidi jsou zvlastni



getsome
Příspěvky: 614

Příspěvek#447 » čtv 18. úno 2021, 18:25

Ony ani v Habrestu moc skladem nebývají, proto jsou ty historky o influencerech a pisálcích obzvlášť úsměvné.



risa2000
Příspěvky: 847

Příspěvek#448 » čtv 18. úno 2021, 18:25

sokar: Aha, tak to pak chápu. Jsem sice z úplně jiné branže, ale také máme produkt, o který je mezi youtubery zájem a zkušenost je taková, že je potřeba je vychovávat. Jak ve smyslu, že nedostanou pušku, ale mohou si zvýšit sledovanost, tak ve smyslu, že je potřeba je připravit předem, aby věděli o hlavních přednostech nebo novinkách, které chce výrobce představit. Což nutně neznamená, že je musí ve videu chválit, nebo naopak zamlčovat nedostatky - pokud jsou zdůvodněné - ale není nic horšího, když firma uvádí nějakou novinku, nebo novou funkci a youtuber si jí buď nevšimne, nebo ji nepochopí, nebo ji pochopí špatně a udělá víc škody, než užitku. Bohužel youtube videa většinou nenatáčí lidi, kteří jsou odborníci, ale spíš, kteří nemají nic lepšího na práci...



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#449 » čtv 18. úno 2021, 18:48

getsome: Ano skladem na kouknutí jsou jen naše firemní neprodejní pušky. Ty na eshopu nenajdeš. Na ty jde kouknout a lze z nich střílet, škrábat hlaveň, povrchovku atd. Pušky na prodej nejsou skladem žádné a nikdy nebyly, protože se vždy konfigurují na základě požadavku a také proto, že objednávky chodí rychleji, než se stíhá vyrábět. Proto teď nebudou delší dobu dostupné ani natahovací páky, nebo usťovky samostatně, protože je vše potřeba na kompletaci pušek. Když se situace zlepší naskladníme samozřejmě více kusů. Nyní budeme rádi když se podaří naskladnit pušky všech délek hlavní na PZ aby se z nich dalo střílet. Nikoho nenutím aby mi věřil co se děje za oponou. 8-)



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#450 » čtv 18. úno 2021, 18:49

Hele, pokud by chtěl někdo pušku na recenzi, tak klidně pušku půjčím. 12,5" dark bronze, nalítáno 1900 ran.
Kdyby jste o někom věděli, že umí recenzovat, nemám pušku problém půjčit na 1000 ran, když mi dotyčný podepíše, že ji někde neodrbe atd.
- nejspíše se domluvit na 1 den na střelnici, kde bude bouchat, zkoušet. Pár fotek atd
Samotného by mě zajímalo, co se k tomu řekne, když není potřeba za to žádat nějakou protislužbu ;)
P.S. není to nabídka na bezplatné vyzkoušení pro osobní recenzi pro 15 odběratelů :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů