nejnizsi cena/spolecny nakup 30rd zasobniku do AR-15

Samonabíjecí pušky


antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#1 » pát 4. pro 2020, 22:40

Ve svetle nize uvedeneho zakladam toto vlakno a chci se zeptat na vase tipy, kde se daji poridit nejlevnejsi 30ti ranne (nebo vetsi) zasobniky do klasicke AR-15...Magpul, Lancer, plechace?

A druhy dotaz...zda by byl zajem o nejaky hromadny nakup tak, jako se to obcas realizuje u streliva? Treba by se nekde dalo dostat na lepsi cenu, pri vetsi objednavce...

antonspelec píše:
ViralWinter píše:Oba zákony (senátní tisky č. 4 a č. 5) byly na programu schůze, která začala 3. 12. a také na programu schůze senátního Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost dne 9.12.

Senát na to má 30 dní, ale může to schválit/neschválit dřív... Následně několik dní až 2 týdny čekání na podpis Zemana. Pak jednotky dní než vyjde ve sbírce a od té doby je platnost za 15 dni.

LEX píše:Zásobníky: situace „zbraní s vloženým nadlimitním zásobníkem“ je poměrně komplikovaná a bude vysvětlena v dalším článku.

Zde prozatím uvedeme, že kdo má k datu účinnosti zákona samonabíjecí zbraň pro střelivo se středovým zápalem a k ní má příslušné nadlimitní zásobníky, může tyto zásobníky dále držet a používat i bez jakéhokoli dalšího povolení. Nemůže však nabývat další zásobníky bez povolení pro nadlimitní zásobníky.

Také nesmí zásobníky, které má, převést na osobu, která nemá příslušné povolení (bude popsáno v dalších článcích).

https://gunlex.cz/zbrane-a-legislativa/ ... ustanoveni

Tohle doslova vola nejen po vyrizeni nakupka a porizeni dalsi pusky, ale hlavne po hromadnem nakupu slusne zasobicky zlych suplat...teda pokud to spravne interpretuji.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#2 » sob 5. pro 2020, 00:10

top-guns mají akci na kouřový Lancery 30rd za 500,- Není to úplně láce, ale zase běžná cená je 600+ ...



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#3 » sob 5. pro 2020, 06:16

Pokud před datem účinnosti stihnu koupit AR, tak se rád přidám k hromadnému nákupu. Zajímají mě Lancery a PMagy

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#4 » sob 5. pro 2020, 08:47

Morho, Lancery za 500,- to jsou ty L5AWM?

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#5 » sob 5. pro 2020, 09:13




Standa Orel
Příspěvky: 22

Příspěvek#6 » ned 6. pro 2020, 12:13

https://shop.proarms.cz/doplnky-a-prisl ... -ran-cerny. Pokud najdete levnější při hromadném nákupu, rád se přidám.



zarozak
Příspěvky: 925

Příspěvek#7 » stř 9. pro 2020, 17:19

Opravdu solidní cena je do 350kč za magazín podle mě. Nemusí to být zrovna magpul. Posledně jsem kupoval za nějakých 290,- Amend2 v akci,plná spokojenost. Takže otázka zní,kde sehnat magazíny do 350kč, třeba i v hromadném nákupu?



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#8 » stř 9. pro 2020, 18:30

To by me taky zajimalo. Podle mne je to aktualne utopie. Osobne mam doma PMAGy, Lancery a plechace...nejlepsi zkusenost mam s Lancery. Nejlevnejsi jsem ale videl za petikilo na odkazu vyse. PMAGY bud v tom ProArms nebo tyhle nemecky klony...ma nekdo zkusenost?

https://www.t-12.cz/Zasobnik-AR15-OA-22 ... k-d939.htm

Obecne je tedka problem se vsim, co se vozi z USA bohuzel.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#9 » stř 9. pro 2020, 19:03

Napadlo mě, ale nevím jaký jsou možnosti vyjednávání u zásobníků narozdíl od nábojů - bestpatron má balík 10ks plecháčů BCM (D&H) s Magpul podavačem za 4.729,- Tak jestli by se třeba při větším odběru nepodařilo ještě pár desetikorun na zásobníku usmlouvat. Jsou teda na objednávku...



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#10 » stř 9. pro 2020, 20:01

No vzhledem k tomu, ze chci brat jen 10ks (5 z toho pro kolegu), tak mi takove cviceni za tohle nestoji. Asi vezmu ty Lancery, protoze nic vyrazne levnejsiho nejspise neni a navic je mam vyzkousene a proverene. A postovne bude zadara

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#11 » stř 9. pro 2020, 20:30

Někdo z východních Čech?



Věčný začátečník
Příspěvky: 69

Příspěvek#12 » stř 9. pro 2020, 20:49

To antonspelec: Ty OA-Magy dodával P. Vosátka k V-ARkám. Já jsem si kdysi od něj vzal s puškou 5 kousků. Myslím, že tenkrát byly za pětikilo. Když jsem je zkoušel v jiných ARkách, tak fungovaly bez problémů.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#13 » stř 9. pro 2020, 21:09

Diky za feedback. Ja myslim od Vosatky dostal k pusce PMAG tedy, ale nejspis budou kvalitativne stejne.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#14 » čtv 10. pro 2020, 06:48

zarozak píše:Posledně jsem kupoval za nějakých 290,- Amend2 v akci,plná spokojenost.


Bacha, sam mam asi 10 tych Amendov a aj ked sice funguju, nie su pouzitelne na nejaky trening prebijania ci na sutaze. Z prosteho dovodu - treba ich zo sachty doslova vytiahnut, same nevypadnu. Zavady nerobia ale jednoducho pri vypustani zasobnika mi nejdu ani z jednej AR von. Podobny problem maju aj vsetci uzivatelia na youtube.

Na druhu stranu, zas Magpuly Gen 2 ani po znizeni kapacity na 28 ran nejdu lahko dorazit do sachty ak je zhodeny zaver.

Na sutaze preto beriem len 40 ranove magpuly a 30 ranove gen 3. Ono vzasade ten 1 zasobnik na dany stage staci, komu nie, ma iny problem nez zasobniky :)

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » čtv 10. pro 2020, 17:59


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: MM a 15 hostů