Antreg karabina 9 mm Luger

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#91 » pát 26. kvě 2023, 08:05

... jj souhlas. Spisař není žádný kravatáček ochodáček, ale nařachaný sympaták nadšený pro zbraně a Antreg. Kolmý zásobník bude připomínat krásnou MP40 :-)



izerS18
Příspěvky: 1255

Příspěvek#92 » pát 26. kvě 2023, 09:09

Takze mozna na Vanoce u prvnich majitelu... nemam problem s tim, jak se to tahne, kdyz na konci stoji kvalitni vec.
Jo a pokud limitka, tak prosim v .308 ;) tu razi mam moc rad



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#93 » pát 26. kvě 2023, 10:11

Tak vypadá to do hodně zajímavě. Jestli dobře chápu bude pažba asi řešena přes picantinu. Bude se tedy karabina dodávat i se sklopnou pažbou?
Ohledně zásobníku doufám, že funkce bude mít přednost před vzhledem...raději budí mít klasický Glock sklon u PCC když to sežere vše co do toho dám, než aby to vypadalo cool ale budu do toho moci dávat jen FMJ v jedné váze střely... Pokud to ale bude fungovat a nebude to mít vliv na spolehlivost tak by to mohlo být super.

Teď jen zda čekat nebo jít do BT....

Osobně moc nepředpokládám že to do Vánoc bude na trhu, max predobjednavky...



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#94 » pát 26. kvě 2023, 10:14

Ještě k tlumiči. Za mě ideál kombinace trilug a závit, jak na SP5.
Ohledně tlumiče řeší zpětný tlak nová generace nízkotlakých tlumičů pro 9mm co má třeba BT nebo Silent Steel.

Nebude ještě nějaké upřesnění od sokara?

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#95 » pát 26. kvě 2023, 10:36

Ondra Spisar (Spisy) říkal, že do budoucna by rádi Trilug na hlaveň dali. U devítky by to smysl mělo,na rozdíl od .223. (tam už je to prý kvůli tlakům na ústí náročné na pružiny atd.)

Add B&T.. uvažuje se stejně jako u této firmy s balíčky, kdy by byla holá, nebo včetně kolimu. Myslím že do podzimu se dozvíme. Pevná mířidla ve standardu odmítl. Každému se líbí jiná a zbytečně by pak rostla cena.

Ta "limitka" v .308 by bohužel vyžadovala komplet novou konstrukci.. :(

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#96 » pát 26. kvě 2023, 10:58

Mě se normální sklon G zásobníků líbí, ale nebudu se kvůli tomu věšet když to bude jinak, hlavně když to bude stopro fungovat, a to i s neorigo zásobníkama hlavne Magpul GL9.

Nejvíc mě zajímá uchycení pažby, a jaký tam budou možnosti alternativ.



Béďa
Příspěvky: 817

Příspěvek#97 » pát 26. kvě 2023, 11:11

Tak jako u A v 223 předpokládám, že bude několik délek hlavně, za mě ideál od 5,5 palce.po cca 12 palců, tím by byl pokryt cel.segment od HD po závodní PCC...
Tak každopádně Antregu držím palce!

Jen si teď rozmyslet zda počkat, nebo jít do konkurence...

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#98 » pát 26. kvě 2023, 11:15

Myslím, že fanda Antregu má už dávno jasno. Navíc tohle nejsou zbraně za hubičku , takže počkat. :D



sober
Příspěvky: 6

Příspěvek#99 » pát 26. kvě 2023, 11:32

Za fandu české výroby se považuji, ale že bych stál před vratama Antregu a byl ochotný dát 50k+ za něco, co bude “prej” dobrý, to fakt ne. Nejlepší je počkat, vyzkoušet a pak se rozhodnout jestli Antreg nebo konkurence. Trochu už mi to připomíná kult Apple iPhone..



mijunior
Příspěvky: 96

Příspěvek#100 » pát 26. kvě 2023, 12:18

Já už letos nic dalšího kupovat nebudu, takže není třeba kvaltovat. Nedávno jsem měl v ruce B&T a najisto vím že za minimum považuji 8" hlaveň, abych to měl za co držet a jak se za to srovnat. Ze stejného důvodu netoužím po pevné sklopné pažbě. A také bych preferoval holátko které bych si mohl nastrojit podle sebe.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#101 » pát 26. kvě 2023, 21:55

Vzpomněl jsem si ještě na jednu informaci. Prý se uvažuje i o integrovaném tlumiči pro devítku (resp. tlumiči přesahujícím hlaveň).

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#102 » ned 28. kvě 2023, 08:41

Na jednu vec jsem se Onry zapomněl zeptat , bude i full verze ?

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 696

Příspěvek#103 » ned 28. kvě 2023, 09:12

Pokud se jim podařilo dát G zásobník nějak kolmo, tak tohle bylo něco 8-) (nebude, vím)

Obrázek



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#104 » ned 28. kvě 2023, 09:31

7 stran sníte o vzdušných zámcích, dokud to nebude na trhu, dokud nebudou uživatelské reference atd., tak je celé toto téma o ničem.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 522

Příspěvek#105 » ned 28. kvě 2023, 10:09

Pokud vyplodí podobnou hrůzu, tak si zákaznák raději koupí za pár kaček starou UZInu, kdo má noty tak si jí užije ve fullu nebo zůstane o nepřekonaltelne MP5tky. To co přijde na trh mě bohužel absolutně nebere (nesním o vdušných zámcích) a asi nepochopím proč se nedrželi koncepce AR9.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů