CZ 858 Tactical - střelnice kde lze střílet?

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#46 » stř 27. kvě 2015, 11:55

franta599 píše:osobne ve svém okoli neznam střelnici kde by se s kosou nesmelo. To se zas vymyslel byrokratický bordel :roll:


Na kapslovně to není byrokracie ale trpká zkušenost a rozstřílené pojezdy.

Uživatelský avatar
JaroslavAD
Příspěvky: 72

Příspěvek#47 » stř 27. kvě 2015, 19:18

Hmmmm
Naposledy upravil(a) JaroslavAD dne stř 27. kvě 2015, 19:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
JaroslavAD
Příspěvky: 72

Příspěvek#48 » stř 27. kvě 2015, 19:19

franta599 píše:
JaroslavAD píše:Viz odkaz toto je natáčeno prý někde u nás či v polsku https://www.youtube.com/watch?v=wxBxSzJ3ULI" onclick="window.open(this.href);return false; zajímalo by mě kde jsou takové možnosti

vím o střelnici kde tohle normálne trenuji sestavim si situaci a pak litam po strelišti s kosou a glockem ale autem si tam nezajezdis porad to musi byt hlavne bezpečny (Plzen jih) jde tam pouze sestavit klasickou situaci jako mas treba na LOS ale ve více lidech najednou to je dost o hubu si myslim to by asi nešlo :shock: pokud nevytahnou všichni prukaz urny :lol: "amaterska" skupinka ktera se pohybuje po strelnici a strili na terče je jenom otazka času kdy se postrili navzajem
ale pokud jde o natrenovani situaci ve stylu LOS tak vim o perfektni strelnici kde se to muže delat a neni to ani drahy 100kč na hodinku cela strelnice. Hlavni je ale bezpečně


Už jsem našel i u nás na Vysočině taktéž 100 ale bez omezení na čase tedy pokud tam nemá někdo rezervaci.S bráchou tam necháme při každé návštěvě bedýnku samopaláků ale stojí to za to



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#49 » stř 27. kvě 2015, 19:41

A která to je prosím tě?

Uživatelský avatar
dagobert
Příspěvky: 146

Příspěvek#50 » čtv 28. kvě 2015, 11:51

codyhuman píše:Dnes jsem volal do Kapslovny v Praze a poslouchejte :D

Prý se tedy u nich nesmí střílet z CZ 858 a dokonce prý nezná střelnici, kde se z ní střílet dá, že prý v ČR se nedá střílet z této zbraně :D ... Tak jsem mu poděkoval a vyřídil mu, že jdu ke konkurenci, že tam se střílet dá a že je dokonce v čechách :-)


Nemám 858, mám SKS a ten jim kupodivu při stejném náboji a delší hlavni nevadí.
Do Kapslovny jsem nicméně přestal chodit, pokud mám jakoukoliv jinou možnost na dlouhé. Od té doby, co p. Ottu dohonil věk, a je s ním tím pádem pomalá a těžká domluva, a p. Váňa tam prakticky není, většinou narazíte na p. Měšťáka, který je, abych to řekl diplomaticky, nepříliš vstřícný a nepatří k nejbystřejším.
Z 858 by se tam klidně střílet mohlo, konec konců tam střílí i z mnohem silnějších ráží, ale jim se to nelíbí, že áno. 100m tunel je podle M. pouze k nástřelu loveckých zbraní (?!?). Otvíračku mají taky tak nějak nepříliš použitelnou.
Začal jsem jezdit na Placy. Nesrovnatelně lepší a časově mě to vyjde jen o cca 15 minut delší cesta. A střílet se tam může ze všeho, mají povolení i na full auto.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#51 » čtv 28. kvě 2015, 12:38

Tudíž pořádně nevědí co chtějí. :) Protože tam mají (nebo měli) ceduli "Zákaz používání 7,62x39" nebo obdobně, nicméně o typu zbraně tam nebylo ani slovo. To, že tam z toho udělali nějací maníci s kosama cedník, přestříleli lanka atd. jsem slyšel a na zdech tunelu je to i vidět.
Bohužel je to primárně střelnice pro jejich biatlonisty, z čehož plyne, že je veřejnost ani moc nezajímá. S p. Ottou se vždycky dalo domluvit, co se týče p. Měšťáka, tak to vidím úplně stejně. Nejdřív vylifroval kluka, který tam byl střílet bez rezervace, aby nás tam prej nebylo moc...(přišli jsme 4 a měli rezervaci jen na 2 palposty), pak kolegu seřval, že nemá strhávat, páč mu tam rozstřílí nějaký uskladněný trámky ve střelišti (nevím, co tam dělaly), dal nám přelepovaný terče, v 16:50 přišel ťukat na hodinky že "zavíráme" atd....Chtěl jsem si tam dokoupit krabku Lugrů i za cenu toho, že si připlatím (řekl jsem si "dáš dětem aspoň příspěvek na diabolky") ale ouha - nemají internetové připojení, takže nic nemohou prodat. Proč teda nestáhli střelivo s cenovkami z vitrín jsem se ani neptal.
Takže pokud nechce jít někdo naslepo a bejt vyhozen, doporučuji si tam zavolat. A to ne jen na 7,62x39...



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#52 » čtv 13. dub 2017, 11:29

Zdar pánové, něco nového ohledně možností střílet s vz. 58 a jeho klony v Praze a okolí?

V zásadě mě napadají dvě možnosti:

Prague Armory - trochu dražší, ale zase dobré reference a vypadá to, že tam nemají obecně s 7,62x39 problémy..
U Lovčího Huberta - lacinější, ale permanentně obsazená a navíc tam je zákaz střel s ocelovým jádrem, povoleno jen olověné, což zase docela prodražuje střelivo...

Něco dalšího? V krátkodobém horizontu ideálně Praha a blízké (veřejnou dopravou dostupné) okolí, auto bude zase až tak někdy v létě... díky za tipy! ;-)



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#53 » čtv 13. dub 2017, 11:33

Já bych se přidal s lokalitou Liberec, rád bych kosu vyzkousel a ještě jsem si z ni nevystrelil...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#54 » čtv 13. dub 2017, 14:28

Jak jsem psal v sousedním vlákně - Prague Armory je v dobrá, jen trochu krátká a trochu dražší, pokud jde člověk sám. Ideální je jít ve dvou. A mají slevy pro LEX a policisty, vojáky, hasiče apod. A je velice prostorná...

A bude se otvírat střelnice LERO, který bude ještě o něco delší, akorát že bůhví kdy to bude, chtěli to mít už před měsícem a pořád nic...



Michal1
Příspěvky: 85

Příspěvek#55 » čtv 13. dub 2017, 20:56

PictusCZ píše:U Lovčího Huberta ....


Jen ráno a večer a to nesmí být středa, kdy tam jedou kurzy celý den. Také nemají rádi rychlejší střelbu. Je to prostě zazděný podchod, je tam problém s hlukem.
Navíc je to jen 25m.


Mimochodem, v okolí Prahy, na střelnici Třebotov dlouhé nesmí s vyjímkou malorážek a brokovnic. Ono je to tedy střelnice především pro brokovnice.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#56 » čtv 13. dub 2017, 21:32

okolí Prahy - sever: Velvary, Malý Újezd, jih: Příbram



PictusCZ
Příspěvky: 57

Příspěvek#57 » pon 17. dub 2017, 09:07

Michal1 píše:
PictusCZ píše:U Lovčího Huberta ....


Jen ráno a večer a to nesmí být středa, kdy tam jedou kurzy celý den. Také nemají rádi rychlejší střelbu. Je to prostě zazděný podchod, je tam problém s hlukem.
Navíc je to jen 25m.


Mimochodem, v okolí Prahy, na střelnici Třebotov dlouhé nesmí s vyjímkou malorážek a brokovnic. Ono je to tedy střelnice především pro brokovnice.


Nedávno jsem do "Huberta" psal na e-mail a nic o časech mi tam nepsali, jen o tom, že chtějí náboje s olověným jádrem, žádnou ocel. No každopádně uvidím, kam se s tím novým "mazlíkem" poprvé vypravím.

@Mac.42: Díky za tipy, auto by snad mělo být relativně brzo, tak určitě pak využiju ;-)

Uživatelský avatar
Gregory
Příspěvky: 100

Příspěvek#58 » ned 11. úno 2018, 14:53

Na 50 m se dá střílet i v Havlíčkově Brodě.



winter97
Příspěvky: 54

Příspěvek#59 » pon 12. úno 2018, 18:40

Čau :) nějaký nový poznatky kde si prásknout s 858 v královehradeckým ?? Pro mě je nejblíž Červený Kostelec, ale tam se nato netvářej moc pěkně a bohužel jen v sedě z odhlučněnýho stavu....

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů