CZUB Scorpion EVO 3 S1

Samonabíjecí pušky


Harquebusier
Příspěvky: 36

Příspěvek#301 » pát 17. dub 2020, 19:54

Snad nebude vadit, když sem dám odkaz na anketu na konkurenčních stránkách: http://www.strelectvi.cz/forum/samonabi ... -1060.html
Myslím, že favorit je zřejmý...



odouda
Příspěvky: 66

Příspěvek#302 » pát 17. dub 2020, 20:05

Jen pro info: pod dojmem recenzí na netu jsem zakoupil APEX TACTICAL CZ SCORPION EVO 3 S1 OPTIMIZED PISTOL GRIP na Brownells. Po instalaci jsem zjistil,že originál mi sedí víc. Spoušť jsem už ani neměnil. Mně EVO prostě vyhovuje tak jak je vyrobeno.



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#303 » sob 18. dub 2020, 11:06

odouda píše:Jen pro info: pod dojmem recenzí na netu jsem zakoupil APEX TACTICAL CZ SCORPION EVO 3 S1 OPTIMIZED PISTOL GRIP na Brownells. Po instalaci jsem zjistil,že originál mi sedí víc. Spoušť jsem už ani neměnil. Mně EVO prostě vyhovuje tak jak je vyrobeno.


Taky jsem řešil pistolovou rukojeť a zlákala mě rukojeť od Yeti Wurks - má vyměnitelné gripy a vnitřní prostor na drobnosti.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#304 » čtv 23. dub 2020, 11:47

Už je to nějakou dobu (půl roku možná víc), slyšel jsem na střelnici že se testuje nové EVO, který má být spíš kovový než plastový, víc si nepamatuju ale to není zase tak podstatný, spíš mě zajímá jestli to co se teď prodává je model co je delší dobu na trhu a jestli se neví něco o tom, že by teda měl být nový model?
Tuhle karabinu jsem dřív ignoroval, ale líbí se mi čím dál tím víc... Dík.



CzechPrepper
Příspěvky: 19

Příspěvek#305 » pát 24. dub 2020, 22:01

Zdravím lidi! Kde prosím sháníte doplňky na EVO jako HBI, Apex apod? Například třeba lehčí spoušť.. Vím, že je něco na Brownells, ale nabídka je tam omezená. Přímo HBI do Čech nedováží a na Amazonu jsem taky nic moc nenašel. Díky za každou konstruktivní odpověď.



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#306 » sob 25. dub 2020, 21:12

CzechPrepper píše:Zdravím lidi! Kde prosím sháníte doplňky na EVO jako HBI, Apex apod? Například třeba lehčí spoušť.. Vím, že je něco na Brownells, ale nabídka je tam omezená. Přímo HBI do Čech nedováží a na Amazonu jsem taky nic moc nenašel. Díky za každou konstruktivní odpověď.


Nevím nakolik je tohle konstruktivní odpověď, ale já jsem všechny své doplňky koupil přímo z USA. Je pravda, že to nebylo levné, ale když to chceš, tak to asi neřešíš :-)
Konkrétně mám na EVO Carbine - vyměněný jazýček spouště, odlehčenou pružinu spouště, jiný záchyt zásobníku, zvětšený hmatník na táhle závěru, jinou rukojeť, QD koncovku na jednobodový popruh a jeden specifický zásobník na 32 nábojů s kovovýma vývodkama + kolimátor Vortex Crossfire (ale ten je koupený tady).
Klidně ti dám odkazy, ale nevím jestli se tu může dělat reklama :-)



CzechPrepper
Příspěvky: 19

Příspěvek#307 » ned 26. dub 2020, 11:46

Borja píše:
CzechPrepper píše:Zdravím lidi! Kde prosím sháníte doplňky na EVO jako HBI, Apex apod? Například třeba lehčí spoušť.. Vím, že je něco na Brownells, ale nabídka je tam omezená. Přímo HBI do Čech nedováží a na Amazonu jsem taky nic moc nenašel. Díky za každou konstruktivní odpověď.


Nevím nakolik je tohle konstruktivní odpověď, ale já jsem všechny své doplňky koupil přímo z USA. Je pravda, že to nebylo levné, ale když to chceš, tak to asi neřešíš :-)
Konkrétně mám na EVO Carbine - vyměněný jazýček spouště, odlehčenou pružinu spouště, jiný záchyt zásobníku, zvětšený hmatník na táhle závěru, jinou rukojeť, QD koncovku na jednobodový popruh a jeden specifický zásobník na 32 nábojů s kovovýma vývodkama + kolimátor Vortex Crossfire (ale ten je koupený tady).
Klidně ti dám odkazy, ale nevím jestli se tu může dělat reklama :-)


Zdravím, děkuji ti moc za reakci! Koukám, že si to někdo udělal hezký :) Evidentně jsi to objednával z více eshopů.. A zastavili ti něco celníci k proclení? Jinak bych rád určitě odlehčil a vyměnil tu spoušť a ten zvětšený hmatník na závěru musí být teda taky super. Jestli sis to vše dělal sám, tak máš teda šikovné ruce, co jsem tak koukal na videa jak se to dělá. Jinak upřímně taky nevím jak je to tady s reklamou a nechci ti způsobit problémy :) Studoval jsem pravidla na odkazu níže a nejsem si úplně jistý bodem 8, nicméně tohle by neměla být komerční inzerce, neboť se na tom ani jeden z nás nijak peněžně neobohatí.
viewtopic.php?f=2&t=601



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#308 » ned 26. dub 2020, 14:38

CzechPrepper - poslal jsem ti SZ

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#309 » ned 26. dub 2020, 18:19

Borja: A šlo by sem dát fotku?



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#310 » ned 26. dub 2020, 19:32

morho píše:Borja: A šlo by sem dát fotku?


Fotku čeho?



marat
Příspěvky: 40

Příspěvek#311 » pon 27. dub 2020, 06:21

Tipnul bych to na fotku cele upravené zbraně ;)
Mimochodem tu SZ bych taky ocenil. Chtěl jsem z USA přivést doplňky, ale zda se, ze tam jen tak brzy někdo nepoleti. Tak bych zkusil taky nějaký e-shop.. ale cokoliv zkusím (hbi, yeti wurks, ..) tak nemají doručení do Evropy, pouze po USA..

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 695

Příspěvek#312 » pon 27. dub 2020, 08:28

Linky na obchody je proti pravidlům? Snad ne... nenechávejte si to pro sebe. A jinak tu fotku jsem našel už asi našel v tématu Kolimátory, jo?

Obrázek



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#313 » pon 27. dub 2020, 12:57

Nemám problém se podělit o zkušenosti a informace. :-)
Odkazy máte dole, pokud někdo budete chtít ještě nějaké bližší info, tak napište.
Ale opravdu si spočítejte, jestli to fakt chcete, protože kurz dolaru a poštovné je jaké je, bohužel.

https://www.yetiwurks.com/CZ-Scorpion-Evo-III_c_13.html
https://www.parkermountainmachine.com/s ... jovka.html


Yeti Wurks ani Parker Mountain Machine nemají problém se zasíláním do ČR. Všechno, co jsem objednal, celnicí prošlo úplně v pohodě, jen je to trochu byrokracie - je potřeba dokladovat o jaké zboží se jedná - naštěstí všechno elektronicky - posílal jsem výpisy z účtu, že jsem to platil a taky objednávky nebo faktury. Jen se připrav na to, že se ti konečná cena zvedne o clo - cca 400,- a taky poplatek poště, že tě v tom celním řízení zastupuje 200,-

Montáže mých doplňků jsou celkem jednoduché a taky jsem se díval na videa z youtube :-)

Výrobky od HB Industries (HBI) nejdou posílat přímo z HBI, musí se přes jinou firmu. To bych pak třeba poradil.

Jo ta fotka je moje s kolimátorem, ale není vidět ten hmatník. Ještě přidám další.



CzechPrepper
Příspěvky: 19

Příspěvek#314 » pon 27. dub 2020, 21:04

Borja píše:Nemám problém se podělit o zkušenosti a informace. :-)
Odkazy máte dole, pokud někdo budete chtít ještě nějaké bližší info, tak napište.
Ale opravdu si spočítejte, jestli to fakt chcete, protože kurz dolaru a poštovné je jaké je, bohužel.

https://www.yetiwurks.com/CZ-Scorpion-Evo-III_c_13.html
https://www.parkermountainmachine.com/s ... jovka.html


Yeti Wurks ani Parker Mountain Machine nemají problém se zasíláním do ČR. Všechno, co jsem objednal, celnicí prošlo úplně v pohodě, jen je to trochu byrokracie - je potřeba dokladovat o jaké zboží se jedná - naštěstí všechno elektronicky - posílal jsem výpisy z účtu, že jsem to platil a taky objednávky nebo faktury. Jen se připrav na to, že se ti konečná cena zvedne o clo - cca 400,- a taky poplatek poště, že tě v tom celním řízení zastupuje 200,-

Montáže mých doplňků jsou celkem jednoduché a taky jsem se díval na videa z youtube :-)

Výrobky od HB Industries (HBI) nejdou posílat přímo z HBI, musí se přes jinou firmu. To bych pak třeba poradil.

Jo ta fotka je moje s kolimátorem, ale není vidět ten hmatník. Ještě přidám další.



Moc, moc, moc děkuji. Jinak máš to moc pěkný, tichá závist!



Borja
Příspěvky: 25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#315 » pon 27. dub 2020, 21:17

Díky za uznání, chtěl jsem to, mám to. :-) Každý podle svého vkusu. :-) A mně se ty úpravy líbí a mají využití, není to jenom ozdoba a tak, tak jsem zainvestoval.

Ale je fakt, že kdybych loni nevyužil slevu pro příslušníky, tak za původních 30 tis. bych to EVO nekoupil.

A přidávám tu fotku hmatníku. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů