CZUB Scorpion EVO 3 S1

Samonabíjecí pušky


cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#31 » úte 11. srp 2015, 16:32

A k čemu to je? Dát pryč jednu páčku? Tak, jak to je, tak to vyhovuje. Na jedné straně palcem odjistím, na druhé ukazováčkem zajistím ...

Uživatelský avatar
LKJ
Příspěvky: 31

Příspěvek#32 » úte 11. srp 2015, 20:59

No nevim, ...
... krajne to prekazi pod prstem. A na zajisteni fakt pravou nepotrebuji.
Holt nekdo neportebuje. Ok, ale myslim,ze nejsem sam, komu to spise vadi nez vyhovuje.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » ned 13. zář 2015, 21:08

Tak jsem byl s kamarádem, na dni otevřených dveří na střelnici v Čekanici, svědkem zajímavé události. K vyzkoušení bylo mimo jiné klasické EVO S1.

Ale jedna slečna, když z něj střílela, tak vystřelila dávkou dvou nábojů. Po kontrole přítomného zodpovědného, zbraň vystřelila jenom jednou, ale když slečna vzala EVO opět do ruky, po stisknutí spouště zbraň vystřelila opět dávkou, tentokrát tři náboje :D. Všichni jsme tam na to koukali s otevřenou pusou. Asi nějaký speciální chvat na spoušti :D. Přivolanému zbrojíři zbraň zase střílela na semi. Shodli jsme se na tom, že slečně má asi "kouzelné" ruce :D



Pupak
Příspěvky: 318

Příspěvek#34 » ned 13. zář 2015, 22:28

Bump fire není zas až takový kouzlo



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#35 » ned 13. zář 2015, 22:56

Jj, je to ale moc pěkné, takový krásný štrůdl nábojnic z toho letí. Ale nesmí to člověk počítat :D

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » pon 2. lis 2015, 08:54

EVO to dotáhlo až na Discovery. Hezká (promo) reportáž. Závěrečná zkouška do vody a v blátě taky zajímavá.

https://www.facebook.com/discoverytw/videos/1044754178890889/

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#37 » pon 2. lis 2015, 11:14

JJ je to krásná zbraň, dlouho sem jí chtěl, ale co není vidět na videu je to, jak je hrozně těžká. To mě hrozně překvapilo a zklamalo.

Uživatelský avatar
LKJ
Příspěvky: 31

Příspěvek#38 » pon 2. lis 2015, 20:21

Ja ji mam rad. Tezka je a ma těžší závěr, proto trochu vic kope, ale ja bych neměnil. Jen jsem tam dal levny kolimator a asi mi nezbude nez koupit neco lepsiho. Aby vydrzel. Nejake typy co nejsou za 15000?

Uživatelský avatar
Johny_F
Příspěvky: 15

Příspěvek#39 » pát 15. led 2016, 14:07

Rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi první a druhou generací scorpionu evo 3 s1? Mají už na té civilní verzi vyladěnou aspoň tu pojistku sklopené pažby? Nikde v Brně ani okolí ho nemají fyzicky na prodejně. V Uh. Brodě mi raději nezvedají telefon. To je přístup... Nerad bych kupoval zajíce v pytli :-( Díky



MP
Příspěvky: 22

Příspěvek#40 » pát 15. led 2016, 23:03

LKJ: Zdravím, k tomu skrytému nošení...koupil jsem EVO v plastovém kufru, ale nechtělo se mi s tím jít přes město na přihlášení. Vejde se skvěle do tašky od notebooku:-) Pokud jezdíš na střelnici autobusem, je to ideální řešení.
Má někdo zkušenosti s kolimátory za rozumnou cenu?
díky

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#41 » úte 31. kvě 2016, 23:00

Johny_F píše:Rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi první a druhou generací scorpionu evo 3 s1? Mají už na té civilní verzi vyladěnou aspoň tu pojistku sklopené pažby? Nikde v Brně ani okolí ho nemají fyzicky na prodejně. V Uh. Brodě mi raději nezvedají telefon. To je přístup... Nerad bych kupoval zajíce v pytli :-( Díky

Nepředpokládám, že je dotaz ještě aktuální, ale po krátkém hledání to vypadá, že rozdíly jsou čistě jen v pažbě.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#42 » stř 1. čer 2016, 05:51

Johny_F píše:Rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi první a druhou generací scorpionu evo 3 s1? Mají už na té civilní verzi vyladěnou aspoň tu pojistku sklopené pažby? Nikde v Brně ani okolí ho nemají fyzicky na prodejně. V Uh. Brodě mi raději nezvedají telefon. To je přístup... Nerad bych kupoval zajíce v pytli :-( Díky


V Brně ho mají tuším na střelnici - Triggerservice

Uživatelský avatar
Johny_F
Příspěvky: 15

Příspěvek#43 » sob 25. čer 2016, 22:19

Tak už jsem nakoupil :-) ale diky chlapi! Jinak všem doporučuji udělat si cenovou nabídku u více dodavatelů. Já stáhnul cenu o 2000 Kč oproti tomu co nabízí samotná zbrojovka :-D
Jinak koukám, že zásobníky dost přebraný, já ještě 4 sehnal, ale spony už nemají snad nikde. Máte nějaký tip, kde dobře nakoupit? Díky

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#44 » stř 27. črc 2016, 11:13

Myslíte, že má smysl na EVO shánět kompenzátor? Ne že by to kopalo jako kráva, ale přece jen je to trochu znát. Plus jsem si blbec vystřelil z MPX, což jsem neměl dělat... :D

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#45 » stř 27. črc 2016, 15:13

Na funkční kompík tam nemáš dost plynů.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: gunman a 14 hostů