AK-47

Samonabíjecí pušky


alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#1 » sob 14. lis 2009, 07:44

http://www.youtube.com/watch?v=eNAohtjG ... re=related
prominte ,ale to je moje slabost pro ak-47 /sks ,ty pali za kazdych podminek ne jako ty americke zbrane ar@#$%^co ja se z nich nadoloval patron i kdyz pouze na strelnici

Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 346
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 14. lis 2009, 09:14

To jakoze zapaleny nadpazbi znamena, ze pali za kazdejch podminek? ;)
Jinak co jsem slysel o AR15, co ma nase armada, tak pry tisic ran davaji bez problemu bez cisteni, coz mi neprijde zle. Kdybych na to mel penize, tak klidne nejaky test udelam, zatim jsem v zatahu vystrilel jen 200 :(

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#3 » ned 15. lis 2009, 02:01

Admixi, admixi, uvedom si, ze youtube je zdroj zarucenych informaci! :lol:



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#4 » čtv 19. lis 2009, 01:54

http://www.youtube.com/watch?v=99u_38fD ... elatedhttp:
Nevim proc ted armada chce pouzivat M16 ,kdyz staci pouze trochu zmodernizovat VZ-58 a mozna tam dat i ty puvodni naboje 7,62 krat 45 mm ,ze by korupce hrala roli jako tady = zalezi kolik general dostane podmaznuto to se zavede???



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#5 » čtv 19. lis 2009, 01:57




Zbynek
Příspěvky: 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » čtv 6. kvě 2010, 09:41

Ahoj střelci, nemáte někdo praktické zkušenosti, nebo povědomí o AK-47, který vyrábějí v licenci Poláci? Patnáct tisíc sice není málo, ale vypadá moc pěkně, komponenty jsou pevné, sklopná pažba sedí výborně, celkově je zbraň příjemně tuhá, na rozdíl od toho, s čím jsem zacházel za socíku na vojně:-) Jak znám diktátory, po volbách nám Jirka zakáže nabývání zbraní do vlastnictví, takže není příliš času na váhání s nákupem...:-)

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#7 » čtv 6. kvě 2010, 17:04

Zbynďo: najdi si Fórum Gunshop.cz, odd. zbraně a střelivo, vlákno: Works 11.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#8 » čtv 20. kvě 2010, 06:57

Tak jsem zase sel do knihkupectvi cist ,jako kdysi a tam mne prekvapilo jak po USA rozsiril Ak-47 a dokonce vychazi casopis stejneho jmena nekolikrat do roka jako nepravidelnik .
Jak se mladez vraci ze svych dobrodruzstvi v Asii seznamuje se s touto zbrani a kdyz prileti domu tak si je kupuji v te civilni semi automaticke forme .
Tak jako na M-16 se necha namontovat plno pridavku ta se nechaji namontovat i na AK-47 co mu da uplne jiny vzhled ,ale to je pouze opticky klam a tato bouchacka se vyrabi i v USA v nekolika fabrikach a dokonce vyrabi pro civilni trh i Vz-58 nekde v Ohiu a stoji neco pres 700 $ .
Nepresnost AK-47 byla zpusobena tenkou hlavni a dnes je to jasne videt jak se ta hlaven vlni pri vystrelu ,kdyz je to 14 000 krat zpomaleno a tak se tam musi dat tezsi hlaven, aby se dosahlo lepsi presnosti . System je tak dobry ,ze neni treba nic vymyslet noveho a i amikum je to dnes jasne .
Ak-47 byla metla lidstva ,ale ted je to tak trochu hracka ,kdyz clovek na sobe ma ten spravny body-armor .Jeden odsud byl jako elektrikar v Iraku =civilista a byl privazan na el sloupu a mel na sobe veskerou vojenskou ochranu a najednou byl zasazen 6 ranami ze AK-47 a vubec se mu nic nestalo druhy den sel do prace ....Do Iraku slo makat 250 000 Amiku jako civilisti za tech 80 - 100 tisic $ rocne bez dani a dane neplati . Jinak americani posledni 3-4 roky rocne nakupuji tak 12 milionu bouchacek rocne .......

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » čtv 20. kvě 2010, 17:52

:lol: ty si děláš srandu ne :roll: to bych chtěl teda vidět vestu která podrží 6x 7,62x39. Jinak i kdyby neprošla tak by ho to tak narazilo že by nevěděl čí je pokud by to teda přežil. Jinak OT: jeden nejmenovaný člen zásahové jednotky z ČB nám ukazoval tu těžkou vestu s keramikou kevlarem a nějakejma plátama a říkal že z 58čky by to dotyčnej nepřežil vesta měla 20kg.

Dyť se těch kalachů v rukouch povstalců amíci bojej jak čert kříže.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#10 » sob 22. kvě 2010, 05:43

Co patrona z AK-47 prostreli a nebo ne, bylo diskutovano na vlaknu dragon skin a tak doporucuji si prohlednout videa a kdyby stale bylo nejasno vysvetlim pruraznost teto strely ,nebot sam jsem delal plno testu jake materialy prostrelim ,nebot strelnice nejsou evropsky civilizovane a tak lidi si nosi ruzne materialy na strelnice a delaji si vlastni testy.
Nataci maji obavu z AK-47 jenom proto ,ze maji plno odkryteho tela a odboj to take vi a tak miri jinam, nez na predni ci zadni kyrys ,kevlarovou helmu Ak-47 prostreli do 200 metru ,nebot do teto vzdalenosti rychlost strely stale neklesne pod 2000 stop/vterinu a jasne povstalci se neridi zadnyma zenevskyma dohodama o dum-dum strelach/ normalni lovecke strely/ a tak zasah do nechraneneho tela jako koncetin udela znacnou paseku a kdyz zasahnou tepny, postizeny vykrvaci za 1,5 minuty ,vlastne ztrati 40 % krve a upada do bezvedomi a tak dnes nekteri povstalci maji dalekohledy na puskach a jsou schopni daleko presnejsich zasahu .......

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#11 » stř 25. led 2012, 15:12

tak už se chýlí konec i této legendy :cry: . i když údajně mají plné sklady starých, myslím, že je někdo v rámci nějaké výpomoci brzy někam vyskladní, aby bylo možné nakupovat nové :evil:

http://technet.idnes.cz/rusko-predstavi ... enstvi_mla



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#12 » čtv 26. led 2012, 08:46

Na téma ochranné vesty můžete pokračovat zde: viewtopic.php?f=40&t=1953&start=0



Patrik411
Příspěvky: 6

Příspěvek#13 » úte 28. úno 2012, 16:29

nevíte kde by se dala koupit ve verzi SEMI-AUTO?

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#14 » úte 28. úno 2012, 16:33




Tomáš P.
Příspěvky: 11

Příspěvek#15 » čtv 21. kvě 2020, 22:26

Zdravím, AKM 47 mám doma jen týden, tak předem hlásím, že nejsem úplný znalec. Po letmém skoumání spoušťového mechanismu jsem narazil na jeden komponent, který mě tak nějak nedává smysl viz priložená fotka.
Díky za vysvětlení.

031EFD1C-0E46-43C6-AA8A-F841A4FF4759.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů