CZ 858 Tactical - stavba na zakázku

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#1 » pát 8. lis 2013, 13:58

K Vánocům si chci nadělit kosu a chci si ji nechat postavit na zakázku od firmy Gun Expert. Máte s tím někdo zkušenosti, popřípadě rady na co si dát při převzetí bacha?



takerek
Příspěvky: 8

Příspěvek#2 » pát 8. lis 2013, 15:31

a v cem ma byt jina oproti originalu? myslim jake prislusenstvi? ja bych ti poradil at si koupis origo sklopku a upravis si ji sam. jednak ji muzes oblect presne to co ty chces a take muzu z vlastni zkusenosti rict ze kdyz se divas jak se ti promenuje pred ocima tvou zasluhou... je to radost a hooodne dobry pocit :-)

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#3 » pát 8. lis 2013, 15:43

Nová pažbička, vylepšená vypouštěcí páka závěru, oboustranný vypouštění zásobníku, oboustranná pojistka, modifikovaný přerušovač spouště, světlovoudný mířidla, nový předpažbí s lištama, kompenzátor. Optám se na kolik by to vyšlo a porovnám to s tím, kdybych koupil holej základ a díly a sestavil si to doma

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#4 » pát 8. lis 2013, 16:15

kolik to vyjde se budes muset zeptat v GE. Sestavit doma kdyz mas naradi a ses sikovnej neni problem az na oboustranou pojistku ktere je podle meho nazoru knicemu a napasovani kompiku. Jak pise takerek delat si to doma je lepsi pocit nez si to nechat privist sestaveny.

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#5 » pát 8. lis 2013, 18:43

Něěkterých věcí se nebojím, ale ta pojistka a kompenzátor (vystředění apod.) a nastřelení. Uvidím, jestli vyjde levněji skládačka či hotové dílo. Ve finále bude též hodně rozhodující i cena ;)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#6 » pát 8. lis 2013, 22:43

kompik pokud budes mit stesti nemusis ani pasovat ;) a kdyby ne tak snad by ti to meli udelat nekde na tvej strelnici. Ale jde o cenu treba GE udela nabidku ktera se neodmita ;)

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#7 » sob 9. lis 2013, 00:47

A to mám v plánu zjistit :) Spočítám kolik vyjde zbaň + díly a porovnám to s cenou, kterou mi nabídnou

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#8 » sob 9. lis 2013, 01:40

;) ja osobne doufam ze uz se rozhoupam a taky poridim naky vecicka od zendla aby moje kraska byla lepsi :)



Návštěvník

Příspěvek#9 » sob 9. lis 2013, 02:12

Není za ty prachy lepší lehce přišlechtit AK-74 nebo rovnou CQ?

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#10 » sob 9. lis 2013, 07:54

Někdo by to tak udělal, ale přeci jen, kosa je kosa...kdysy byla kosa v každém domě na vesnici...i když jen jako žací nástroj :lol:

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#11 » stř 20. lis 2013, 09:46

Nákupka doma takže už jen vydat se do prodejny a pořídit kosu. Ve finále pořídím kosu a šlechtění si provedu sám



thejerry
Příspěvky: 4

Příspěvek#12 » stř 20. lis 2013, 10:32

Pak dej pls vedet odkud jsi nakoupil upgrade :)

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#13 » stř 20. lis 2013, 10:51

Už mám rozmyšleno...z gunexpertu. Až bude postaveno, tak sem hodím fotky



thejerry
Příspěvky: 4

Příspěvek#14 » stř 20. lis 2013, 11:25

A co vsechno nakoupis? Ja praveze koukal na Zahala a prislo mi, ze se mi to spise vyplati od nej.

Uživatelský avatar
Gash
Příspěvky: 150

Příspěvek#15 » stř 20. lis 2013, 11:40

Základní kosa se sklopkou a s novou hlavní, nová pažbička, vylepšená vypouštěcí páka závěru, oboustranný vypouštění zásobníku, oboustranná pojistka, modifikovaný přerušovač spouště, světlovodný mířidla, nový předpažbí s lištama, kompenzátor

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů