První dlouhá samonabíjecí puška, co vybrat?

Samonabíjecí pušky


skagerak
Příspěvky: 973

Příspěvek#301 » sob 8. pro 2018, 17:42

notobi, nemáš pravdu, "kulovnice"jsou i jiné....

Ale správně by to nemělo mít na nic vliv (jako pomineme li, že jsem se setkal s tím, že při bazarovém nákupu chtěl prodávající nákupko na "kulovnici", puška mu nestačila...(ale je to hovadina)

edit : Rumburak, ale zase některé "krátké pušky/kulovnice" možná zase nebudou dlouhé ?
Naposledy upravil(a) skagerak dne sob 8. pro 2018, 17:45, celkem upraveno 2 x.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#302 » sob 8. pro 2018, 17:45

Vycházel zřejmě z toho, pojem "puška" zákon nezná.



skagerak
Příspěvky: 973

Příspěvek#303 » sob 8. pro 2018, 17:47

"kulovnice" taky ne...



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#304 » sob 8. pro 2018, 17:52

Proto píšu na předchozí straně dlouhá samonabíjecí zbraň :)



skagerak
Příspěvky: 973

Příspěvek#305 » sob 8. pro 2018, 18:05

Asi nedorozumění, myslel jsem, že reaguješ na toho mnou zmíněného prodávajícího V-arku..

No jo ale "některá dlouhá je krátká"
(tedy teď tu nebudu lítat s centimetrem, ale některé pušky asi budou krátké zbraně)
Pokud by se dělalo nákupko do zásoby, tak by mohl být problém, pokud to jde člověk vyřizovat na kokrétní typ tak ...

ještě připíšu konkrétní příklad: Nákupko na "puška samonabíjecí", prodávající má v PZ " kulovnice samonabíjecí", do šediváku se napíše "puška samonabíjecí", nový PZ opět uvádí "kulovnice samonabíjecí"

První dlouhá samonabíjecí puška, co vybrat? - nákupka si řešte jinde!



t.dudis
Příspěvky: 39

Příspěvek#306 » sob 19. led 2019, 10:54

Zdravím, na jaře budu kupovat AR 15, byl jsem rozhodnutý pro AR od NEA, ale pak mi prodejce ukázal AR od Daniel Defense a rozdíl, už na pohled, obrovský.

Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi nejlevnější AR od DD zde:
https://www.prodej-zbrani.cz/AR15/danie ... 1780p.html

a dalšíma v cenové relaci 48 - 55k na výše uvedeném eshopu. Že by tam byl rozdíl pouze v předpažbí, to se mi nechce věřit. Díky za odpovědi.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#307 » sob 19. led 2019, 12:40

ten popis je zmatenej a nesedí s fotkou - např. sklopná ramenní opěra Magpul MOE, při tom na fotce je s DD. Takže těžko říct, co by si vlastně nakonec koupil, asi by to chtělo od prodejce nějaký dodatečný info.
DD jsem kupoval současně s kolegou a ten bral nějakou 'ekonomickou' verzi (němělo to označení Vxx). Rozdíly: předpažbí (nevím, jestli byl DDnebo ne, ale povrchovka se s DD nedala srovnat.) Pistolovka byla klasky GI a pažba Magpul. Dále se nám nepodařilo dohledat jestli byla použita kontrola rentgenem. Každopádně vzhledem k ceně bych prodejce rozhodně spamoval dotazy a chtěl nějaký fotky (nebo se tam zajel podívat).

EDIT: už jsem si vzpomněl... ta jeho verze se jmenovala "custom".

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#308 » sob 19. led 2019, 17:47

To je asi naka puska v akci, keymod uz asi moc netahne. Muzes vychazet z tehle cen. https://danieldefense.com/firearms/cali ... x45mm.html

Vseobecne je priplatek za barvu coz je docela drahy cerakote a pak ty jeste drazsi jsou bud ''sniperky'' s nerez hlavni nebo zavodni verze co maji v zakladu spoustak od geissele a ty uplne nejdrazsi jsou .308. + variace czk/usd.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#309 » sob 19. led 2019, 18:02

@flame akce asi jo, ale bude v tom ještě něco... trochu mi tam nesedí to "furniture" jestli je to nějakej baastl ze zbytků a ND... čert ví, každopádně to stojí za mail nebo návštěvu



t.dudis
Příspěvky: 39

Příspěvek#310 » sob 19. led 2019, 18:48

Super, díky za reakce. Zajdu se tam ještě podívat a poptat, jak budu v Praze. Měl jsem tam v ruce pušku, co na sobě měla krasný tmavý kryptek a ta byla za 55k.



Sobeslav_H
Příspěvky: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#311 » stř 23. led 2019, 11:34

Moje první puška Ruger 10/22 All Weathe 8-)
Chrome - ne pro lov, ale krásný

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#312 » pát 8. úno 2019, 18:37

Panove , chci si poridit svoji prvni AR15 .233 rem .... puvodne jsem uvazoval o Daniel Defense , ale narazil jsem na JP Rifle .
Zajima me , zda to srovnani na strankach prodejce je objektivni a cemu by jste dali prednost vy .
Strop mam asi 60k (kolimator mam .... )

https://eshop.bestpatron.eu/cz-detail-881823-jp-15-patrol-rifle.html

Jinak zdravim vsechny na foru jako novacek !

Tomas

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#313 » pát 8. úno 2019, 18:43

Vavrečka má marketing zvládnutej, ne že ne :D

Vybíráš mezi Mercedesem a BMW. Když máš dost velký budget, proč ne. Jestli se ale nechystáš do Afghu bojovat za Prahu, nebo na Mistrovství Evropy IPSC , tak bych si vybral něco slušného za půlku a zbytek peněz prostřílel. ;)

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 227

Příspěvek#314 » pát 8. úno 2019, 18:49

nechystam se , to vubec ! :-) ale stejne me zajima zda JP je lepsi nez DD . (ale asi to bude jak pises Mercedes Vs. BMW )
Ber to tak ...po cem bys sahnul kdyby to lezelo vedle sebe a bylo to gratis ;-) ?

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#315 » pát 8. úno 2019, 19:08

JP

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti