Nastřelení sa 58

Samonabíjecí pušky


Jirka226
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » úte 10. kvě 2016, 11:05

Zdaravim, mám u kosy posunutý nastrel mírně nahoru doprava (asi 15 cm na 100 metrech) poradí mi prosím někdo, jak se to da sestelovat popřípadě kde mi s tím můžou pomoci?? Předem dík za odpověd

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » úte 10. kvě 2016, 11:28

- vertikálně šrubuješ mušku (klíčkem, nouzově by to šlo asi i kleštičkama nebo vyrobit přípravek řezem flexou do kulatiny)
- horizontálně posouváš nosič mušky přípravkem, kladivem to sice jde taky, ale dost blbě a necitlivě
- bez zadání lokality se těžko odpovídá na KDE... třeba vybavenější střelnice mají přípravky a obvykle i lidi, co to už dělali



Jirka226
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » úte 10. kvě 2016, 11:49

Dekuji za radu, momentálně se vyskytuji ve dvou lokalitách - Beroun a Nový Jičín, kdyby jsi nahodou věděl, o něčem poblíž budu hrozně rád

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » úte 10. kvě 2016, 12:16

Guncenter v Otrokovicích je na to zaručeně vybaven... pokud bys cestoval přes Hulín, tak je to jen minimální zajížďka.



dunit
Příspěvky: 16

Příspěvek#5 » stř 22. bře 2017, 13:20

Ahoj, s Gazelou 58 mám střední bod zásahu při střelbě s oporou na 50 m cca 5,5 cm vlevo. Když to půjčím bratrovi, tak má v podstatě nulovou horizontální odchylku. Rozptyl máme oba stejný. Kolegové na střelnici se domnívají, že to je očima a že si to mám zkrátka nastřelit podle sebe. Já si ale říkám, jestli to nemůže být nějakou mojí "systematickou" chybou. Mohu se zeptat na váš názor, čím by ta moje odchylka mohla být způsobena a zda v této fázi štelovat mušku? Díky. (Teprve začínám, ZP mám krátce.)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#6 » stř 22. bře 2017, 15:10

Seřídit na sebe.



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#7 » stř 22. bře 2017, 21:09

Zaměř se na to, abys měl mušku přesně uprostřed žlábku v hledí. Případně bych to půjčil ještě někomu třetímu, třeba střílíš dobře, a bratr ne

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#8 » čtv 23. bře 2017, 02:25

Muze to byt vada oka, astigmatismus... nic tak hrozneho a neobvykleho

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: zhrd a 20 hostů