CZ 858

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Gregory
Příspěvky: 100

Příspěvek#421 » sob 3. lis 2018, 15:09

Jen pro info na jaké střelnici nebo kde jsi to nechal? To já jen pro případ, ... čemu se mám vyhnout obloukem.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#422 » sob 3. lis 2018, 18:34

střelnice Borek u Č Budějovic do tý doby vždy spokojenost. chyba byla že jsem na to nechvátal a neuháněl je nemuselo to tam vykysnout tak dlouho chodil jsem tam mezitim 1/14dní střílet a vždy se zeptal ale nikdo nic nevěděl a puškař tam jako na potvoru nebyl. Každopádně nechápu proč mi nezavolali, že to je hotový a proč to nečistili
. Mě osobně by docela sralo, že se mi na dílně válí skoro dva měsíce něco co už je dávno hotový



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#423 » sob 3. lis 2018, 18:47

notobi: uzas. No my na AK pouzivali takovy valecek ve stylu drateneho kartace na dlouhe tycce a do aku vrtacky a proste to tam protocis a ono to "vydrbe". Pripadne bych to asi bral nejakou chemii.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#424 » sob 3. lis 2018, 21:48

jenže je to už vyžraný ne moc ale je zkusim něco sehnat ty kartáče co mam doma jsou bud uzký nebo maj moc dlouhej konec

Uživatelský avatar
Gregory
Příspěvky: 100

Příspěvek#425 » sob 3. lis 2018, 22:14

Na plynovou komoru doma používám přesně aku vrtačku a drátěný kartáč ráže .45 přesně to tam pasuje a vydrbe to vše ... je možné aby jsi sem nahrál fotky? Rád bych se podíval. Naštěstí na tuto střelnici to mám dost daleko..



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#426 » sob 3. lis 2018, 22:30

Není to náhodou ta střelnice co patří firmě CB- výhradním dovozcům zbraní Walther?



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#427 » sob 3. lis 2018, 23:49

Jim střelnice nepatří jen tam sídlí



JenDAG
Příspěvky: 32

Příspěvek#428 » ned 4. lis 2018, 09:50

Vydrbej to kartacem, vycisti a udrzuj mastne.

Pokud do toho chces zabrednout vice tak po vydrbani odmasti lihem nebo isopropylalkoholem a pouzij odrezovac bud od od Funchem odrezovac silny (dela sedivy povrch) nebo, mozna lepe, odrezovac od Lach-Ner (dela fialovy povrch).
Pak uz jen udrzovat mastne.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#429 » ned 4. lis 2018, 09:56

A nebo se na to můžeš vyprdnout. Blejskavá komůrka sice dobře vypadá ale je to takovej pozůstatek z armády kdy se natíraly obrubníky na bílo a tráva na zeleno. Vem to mastným hadrem a hotovo. Na kose jsou mnohem důležitější místa k pucování.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#430 » ned 4. lis 2018, 15:08

Já vim, že na funkci to nemá vliv. Mě jen sere, že to byla funglovka, ne zrovna levná, člověk se o to stará čistí jak přijde domu a ted je tam liška ne mojí chybou :roll: :evil:

Uživatelský avatar
Gregory
Příspěvky: 100

Příspěvek#431 » ned 4. lis 2018, 17:16

Jen se ještě divím, že jsi psal že mimo hlavně nevyčištěný.. tzn i komora a nosič závorníku, závorník a závora atd??? Nebo jen pístová část? Nemáš opravdu nějaké fotky? Jak originál jak ti to předali i nyní v průběhu čištění.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#432 » ned 4. lis 2018, 20:20

když jsem koukal do hlavně tak se leskla, ale pak jsem jí stejně protahoval a čistil nadpažbí a podbažbí zevnitř bylo očouzený stejně jako píst a hlaveň co je zakrytá, jak to bylo špinavý jsem nefotil ani jak to jak až byla komora vyrezlá hned jsem to prostříkal čistidlama a pak čistil takže ten největší bordel je pryč. vyfotim to kdyžtak zitra, dneska už do trezoru nejdu



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#433 » čtv 8. lis 2018, 10:21

Konečně jsem ten šroub pažby povolil, myslel jsem že chcípnu. Nakonec jsem musel část odvrtat :-(

No nic, koupím v CZUB novej, bylo to tam snad přilakovaný.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#434 » čtv 8. lis 2018, 12:56

Už tam dej ale jedině imbus



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#435 » čtv 8. lis 2018, 13:58

Nezapomeň to pak občas dotahovat. Jak to jednou povolíš, tak ho pak střelba už bude nejspíš uvolňovat (já to tak mám). Nic hroznýho, jen na to musím pamatovat, protože jak se začne pažba při střelbě vaklat, tak to kazí zábavu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů