Společný nákup zásobníků (AR-15, možná i jiné)

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#46 » úte 27. pro 2016, 09:43

Jestli je to ještě aktuální, tak já beru 4ks.

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#47 » úte 27. pro 2016, 09:44

Jestli je to ještě aktuální, tak já beru 4ks.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#48 » úte 27. pro 2016, 09:49

S DHL z Německa mám jen dobré zkušenosti, vždy bez problémů (jednalo se o hromadné nákupy modelů autíček - poslední balík jsem měl asi za 30tis.Kč).



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#49 » úte 27. pro 2016, 19:12

Prosím o 4 kousky. Díky



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#50 » stř 28. pro 2016, 00:31

trošku jsem nevychytal jednu věc... na nákup přes net jsem si udělal ověřenou COOL kartu, ale trošku jsem pátral, jak je to s kurzem... Pak přišel šok, když jsem zjistil, že účtují za Devizy - Prodej, tj cca 27,61 za Euro...

Takže se ptám, jestli je tu ještě někdo spolehlivý (což by měli být všichni, jakožto držitelé ZP), kdo má nějakou inteligentní banku na platby do zahraničí... Vzhledem k tomu, že zde hrajem ve jménu cti na co nejnižší cenu, tak se mi moc nechce nechat cca 1000 kč bance.

Jdu udělat aktualizovaný seznam, podle kterého se potom můžou vybrat peníze. Trochu jsme ještě s počty šibovali přes SZ a mám v tom teď trochu binec, ale snad to během večera projedu. Ať máme šanci objednávku dát někdy dohromady, tak nvrhuju STOP stav a žádné další komplikace. Až bude zboží na cestě, tak se případní další zájemci můžou domluvit s těmi, co brali kusy navíc a danou částku jim poslat.

Z brownells mi dnes přišla odpověď, že maj skladem v Ameru 3ks. Platbu lze provést klasicky kreditkou a nebo proforma fakturou... (pay-before-delivery with a proforma invoice). Co ta zálohová faktura? Má s tím do zahraničí někdo zkušenosti? Tj jestli by to nebyla možnost, jak se dostat na lepší kurz...



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#51 » stř 28. pro 2016, 02:08

Prosím o kontrolu, pokud něco nesedí, SZ. Uživatelé P.V a mobil-man, u vás dvou díky ochotě pár kousků pustit ještě není znám stav, ale vzhledem k vaší dobré a rychlé komunikaci to nevadí a dořešíme až nakonec.

Pokud nebudou žádné výhrady, připomínky či nápady na zlepšení, nebo nebudeme platbu přesouvat na jiného jedince s lepší bankou (viz můj předchozí post o kurzu), tak bych ve čtvrtek začal řešit platby.

Zkusím ještě něco vymyslet co se zájemci pod čarou. První první dva by mohly uspokojit přebytky od P.V. a mobil-man... Taky uvidíme, jak to půjde s platbama...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#52 » stř 28. pro 2016, 07:48

Počty u mě sedí. :thumbup:

Poptej se u banky kolik stojí převod do zahraničí v €. Já ty modely platil převodem (neměl jsem kartu na net), prodejce mi poslal IBAN a VS a bez problémů.



marat
Příspěvky: 40

Příspěvek#53 » stř 28. pro 2016, 09:25

Zdravím, můj zájem o tech 5ks trvá, jsem z Prahy takže osobní odběr možný.
Moje banka je ještě horší, 27,80Kč :/
Myslím ze to není tak brutální navýšení aby to někoho odradilo.
Jak dlouho může celá operace trvat? Leden nebo i později?
Díky!



KarlosP.
Příspěvky: 63

Příspěvek#54 » stř 28. pro 2016, 16:45

Pustím Cofeemu 4ks.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#55 » stř 28. pro 2016, 16:59

Ahoj.
Jelikož jsem si nebyl jist, zda na mě vyjde, sehnal jsem si 2 jinde. Ale kdyby byla možnost, 2 stále beru. Osobka v Praze.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#56 » stř 28. pro 2016, 22:07

KarlosP.: díky



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#57 » čtv 29. pro 2016, 11:53

Takže zatím se nikdo neozval, že by měl nějakou lepší možnost, jak to zaplatit.
Pokud se během dneška nikdo neozve, tak to zaplatím COOL kartou. Šlo by to zaplatit i převodem z účtu, ale tam je opět kurz deviza -prodej a ještě poplatek 250kč:) Volal jsem do banky a zlomil bych je na individuální kurz cca 26,32 nicméně spolu s poplatkem 250 kč by to byla jen malá úspora a ještě k tomu by celá transakce musela být zadávána telefonicky (kvůli individuálnímu kurzu)...



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#58 » čtv 29. pro 2016, 16:09

Trochu jsem přemýšlel, a nebudu to zdržovat čekáním jestli se ozve někdo s lepším účtem na platby do zahraničí. Pokud ano, budem to řešit operativně.
V příloze naleznete poslední verzi seznamu. Čásku pošlete na účet, který vám pošlu přes SZ.

Do zprávy pro příjemce uveďte následující: PMAG <přezdívka> <počet kusů>ks (případně P <částka na poštovné>kč) ať se mi to dává snadno dohromady. "P" je volitelné pro mě označuje poštovné - tj. částku navíc kterou přidáte k ceně za zásobníky. Je pro ty, kteří už předem vědí, že budou chtít zásobníky poslat poštou, ti co si je převezmou, nebo ještě neví, tak tak neposílají, v případě potřeby pošlou dodatečně. Nevím, jaké jsou ceny za poštovné, tak si to zjistěte:) viděl bych to na doporučený balík nebo něco takovýho.
Příkldy:
PMAG kubass_hk9 10ks
PMAG kubass_hk9 10ks P 130kč

Kurz: aktuální kurz deviza - prodej mám 27,622. Do výpočtu jsem počítal 27,64 pro případ drobné změny kurzu (po poklesu dnes zase trochu vzrostl)

Uživatelé 'po čárou': volné kusy by zatím měli stačit pro 4R a kapopista77 takže dostanou také platební údaje. S cofee se rozdělil KarlosP.

Uživatelé P.V. a mobil-man ať zatím neposílají, než bude jasnější jejich přesný počet. @Branibor: vyjasněno přes SZ.

Tak to neodkládjte, ať to můžu příští týden objednat. Po odeslání pošlete informativní SZ.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#59 » čtv 29. pro 2016, 23:15

OK. Moje banka posílá naštěstí docela rychle - obvykle do druhého dne jsou na účtu příjemce.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#60 » úte 3. led 2017, 01:47

Tak peníze mám od všech kromě 4R, Jezevec, addi a paulus.u (pokud jste náhodou poslali a nejste zaevidovaní, SZ. Jinak pokyny jak poslat peníze máte v SZ)

P.V. a mobil-man asi bych to udělal tak, že mě pošlete peníze za minimální počet, který chcete (prosím podle instrukcí ze SZ). Kdyby potom kdokoliv chtěl víc, tak se dá domluvit a doplatit.

Ti, co už peníze poslali, tak prosím o kontrolu, jestli jsem vše správně zaevidoval. V případě nesrovnalostí - SZ.

Ještě bych chtěl poděkovat, že +/- dodržujete pokyny, co psat do zprávy pro příjemce... usnadnilo mi to zpracování.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BerryJ a 23 hostů