Společný nákup zásobníků (AR-15, možná i jiné)

Samonabíjecí pušky


Martin51270
Příspěvky: 15

Příspěvek#31 » čtv 22. pro 2016, 19:15

Ahoj, taky si vezmu 5 ks. Dik za organizaci.



marat
Příspěvky: 40

Příspěvek#32 » čtv 22. pro 2016, 21:10

Pripojuju se, prosím o rezervaci 5ks!

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#33 » čtv 22. pro 2016, 21:49

Sorry za OT, ale musím to napsat. Kupovat plastové zásobníky (byť za 18 Eur) do foroty na co kdyby, aniž by byly vyzkoušené v dané (fyzicky, ne na internetu) AR 15, je ..mírně řečeno (hovadina) sázka do loterie. Speciálně u Magpulu s tlustou stěnou, kdy např. není jistota, že podavač dosáhne na záchyt závěru.

Ale kdo chce kam..... 8-)



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#34 » pát 23. pro 2016, 00:14

Stav je následující. Jen v tom máme poslední špetku nejasnosti s uživatelem soumrak, který uvedl "pár" což jsem počítal jako 2...

Kód: Vybrat vše

P.V.            10ks
Jezevec          3ks
ghoust           4ks
josefsl          4ks
Branibor         7ks
soumrak          2ks (pár?)
KarlosP.        10ks
Víťas01          4ks
imperator_cz     4ks
mobil-man        7ks
paulus.u         4ks
notobi           4ks
addi             5ks
Martin51270      5ks
marat            5ks
kubass(ostatní) 12ks
kubass          10ks

Takže vás poprosím o kontrolu tabulky, pokud něco nesedí pošlete SZ.

Původně jsem čekal, že na mě zbude 15-20 ks tj. aby se doplnilo do 100... nakonec zbude jen to, co jsem původně chtěl... Jen mě děsí těch 15 lidí (čti 15 balíků). Jdu si zkusit tu registraci a promyslím další kroky



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#35 » pát 23. pro 2016, 00:36

@Petzold: Zásobníky do AR jsou problém, takže jsem s OT na toto téma počítal a jsem za každý podnět vděčný (třeba z toho potom vznikne vlastní téma, které zde chybí). Po pravdě nejsem z toho ani trochu nadšený, že kv;li skupince neomarx...(dosaď libovolná sprostá slova) musím dělat takový šílenosti, ale kdo ví, co bude v Březnu
Ostatně naprosto s tebou souhlasím, je to risk pokud to nemůžeš vyzkoušet, ale jak jinak je potom chceš koupit, než v kamenné prodejně a dotáhnout kvér. V případě stávajících majitelů bych předpokládal, že ví jak jim tam PMAG sedí.
Dva kluci zde psali, že plánují V-AR. Na V-AR jsem v týdnu koukal coby ukázku perfekcionismu. Vzhledem k tomu, že k ní byl od Vosátky přímo tento konkrétní typ, tak je rozumná šance že jim sedět bude.
Moji dva hlavní favorité Bm a SW jsou taky dodávány s PMAGem, takže doufám (!!!), že fungovat budou...

Nicméně za nějaké info o odchylkách a rozdílechtypů a generací PMAGů bych byl vděčný:)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » pát 23. pro 2016, 00:36

WalrusInAnus píše:
MM píše:To riesit nemusia, Brownellsovia to dotiahnu do Nemecka. Pokial to ponuka nemecka pobocka, je to koser Nemci maju prave koli tomuto v ponuke zlomok toho co ma U.S. centrala. Ale to uz sme OT. Drzim palce :).

Takže u americkýho Brownells je možný zařídit, aby to poslali "interně" do Německa, a teprve odtamtud ti to poslali poštou?

ne /www.brownells-deutschland.de je prostě německý eshop :)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » pát 23. pro 2016, 00:39

do V-AR jsem nacpal už kde co - OAMAG, PMAG, vojenskej omlácenej hliníkáč, FAB, ISD a všechny fungujou spolehlivě :)



soumrak
Příspěvky: 46

Příspěvek#38 » pát 23. pro 2016, 08:37

Ja jsem prave schvalne psal par s tim, ze cislo upresnim az podle toho jaky bude zajem a pripadne bych vzal vice at se objednavka uskutecni. Zajem je nakonec velky, takze mi osobne budou stacit 3 kusy.



4R
Příspěvky: 91

Příspěvek#39 » pát 23. pro 2016, 11:23

Taky bych vzal 4 ks, je-li ještě možnost

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#40 » pát 23. pro 2016, 11:46

Pokud bude zas moc lidí, tak se klidně uskromním, ať se dostane na víc lidí. Těch 10 jsem bral, aby nákup prošel. :-) Pokud bude potřeba,tak klidně oříznout mou objednávku až na 5ks (pod 5 nejdu). :-)



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#41 » pát 23. pro 2016, 12:07

Petzold píše:Sorry za OT, ale musím to napsat. Kupovat plastové zásobníky (byť za 18 Eur) do foroty na co kdyby, aniž by byly vyzkoušené v dané (fyzicky, ne na internetu) AR 15, je ..mírně řečeno (hovadina) sázka do loterie. Speciálně u Magpulu s tlustou stěnou, kdy např. není jistota, že podavač dosáhne na záchyt závěru.

Do plánované VARky by měly sedět a pokud náhodou ne, tak si myslím, že časem po nich bude poptávka z více stran. Přinejhorším pod zemí počkají do rozpadu EU. :mrgreen:



KarlosP.
Příspěvky: 63

Příspěvek#42 » pát 23. pro 2016, 14:34

kubass_hk9 píše:... Jen mě děsí těch 15 lidí (čti 15 balíků). ...

Já si je přeberu v Brně a jsem případně schopný pomoct s distribucí po Jižní Moravě (na jih od Brna).



kapopista77
Příspěvky: 22

Příspěvek#43 » pát 23. pro 2016, 20:10

Nechceš skúsiť ešte 100 :-), aj keď ja by som vzal len 3ks



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#44 » úte 27. pro 2016, 00:50

Nějak jsem se k tomu přes vánoce nedostal, tak je čas trochu popojet...

1. k balení se už nedá prokliknout přes zboží, ale přes link v prvním příspěvku se na něj dá stále dostat, napíši jim v angličtině, jestli je stále dostupné.
2. Někdo, kdo vládne Němčinou... mohl by vyzkoušet fiktivní objednávku, až po zadávání platby a říct mi, jaké tam jsou možnosti ať vím na co se přiravit? Případně tipnout sceenshot a udělat popisky:)
3. Cane s dopravou by tedy měla být 17,1 EUR za kus... Teď otázka jak s platbou. Já beru pro sebe a pro známé 22 ks. Takže jsem ochoten to objednat, jen co se mi slezou peníze na cca 55- 60ks, Předpokládám, že když někdo napsal, že má zájem, tak ho fakt má a nechci aby celá objednávka vázla na pár lidech, kteří sem nechodí každý den.
4. Kolik vůbec může stát doporučernej balík s pár zásobníkama? 60-100kč? Už ani nevím, kdy jsem naposled něco posílal...
5. Rozvoz by byl předběžně zajištěn na trase Praha-HK-Humpolec a jižně od Brna. Nechci řešit poštovné ještě předem, ať se nezdržujem, ale kdo ví, že půjde na 100% poštou a nechcou se mu dělat dvě platby, může rovnou.
6. Psal jsem, že zboží objednám až se sleze na 55-60. To platí při plné ceně, pokdu se domluvíme jen na záloze, jsem ochoten objednat až budu mít MINIMÁLNĚ za 60ks. Takže otázka, jestli chcete poslat celou platbu předem nebo jen zálohu. Pro mě je pochopitelně nejpříjemnější celá, ale pokud někdo nechce, tak to (bez urážky či špatného pocitu) respektuji. Takže kdo chce řešit zálohou, tak napište SZ spolus %ceny, pokud celou částkou, tak nepište:) Podle případných ohlasů pak vyberu variantu

K bodům 3, 4, 5 a 6 pište kdyžtak SZ ať to tu neplevelíme.



KarlosP.
Příspěvky: 63

Příspěvek#45 » úte 27. pro 2016, 09:09

Proklikal jsem to celé, výsledná částka i s poštovným je 1.709,50,-.
Způsob objednání je jednoduchý, zboží do košíku "Warenkorb" potom k pokladně "Zur Kasse".

Objednat bez registrace "Ohne Registrierung bestellen", křestní jméno "Vorname", příjmení "Nachname", ulice a číslo domu "Straße u. Haus-Nr", město/obec "Ort", země "Land", e-mail. Pak je tam ještě doručovací adresa "Lieferadresse", pokud je jiná, než fakturační, předpolkádám, že budeš mít stejnou, takže nezatrhávat. Dále "Weiter".

"Versandmethode" způsob dopručení,je tu pouze DHL, nechat. Dále "Weiter"

"Zahlungsmethode" způsob platby - předpokládám kartou.

"Bestellung prüfen und bestätigen" - rekapitualce a potvrzení objednávky. Nahoře zatrhnout "Ich habe die Allgemeinen Geschäftsbedingungen gelesen und erkenne sie hiermit an." - souhlas s obchodními podmínkami. Dole "Jetzt kaufen" - nyní koupit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů