Výběr pušky v ráži .223 Rem

Samonabíjecí pušky


Elado
Příspěvky: 101

Příspěvek#121 » úte 16. říj 2018, 20:52

amen



Phoenix
Příspěvky: 291

Příspěvek#122 » stř 17. říj 2018, 12:44

A co to trochu rozšířit o například Knight's Armament (extrakvalita ale i cena...) Z trochu,, levnějších,,je naprosto v pohodě -Bushmaster, Hera arms,DPMS...Oproti např DD nevidím žádný zásadní rozdíl ve zpracování ( Pokud budeme porovnávat SROVNATELNÉ modely daných značek) U DD je pouze výhoda široké palety různých modelů.....



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#123 » stř 17. říj 2018, 13:42

A PAR rozhodně není šrot.



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#124 » stř 17. říj 2018, 13:47

Je to minimálně ale nestandard vzhledem k zaměnitelnosti dílů atd
Ale to ostatně všechny pístové AR



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#125 » stř 17. říj 2018, 14:30

Jaké díly máš na mysli? Nevím o žádném který by nebyl zaměnitelný když pominu Gas Block a závorník s nosičem který z logiky věci s plynovkou zaměnit nejde tak všechny ostatní díly jsou totožné. Mám z parky vystříleno zatím pouze cca. 1000 ran, ale doteď slovy nula závad puška střílela rovnou z krabice což není zdaleka standart i u dražších pušek.Spoušť je hrozná ale to je taky normální i u dražších ar15. Vyměnil jsem na ni všechny ovládací prvky za tuningove, kompletní pažbení a spoušť ale kromě té spouště to bylo čistě z mé zalibi v tuningu a ne proto že by něco z původních dílů nefungovalo tak jak by mělo.



Elado
Příspěvky: 101

Příspěvek#126 » stř 17. říj 2018, 17:07

Zajtra mi príde Parka, ktorá je "opakovačka" rovno z krabice. Na druhej strane som pár pariek predal a idú ako hodinky. Osobne sa mi páči dizajn Parky, menej sa mi páči feiková pištolovka a pažba.
Na trhu je hafo dobrých ariek a v podstate všetky boli už spomenuté vyššie, ak človek nekúpi model od nejakej "garážovky", tak bude zo škatule fungovať každá. Osobne nevidím dôvod riešiť v 223 čokoľvek iné, lebo medzi arkami mám brutálny výber výrobcov, konceptov, pritom spravidla je to všetko zameniteľné, obrovské množstvo príslušenstva všetkého druhu a cenových relácii atď atď.



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#127 » stř 17. říj 2018, 17:24

Je to tak pažbení je kopie magpulu nicméně funguje.Ať tak či tak označit PARku za ''sračku'' je nesmysl.Samozřejmě to není JP, ale to taky stojí skoro dvakrát tolik. Je to střední třída která se vyrovná DPMS a levnějším modelům DD.



Střelec
Příspěvky: 1667

Příspěvek#128 » stř 17. říj 2018, 18:45

Měl jsem na mysli, že zatímco plynové AR jsou vesměs stavebnice, kde (zdůrazňuji, že v uvozovkách) pasuje "všechno na našechno", tak pístovky jsou prakticky každá ves jiný pes. Hodně rozdílné systémy (PAR, HK atd.), kde není prakticky žádná unifikace hlavních dílů. Toť vše. Plynovka má v tomto velkou výhodu.



oldFord
Příspěvky: 79

Příspěvek#129 » stř 17. říj 2018, 22:18

blacknocturno píše:Je to tak pažbení je kopie magpulu nicméně funguje.Ať tak či tak označit PARku za ''sračku'' je nesmysl.Samozřejmě to není JP, ale to taky stojí skoro dvakrát tolik. Je to střední třída která se vyrovná DPMS a levnějším modelům DD.

Sračka určitě ne, ale zase přirovnávat PARku k DD, to bych se třeba já osobně rozhodně ošíval: materiálově (napr. stiznosti na forech na rozpadající se buffer u PARek) ani výstupním testováním (individualni testovani HPT, MPI u DD, u PAR na strankach nemaji zminku, jestli to vubec delaji, tak nejspis leda batch testing) PAR kvalit DD nedosahuje (a ano, jsem majitelem ARka od DD, a ne, nehodlam rozpoutavat flame o nejlepsiho vyrobce AR).

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#130 » čtv 18. říj 2018, 06:42

Při vší úctě. Každá zbraň která u nás projde zkušebnou, je testována na HPT. A to na rozdíl od MilSpec Normy hned 3x a ještě o cca 15% větším tlakem. 8-)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#131 » čtv 18. říj 2018, 08:21

Edit. Minimálně 2x , aby mně někdo nechytal za slovo.



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#132 » čtv 18. říj 2018, 14:11

Tady se, koukám, staví do roviny DPMS, PAR a DD. Umm, ok, zajímavé...

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#133 » čtv 18. říj 2018, 21:37

Jen doufám, že tady nezačnou pokusy porovnávat produkci všech více než 300 výrobců AR a jejich dílů. Ono i srovnávání té necelé desetiny z nich, jejichž produkci jde u nás pořídit, by vydalo na pěknou bratrovražednou válku. :-)



Elado
Příspěvky: 101

Příspěvek#134 » ned 21. říj 2018, 08:58

ono ešte k tej parke, puška je to pekná dizajnovo, čo jej škodí sú tie čínske veci ala buffer, kópie magpulu a zrejme výstupná kontrola. Hlavne diery na regulátore plynov sú niekedy navŕtané v podivných priemeroch:-))))))) osobne ale radšej parku ako kadejaké garážové americké značky, vidím to v obchode. sady náhradných dielov kupujú húfne ľudia s puškami americkej produkcie, ktoré tam letia za 500-800 doláčov. Pritom na trhu sú značky ako BCM či DD, ktoré nestoja vždy horibilné sumy a fungujú. Parku by som na ich úroveň asi nedal, ale zase v tej cenovke čo sa predáva je určite dobrou voľbou. A jej veľkou výhodou je, že na jej spodok krásne pasuje vrch z akejkoľvek plynovky.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#135 » ned 21. říj 2018, 17:00

Smím se zeptat, co z americké produkce u nás k dostání považuješ za garážovou značku ? A jak se to na té zbrani projevuje ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů