Tlaky v brokovnici aneb vyvracení blábolů z Aeronetu

Uživatelský avatar
Simona
Příspěvky: 50

Příspěvek#16 » úte 19. bře 2019, 16:32

i tady na palubovce od slunce...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#17 » úte 19. bře 2019, 16:34

klast otazky na ktery jsou naprosto jasny odpovedi?

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#18 » úte 19. bře 2019, 16:38

Ano, přes čelní sklo střelil 3x.

Přátelé asi stačilo a už toho nechme. Přeci jen tohle je technické vlákno a na dohady a spekulace jsou tady jiná.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#19 » úte 19. bře 2019, 16:45

ano technicky a ty do toho tahas svoje konspirativni domnenky kdyz je naprosto evidentni ze tam ty diry jsou a byli!

Uživatelský avatar
Simona
Příspěvky: 50

Příspěvek#20 » úte 19. bře 2019, 17:16

Respektuji přání zakladatele vlákna a je to má poslední poznámka zde.
Technická pro Int1mthy : nic svého do toho netahám, natož domněnky. Postla jsem odkaz stejně jako Petzold. Jak vidíš, jsem schopná postnout pro i proti. Což je známka toho koho zajímá pravda. Ti co mají víru toto nedokážou. Mnohdy je diskuze zajímavější než samotný článek na aeron, či kdekoli jinde. Každý má své důvody, proč sem cokoli napíše.
Každopádně čistě statisticky, pokud ti jde o potírání konspirativních domněnek, tak podstatně větší úspěch bude mít zvolená forma Petzolda, než tvoje. A poslední, pro někoho kdo má vše evidentní ...slovy klasika : neviděl jsem větší konspirační teorii, než-li oficiální verzi událostí .....

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#21 » úte 19. bře 2019, 17:23

Reagoval sem na tvyho kolegu ne na tebe, oficialni verze? Ses slepa nebo tam ty diry nevidis? Pokud je tam vidim a jsou tam tak mi nezajma oficialni ci konspiracni teorie, proste tam jsou a tecka. A naci idioti predhazujou ze tam nejsou, a potom jeste ze tam byli dodelany... to stejny s nabojnicema... oni tam jsou ale ovecky sve konspi guru poslechnou ze mizi hahaha

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#22 » úte 19. bře 2019, 18:13

To jako na mně ? :)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#23 » úte 19. bře 2019, 18:46

Simona: Ja fakt nechapu o co ti jde. On ti tu vsechno vysvetli, diry ve skle tam jsou, jak “maji” byt. Co vic chces resit? Aeronet zase siri dezinfirmace, to je cele.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#24 » úte 19. bře 2019, 23:10

antonspelec píše:Je to jako hazet hrach na stenu. Tvurci i ctenari techto clanku na webech tohoto druhu maji nejakou svoji "pravdu", o ktere jsou skalopevne presvedceni a hledaji, ctou a vytvareji pouze teorie, nazory a clanky jejich pravdu potvrzujici...cokoliv jineho (bez ohledu na to, kolik faktu to obsahuje) je lez a spiknuti placene Sorosem, Zidy, iluminaty (dosadte si dle libosti).
Mista jako je Aeronet, Sputnik nebo PL je nejlepsi naprosto ignorovat, protoze nejen, ze i jen cteni tamejsich clanku je ztrata casu (o vyvraceni tam obsazenych nesmyslu nemluve)...ale navic z kazdeho klinuti na jejich weby maji prijem z reklamy.

edit: 23:35 text smazán
Naposledy upravil(a) audis dne úte 19. bře 2019, 23:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#25 » úte 19. bře 2019, 23:15

audis: To, že tam díry nejsou ti podstrčili zase na tom Aeronetu, kde jen použili fotky, na kterých to prostě není z daných úhlů tak vidět. Jsi nepoučitelný.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#26 » úte 19. bře 2019, 23:21

všiml jsem si 1) v jednu chvíli ve videu cosi jako díra ve skle. 2) občas (dle slunce za jízdy ) průsvit světla na palubce 3 kolečka. budu přemýšlet.
edit: na onboard videu vidím i praskliny po celé ploše. Střelba z auta nebude nejspíš fake událost.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#27 » úte 19. bře 2019, 23:49

jaký máte názor "na mizející nábojnice"? ve videu ve vzduchu v půlce letu zmizí. na zemi poté žádné neleží. V onboad videu v čase 8:56 (zpomaleně zde https://mega.nz/#!mQkBTI5Q!U0PD04AgwQWM ... 1K84xSjn8Q ). V onboard to je taky vidět. A v onboarg stejná situace, když se za pár sekund později otočí a střílí na druhou stranu ulice.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#28 » stř 20. bře 2019, 00:45

Na tom videu ve tvém odkazu je při troše snahy maličko vidět, že nábojnice se na zemi objevují, tedy nikam nezmizely. Jenom maličko, ale to mě při nekvalitě toho videa nepřekvapuje. Mám ho stažené v trochu lepší kvalitě (sakra, kolik že za to je, deset let? :-D) a tam je to vidět lépe. Takže imho ne, nábojnice nemizí, žádný nenasytný přebíječ je nekrade. :-)
Já nejsem z těch, kteří nekriticky věří všemu, co je jim k věření předloženo, ale:
- pokud by to video bylo falešné, nahrané, proč by měly mizet nábojnice?
- pokud už bych chtěl, coby vlivný MKP, stvořit nějakou takovou událost abych jí mohl zneužít, tak hraná akce v nějaké zemi třetího světa nebo ve válečné zóně budiž, ale v civilizaci bych spíš popíchnul/namotivoval někoho vhodného aby to udělal doopravdy.
Takže za mě: i pokud by to snad mělo nějaké konspirační pozadí, tak rozhodně ne tím způsobem, jak to prezentuje Aeronet.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#29 » stř 20. bře 2019, 01:13

oni jsou videt na puvodnim videu, jenom nejsou na chodniku ale u branky ;) a za dalsi vzhledem ke kvalite videa bych se divil ze by tam videt byli...

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#30 » stř 20. bře 2019, 07:03

Golem píše:- pokud už bych chtěl stvořit nějakou takovou událost abych jí mohl zneužít, tak bych spíš popíchnul/namotivoval někoho vhodného aby to udělal doopravdy.
Takže za mě: i pokud by to snad mělo nějaké konspirační pozadí, tak rozhodně ne tím způsobem, jak to prezentuje Aeronet.

Takhle přesně to je reálné udělat -najít někoho vhodného (není pro bezpečnostní složky problém) zásobit ho správně namixovanými informacemi (taky není problém). Výsledkem je skutečná událost dle zadaných dispozic, na "kolateral damage" dělá pes. Nebo se snad někdo domnívá, že pokud někoho nezajímá, že jeho spoluobčané se nemají čím bránit běžným lumpům, protože je odzbrojí, bude dotyčného zajímat pár (klidně i desítek) lidí postřílených kvůli čemukoliv jinému?
A už tady přestaňte rozvíjet blbosti typu zfejkovaný video. ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů