Yildiz SPZ ME



PavelZ
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » stř 24. srp 2011, 17:24

Máte někdo zkušenosti z touhle kozlicí?
střílim pouze trap a chtěl bych nějakou kozlici max do 20tisíc.

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » stř 24. srp 2011, 18:59

Čím střílíš teď a kolik ročně vystřílíš nábojů?



PavelZ
Příspěvky: 3

Příspěvek#3 » stř 24. srp 2011, 19:13

byl jsem zatím jen párkrát a jelikož nemám svojí tak mi kamarád půjčuje Lanber sporting. chystáme se jezdit pravidelne coz by bylo tak max 1000 ran ročně

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » čtv 25. srp 2011, 21:26

Jako každá brokovnice se rámem z ergalu vydrží pár tisíc ran než se zvětší vůle tak, že se z toho budeš bát střílet.
Jestli chceš novou, tak přinejhorším baikala, nejlépe trochu připlatit a koupit marocchi zero 3 field.
Z jetých se koukej po ZH s trapovými hlavněmi nebo po IŽ 39 TRAP.



PavelZ
Příspěvky: 3

Příspěvek#5 » pon 29. srp 2011, 17:01

a na je lepší na trap radši těžší 3,6kg nebo radši lehčí jako je Marocchi cca 2,9kg?



ZdenekH6
Příspěvky: 2

Příspěvek#6 » čtv 3. lis 2011, 14:05

a kde tu Marocchi koupit? podle fotek nebudu něco kupovat a skladem ji nikde nemají

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#7 » čtv 3. lis 2011, 15:25

Prodejny f- DETEX najdeš po celé ČR, občas i někde v komisi ale musíš hledat.



vmartin
Příspěvky: 30

Příspěvek#8 » úte 22. bře 2016, 20:14

Zdravím, koupil jsem od známého tuto kozu Yildiz, končí s myslivostí, je málo střílená, byla prakticky zadarmo. Vím, že se jedná spíš o model na chatu za skříň, ale přes to chci zkusit holuby. Dotaz mám ohledně ''čoků''. Mám k tomu všech pět druhů. Který tam mám namontovat na trap,skeet a střelbu jednotnou střelou?
Myslím, že na slugy asi žádný, nebo?
Každopádně při zkoušení zbraně na trapu jsem z 18 ran (na víc nebyl čas) netrefil ani jednoho holuba :( Které střelivo je lepší pro úplného brokového začátečníka? A je ze začátku lepší zkusit skeet, nebo trap?
Díky.

Uživatelský avatar
Ivoo
Příspěvky: 150

Příspěvek#9 » úte 22. bře 2016, 21:34

vmartin píše:Zdravím, koupil jsem od známého tuto kozu Yildiz, končí s myslivostí, je málo střílená, byla prakticky zadarmo. Vím, že se jedná spíš o model na chatu za skříň, ale přes to chci zkusit holuby. Dotaz mám ohledně ''čoků''. Mám k tomu všech pět druhů. Který tam mám namontovat na trap,skeet a střelbu jednotnou střelou?
Myslím, že na slugy asi žádný, nebo?
Každopádně při zkoušení zbraně na trapu jsem z 18 ran (na víc nebyl čas) netrefil ani jednoho holuba :( Které střelivo je lepší pro úplného brokového začátečníka? A je ze začátku lepší zkusit skeet, nebo trap?
Díky.


No upřímě sem taky myslel že je brokovnice účinnější na holuby -mačkám (při trapu-jeden směr) když mám holuba přímo na mušce a někdy perfekt zásah ale většinou netrefím(náměr stejný),si říkám kdyby to krylo 60cm v prům. tak nelze netrefit a přece minu -kolikrát si říkám že to není možný že z malorážky bych ho snad sundal snáž tak nevím -kolik broků musí holuba zasáhnout aby se rozlítl ? Musí se předsazovat i když holub letí ode mne v relativně malém úhlu (myšleno ,,víc ode mne než kolem mne")



vmartin
Příspěvky: 30

Příspěvek#10 » čtv 24. bře 2016, 18:26

Tak nikdo neporadí jak na holuby?
Ivoo: Jo, čoveče,taky jsem si říkal,že pětačtyřicítkou by to bylo lepší. Nábojů jsem nakoupil mraky, až bude pěkně jdu na ně. Každopádně se můžu jen zlepšovat :) Ten trap je asi horší, příště zkusím věže a nějak povyměňuju ty čoky, není boha aby to nešlo.

Uživatelský avatar
uncle
Příspěvky: 338

Příspěvek#11 » čtv 24. bře 2016, 20:25

a jakou radu bys chtěl slyšet? střílet, střílet, střílet... trénovat, trénovat, trénovat... nejlépe pod dohledem někoho zkušeného...
na skeet to otevři, na trap zavři - podle toho, jak jsi rychlej ;) ...
to, že jsi nic netrefil, nebývá puškou, ale střelcem, střelivo používej jakýkoli TRAP a SKEET a cucej informace od střelců na střelnici...
tuhle Yildizku mám asi osm let, ne že by byla má nejoblíbenější, ale dá se s ní střílet celkem slušně... má za sebou tisíce a tisíce ran a bez nějakých vážných problémů...
jo, a pokud máš holuba přímo na mušce, jak píšeš, většinou se netrefíš, možná kdyby stál nehnutě a čekal :)



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#12 » čtv 24. bře 2016, 21:00

uncle: Ámen !!!
vmartin: Nebo lovecké kolo sedmé stanoviště malá věž :D
Sorry..... na to přijdeš

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#13 » ned 16. říj 2016, 19:24

Zdravím,
má někdo porovnání s Yildizem SPZ M nebo ME versus Bajkal Sporting? Narazil jsem teď na tyhle kozlice, příjemná cenovka a skladem v Pardubkách. Pokud se dobře dívám, rozdíl 4000 mezi M a ME dělají vyhazováky? Díky!
http://zbrane.esako.cz/brokova-kozlice-yildiz-spz-m-12
http://zbrane.esako.cz/brokova-kozlice-yildiz-spz-me-12

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 152

Příspěvek#14 » čtv 25. kvě 2017, 18:22

Asi pozdě, ale ano, rozdíl je pouze ve vyhazovákách..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů