Remington 887 Nitro Mag Tactical

Uživatelský avatar
praalien
Příspěvky: 90

Příspěvek#1 » stř 16. kvě 2012, 10:58

má někdo zkušenosti ?



Rico1
Příspěvky: 2

Příspěvek#2 » pát 15. čer 2012, 14:15

Mam doma, dobra na blbnutie, vystreli prakticky vsetko, dobra ergonomia . Ziadne zazraky necakaj, ale ked chces pumpu v cool dizajne za relativne malo penazi, tak ano.
R.



student
Příspěvky: 1

Příspěvek#3 » čtv 26. zář 2013, 19:40

Nevím, zda je to výrobní vada, ale Remington 887 Nitro Mag Tactical, kterou jsem zakoupil, měla zaúhlenou lištu s hlavní. Neuvěřitelné. Brokovnici jsem reklamoval, poslali novou a vada naprosto stejná. Už nikdy. Nepochopím, že tyto zbraně mohou projít výstupní kontrolou. Znak moderní doby.



leninoza
Příspěvky: 1

Příspěvek#4 » pát 18. říj 2013, 13:21

koupena, 3x reklamovaná, vrácené peníze...horší klunkr jsem nikdy neměl.
Teď mám Saigu 12 a jsem max. spokojeny.Amíci z Remingtonu se mají ještě co učit...



Dudis
Příspěvky: 56

Příspěvek#5 » ned 23. úno 2014, 00:44

Studen - Co to znamena zauhlena lista s hlavni?
Leninoza - Jaky byl duvod tvojich reklamaci nebo si mel stejne jako Student?



winter97
Příspěvky: 54

Příspěvek#6 » úte 25. dub 2017, 21:29

Mužeme oživit téma chlapi :))) plánuju si tudle flintu pořídit....... tak jak jste natom s dalšíma zkušenostma ??? případně postřehy či závady...... Díky

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#7 » úte 25. dub 2017, 23:25

No, utavit téměř 20 tisíc za nepovedený tacticool sypák, na který jsou negativní uživatelské recenze plná americká fora....to není nejlepší nápad. Špatné uložení hlavní, každá druhá nakřivo složená....

Jestli to chceš fakt na střílení, za podobné peníze je Benelka....



winter97
Příspěvky: 54

Příspěvek#8 » pát 28. dub 2017, 14:11

A konkretní typ ? :)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#9 » pát 28. dub 2017, 19:42

No jinou pumpu než SuperNovu Benelli nevyrábí. Jestli potom s pažbou Comfortech, pistolovkou, teleskopickou... je na tobě.
I základní verze je víceméně, když ne nadosmrti, tak do penze určitě....



sokar
Příspěvky: 443
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pát 28. dub 2017, 20:14

Měl jsem tuhle brokádu asi rok. Byla totiž deklarovaná jako nejodolnější atd. Byl to krám. Předpažbí rachtalo a giglalo až hamba. Při uzamčení závěru šlo předpažbí stáhnout klidně o 10mm a pak se náboj neodpálil. Hlaveň se mi hýbala v pouzdře. Náboje mi z trubkového zásobníku nekontrolovatelně vylítaly a plnili šachtu, nebo vyskakovali úplně mimo zbraň. Demontovat jsem se ani neodvážil a po cca 100 výstřelech za tu dobu šla z baráku. Ten pohyb hlavně byl asi to nejhorší. Za mě obrovské zklamání a taky ji už remington nevyrábí. Místo remingtona si kup nějaký fabarm, nebo benelli. Ta dělá z opakovaček novu i supernovu . No a nebo rovnou M4. Tu mám přes 5 let a je to zlatíčko.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » pát 28. dub 2017, 20:31

Klasická R 870 taky funguje normálně... R 887 byl fakt přešlap jako blázen. Jediná její výhoda je opravdu jen "tacticool design"

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#12 » pát 28. dub 2017, 21:49

No...úplně upřímně...i na Rem 870 je třeba mít štěstí. Sotva zaučení mexikáni to tam na lince v rámci
"cutting costs" jebou jak Baťa cvičky. Přes víkend jsem potkal 2 ks, které prostě nedaly 200 ran v kuse bez poruchy a nebylo to střelivem.

Ostatně, i z Mossu 590 občas upadne muška, a tak... :)

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » sob 29. dub 2017, 05:39

Právě jsi popsal fungování 90% velkých výrobců čehokoli :D - holt spotřební doba..

K tématu:
R887 jsem okukoval před par lety, a byla opravdu hrozná, šílený vakly doslova všude, cenovka vzhledem k tomu děsivá i když nevzal bych jí ani za polovic. Volba padla na R870 exp. tactical a slouží jak má. Jenže to bylo v době kdy jsem za svoji R870 express tactical dal 17k, R887 byla za nějakých 16k a Supernova za 21k. Tak se moje tehdejší volba hned posouvá do jinách měřítek.. Při dnešních cenách bych taky sáhl jinde i když jak říkám můj kousek slouží. Každopádně je dobře, že v roce 2015 byla zastavena výroba (ůdajně i kvůli stížnostem uživatelů) :)



winter97
Příspěvky: 54

Příspěvek#14 » sob 29. dub 2017, 15:34

Díky za recenze :D :) .....nakonec to stejne dopadne tak že koupim za pár litru Uzkona a jestli to bude krám tak to nebude tak mrzet :) .... ale je to škoda ..... vzhledově se me ta 887 fakt líbi...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů