Výběr brokovnice - pumpa/automat

Jirka33

Příspěvek#256 » čtv 24. pro 2020, 09:52

Wow! Tak dlouho dlouho nebylo očko na webu Beretty skladem, teď JE! Měl by někdo z Prahy a okolí zájem taky o očko? Vzal bych jedno navíc, kvůli poštovnému zdarma. Dejte vědět obratem. Pak by jste si očko u mě vyzvedly Praha nebo kolem Kladna. Dejte vědět. Objednám pak hned.

Borja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#257 » čtv 24. pro 2020, 13:02

Jirka33 píše:chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemá zkušenost ohledně botky na pažbu pro Berettu 1301 - limbsaver versus originál od Beretty MicroCore? Co je lepší si koupit? Něco by se mi šiklo... a taky nějakej pěknej malej a né moc drahej kolimátor... docela se mi líbí Vortex Crossfire 2 (LED upgrade) - ceny kolem 4.000,- (ale neznám nikoho kdo ho má) díky za tipy

PS kdyby jste někdo kupoval mohli by jsme koupit spolu a ušetřit za poštovný

Tento kolimátor jsem si koupil na moje Evo Carbine a osobně za ty peníze je hodně muziky. V balení máš vysokou i nízkou montáž, nastřelení taky není nijak složité. Za mě bych ho určitě doporučil. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Harquebusier

Příspěvek#258 » stř 13. led 2021, 11:34

Mám ho na MP5 a jsem s ním spokojen. Jen by se mi líbilo, kdyby byla někde k sehnání i montáž střední výšky. Pak by na tuto zbraň byla jako ulitá.

Zpět na