Brokovnice BROWNING

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#16 » pon 4. led 2010, 11:40

Mě jde spíš o to, někde si ty flinty od Browningu osahat, posadit do ramene, vyzkoušet jak sedí a vybrat si. Podle katalogu se flinty nekupují.



jannowak
Příspěvky: 29

Příspěvek#17 » úte 5. led 2010, 19:51

Jak to vlastně s p. Martínkem je? Má nějaké flinty k dispozici, nebo se s ním člověk dohodne na ceně a on je objednává? Díky

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#18 » stř 6. led 2010, 10:49

Já osobně nevím jak oni ale nikdo z obchodníků nebere zbraně na sklad a je to potom problém si něco vyzkoušet, než to objednáš. Právě proto nadávám, že tu není v republice pořádná značková prodejna Browning - tohoto zboží a naopak Beretta v Sudickém dvoře má vše ovšem vysoké ceny a pokud nechci Berettu, mám problém.



jannowak
Příspěvky: 29

Příspěvek#19 » stř 6. led 2010, 11:45

Volal jsem do Horoušan (mailem je to beznedějné) Walterovým a bylo mi řečeno, že mají k dispozici spoustu modelů k vyzkoušení. Prý není problém si tam dojet a osahat si je.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#20 » stř 6. led 2010, 11:53

No a mohl ses zrovna poptat, proč alespoň nemá zájem o své aktuální a funkční internetové stránky aby se tam dalo zboží alespoň vyhledat co má doma k dispozici na skladě.Jinou reklamu nemá a na internetu o nich nikdo skoro neví, nebo je ani nenajde.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#21 » stř 6. led 2010, 12:52

Sakra to neumíš telefonovat? :roll:

Uživatelský avatar
GMatysek
Příspěvky: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » stř 6. led 2010, 13:10

Poradce02: No nejde o to, jestli u Walterů nemají zájemn o svůj WEB. Oni totiž hlavně NEMAJÍ ZÁJEM O SVÉHO ZÁKAZNÍKA.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#23 » stř 6. led 2010, 13:47

a o tom to je, nemají vůbec zájem, proto jim ani nezavolám......škoda peněz.Zajedu si za jiným dealerem třeba na Slovensko a tam budou rádi když jim dovezu pát tisíc euro.



jannowak
Příspěvky: 29

Příspěvek#24 » stř 6. led 2010, 14:33

No, upřímně jsem se spíš snažil nefunkčnost a nedosatek jakékoliv informace na webu přejít, abych se dozvěděl, co jsem potřeboval, tj. cenu a dostupnost závodních kozlic. Navíc mi bylo řečeno, že po dohodě se nechá dovézt cokoliv z katalogu Browningu pro neamerickou oblast, což mě potěšilo. Jinak, jak to vlastně chodí s nákupem brokovnice třeba zrovna na Slovensku? Ceny se zdají být fajn, teď jen jak je to s nákupem a dovozem?

P.S.: Z reakcí jsem pochopil, že když už vybrat našeho prodejce, tak radši Martínka než Waltry, ano? ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#25 » stř 6. led 2010, 23:29

Pochopils spravne.

Dovoz zbrane ze zahranici: viewtopic.php?f=57&t=192



jannowak
Příspěvky: 29

Příspěvek#26 » pát 8. led 2010, 18:52

Jéé.. Jen je škoda, že Domažlice (Blížejov) mám přes půl republiky, ale vůbec jenom setkání s panem Martínkem bude jistě zážitek.. Neznáte někoho, kdo by si od něj nějakou brokovnici (nebo alespoň nějakou zbraň) kupoval? Jde mi o reference, v jakém stavu má nabízené zbraně, kolik toho má na skladě (resp. z kolika kusů si můžu vybrat) atp.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#27 » pát 8. led 2010, 21:33

Na podzim 07 jsem u neho kupoval STI Spartan. Byl jsem u nej dvakrat - poprve jsem si chtel Spartana jenom osahat (nemel jsem ho nikdy predtim v ruce), podruhe jsem ho jel koupit. Poprve jsem podcenil delku cesty (zacpy), dojel jsem k nemu skoro hodinu po zaviraci dobe, ale jelikoz jsme spolu byli domluveni, cekal na me a klabosili jsme skoro dalsi hodinu. Je to tak trochu sverazny pan, ale kdyz se mu clovek trochu prizpusobi, setkani s nim je velmi prijemne. Kazdopadne to je clovek, ktery si nemusi na nic hrat, opravdovy machr at uz jako strelec, tak i jako puskar. Podruhe bylo setkani stejne prijemne. Take jsem si nechal udelat svetlovodne mouchy na dva revolvery a objednal jsem par zbranovych doplnku mailem, v obou pripadech plna spokojenost. Akorat naposledy (pred asi pul rokem) jsem si opet objednal nejake malickosti a zbozi jsem vratil, ale to bylo zpusobene oboustrannym nedorozumenim, ktere mu samozrejme nemam za zle a doufam, ze on mne taky ne. ;)

Jo, toho Spartana jsem vybiral ze 4 kousku, ale popravde nebylo co vybirat, vsechny byly 100%. Kazdopadne, pokud tam chces ject, zavolej mu a domluv se, kdy bude mit vic zbozi.



jannowak
Příspěvky: 29

Příspěvek#28 » pát 8. led 2010, 22:57

Vzhledem ke vzdálenosti by asi osobní domluva byla nejlepší, díky moc za informaci.



jannowak
Příspěvky: 29

Příspěvek#29 » pát 8. led 2010, 22:59

Ještě jedna věc, dovolím si zvěřejnit soukromou zprávu a obrátit se s pomocí na vás na všechny:

Ahoj, chtěl bych se zeptat na Tvůj osobní tip, jaká ze současných kozlic od Browningů by byla nejlepší na trap (jen a pouze trap, ale předem upozorňuju, že mi nedělají problém ani jiné disciplíny a skrz prsty se na ně rozhodně nedívám :-)) v cenové relaci cca 50 - 70.000 Kč. Vyhlídl jsem si původně verzi 525 Trap hlavně 76 cm s pevným zahrdlením a provedením pro leváka za cenu cca 49.000. Potom jsem se začal koukat po něčem lepším a objevil model GP Trap hlavně 76 cm. Moc se mi líbí možnost přepínat mezi vyhazovači a vytahovači (jsem levák, je to problém), ale zbraň zas má výměnné choky, což může být docela handicap.. Cena tady je cca 64.000. A pak klasické Citori, ovšem taky ochokované, cena kolem 38.000. Jak bych se měl rozhodnout, když mi jde o zbraň výhradně na trapové závody? O hlavni 76 cm asi není pochyb, problematické jsou ty choky, divím se, že výkonnostní zbraň typu GP je má, i když je to trapový spoeciál.. Díky moc za rady, JNN

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#30 » sob 9. led 2010, 12:42

janno: Nechci v žádném případku snižovat zkušenosti a znalosti členů tohoto fora a vlákna, ale s tímto dotazem bych doporučil se obrátit na: http://www.Lovecké forum.cz. Jsou tam samí myslivci též skeetaři a trapaři ( a čert ví co ještě).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů