Brokový automat CZ 241

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#31 » ned 9. zář 2018, 15:04

zkus opřít pažbu o zem a zatlačit na hlaveň



Rab
Příspěvky: 70

Příspěvek#32 » ned 9. zář 2018, 15:11

Tlačíme jako blázen, div jsem se Nepos... A nic

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#33 » ned 9. zář 2018, 15:23

Tak to je blbý....zkusit s tím takhle opatrně klepnout pažbou o zem (citovku samozřejmě) . A když to nepomůže tak rozebrat. Povolit šroub na předpažbí, to sundat a zkusit vytáhnout hlaveň. Když to nepůjde tak podržet za hlaveň a zkusit sklepnout přes špalík na závěr.



Rab
Příspěvky: 70

Příspěvek#34 » ned 9. zář 2018, 15:54

Začnu od začátku, ono to bude jednodušší.
Zdálo se mi, že to nějak špatně podává náboje ze zásobníku (nebo jak se tomu říká) do komory. A abych si to pořádně prohlíd, tak jsem sundal hlavěň, ty 2 dřevěný boční prkýnka a vrazil tam 2 náboje. To vše jsem udělal při závěru vepředu. No a teď mi nejde stáhnout závěr dozadu. Snažil jsem se tlačit na hlaveň, dost jsem zabral za závěr a nic. Nějak to zkusit kladívkem se mi moc nechce, nevěřím, že by to ta páčka závěru vydržela.
Tedy současný stav: 2 náboje v zásobníku, závěr vepředu a nemůžu s tím hnout.
Zatím jediný, co mě napadá, je to rozebrat úplně, ale bohužel nemám tak dlouhej nástavec na Golu (už objednáno) a zkusit to rozebrat celý. Mimoto mě napadá...baskule (závěr) drží na pažbě na matičce - nevíte, jak je velká? jen podle toho co vidím to odhafuju tak na šestku?
Díky



Rab
Příspěvky: 70

Příspěvek#35 » pon 10. zář 2018, 08:07

Tak mám strašně šikovnou ženu, po cca hodině to dokázala rozebrat a vyndat náboje. Tak teď už nás čeká jen složení dohromady - včera večer se nepovedlo

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů