Fabarm SDASS Composite



alesP
Příspěvky: 34

Příspěvek#1 » pát 25. dub 2014, 12:58

Stal jsem se majitelem této brokovnice a chtěl bych se zeptat jestli tady někdo sdass vlastní, jaké neoriginální příslušenství je možné použít (používá).

Pak bych měl ještě dotaz na "gelove" botky jaký konkrétní typ koupit.

Díky moc

Pavel



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#2 » pát 25. dub 2014, 17:16

Obavam se priteli, ze te nepotesim. Tyhle Fabarmy mame ve vyzbroji a pravidelně s nimi vedu vycvik. V zivote jsem nevidel brokovnice s humpolactejsim chodem predpazbi. Pokud to srovnam se svym Winche. 1300, je to bes. Zbran je dal hodne citliva na predcasne otevreni zaveru, takze se casto stava, ze pokud v okamziku vystrelu tlacis predpazbi k sobe, dojde pred dopadnutim kladivka k odemceni zaveru, stazeni predpazbi a zbran nevystreli. Dalsi problem je cep, ktery spojuje tahla s predpazbim. Je ze stoceneho plisku a casto praska. Tim padem predpazbi upadne. Moc me mrzi, ze ti kritizuji noveho milaska, vim ze je to jako rozhazet detem hracky, ale je to proste fakt. Aspon ti preju abys mel stesti na kus, ale my ho u 15. ks. nemame.:-(

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 28. dub 2014, 13:49

alesP: nemám sice přesně tuhle (hlaveň 14 inch), ale většina bude podobná. Mám origo kompenzátor a neorigo zkrácený rail s baterkou.

Chip: kolik mají ty vaše kusy najeto? Co myslíš "humpoláckým chodem"? Odpor, rachot, nepravidelnost...? Vzhledem k tomu, jak jsou si všecny pumpy podobné, bych čekal, že by to mělo jít poladit. Pravda, u nejlevnějšího turka nebo číňana bych DODO očekával, tady už ne... ale stejně jsem musel upravovat vytahovač, "krvelačný" nabíjecí otvor, ...



alesP
Příspěvky: 34

Příspěvek#4 » pon 28. dub 2014, 14:34

Děkuji za zkušenost z praxe.

To Chip: Mohl bych se zeptat na ten zkrácený rail pro baterku. Origo rail stojí cca 500 kč, tak nevím jestli spekulovat, levněji to asi moc sehnat nepůjde ne?

A nemáte zkušenost s tou botkou?

Díky

Pavel



PaF
Příspěvky: 878

Příspěvek#5 » úte 3. čer 2014, 16:32

Na všech svých brokovnicích jsem vždy měl botku Limbsaver. Nic lepšího imho není. Cena je vysoká, ale zdraví je jen jedno.
http://bestpatron.shop5.cz/cz-detail-87 ... ip-on.html



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#6 » čtv 5. čer 2014, 09:55

Moc najeto mit nebudou, par tisic ran kazda. Poladit by to urcite slo, ale ruku na srdce, ty bys investoval do služebni zbrane;? :-),A hlavne, je to to nejmensi.Problemem je hlavne nizka zivotnost dilu a znacna citlivost na manipulaci, kdyz to srovnam s Winchen. Defenderem, nebo Ben. Supernovou, tak je to hruza...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů