Opakovací brokovnice Winchester SXP Defender



franko
Příspěvky: 12

Příspěvek#1 » stř 10. úno 2016, 17:32

Dá se koupit za 11.500 máte někdo ?
Poznatky výhody nevýhody ?
Nebo by jste doporučili jinou v podobný ceně ?



franko
Příspěvky: 12

Příspěvek#2 » čtv 11. úno 2016, 19:10

ještě jako alternativu by sedali vzit to už nekdo máte znate cenu prostě do 13.000
Brokovnice 870 Express
Brokovnice Mossberg M500



drobec90
Příspěvky: 63

Příspěvek#3 » ned 21. kvě 2017, 16:15

Pár postřehů odemne:
Kupoval jsem jí jako svou 1. brokovnici (absolutně bez zkušeností):
Vlastním verzi 7+1 Hi cap.

Proč jsem ji vybral:

+Právě těch 7+1 (+ počítám s tím, že když tam dám practical tak to bude 8+1 - ideální na los)
+tvrdochrom
+pro mne, ideální poměr cena / výkon (bál jsem se uzkonu za 5.000) - na pár sranda LOS závodů bez aspirace na bednu OK :)
+zatím sežrala vše co jsem do ní dal: SB - různé (od 2.0 mm broků až po slug), YAS ...

nevýhody:
- krtátká pažba -pro kohokoliv nad 180cm to nebude optimální, pro lidi nad 190cm nutná úrpava (mám 2m - přidal jsem podložku botky 2,4 cm a celkem OK)
- žádné origo doplňky a příslušenství

Za mne - zatím spokojenost (uvidíme jak to bude po testu practical střeliva) - berte to ale jako "mini recenzi" nováčka bez zkušeností s brokovnicemi...

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#4 » sob 14. črc 2018, 11:15

Ahoj,vlastním tuhle brokovnici a chtěl bych poprosit,jestli někdo na ní má uchycenou svítilnu,jestli by se nepodělil o nějaké tipy jak to udělat,případně hodil i nějaké foto.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#5 » sob 14. črc 2018, 20:59

Snake.360 píše:Ahoj,vlastním tuhle brokovnici a chtěl bych poprosit,jestli někdo na ní má uchycenou svítilnu,jestli by se nepodělil o nějaké tipy jak to udělat,případně hodil i nějaké foto.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » ned 15. črc 2018, 00:31

Ano , tohle je asi nejjednodušší řešení, jak něco přimontovat na pumpu:

http://forum.mujglock.com/download/file.php?id=9892
http://forum.mujglock.com/download/file.php?id=9891
vzhledem k avizované ceně doporučuji se podívat například tady:
https://www.aliexpress.com/item/Tactica ... autifyAB=0

Dodávka je bez problémů.
P.S.
Fakt by rád viděl "člověka" co napíše že před slevou to stálo 2150.-. Jako držitel několika ŽL chápu, že jakýsi přirozený zisk je třeba ale takhle teda ne...
Jde to i levněji tamtéž - jenom trochu hledání to stojí...já jsem za to dal cca 4 USD..

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2981

Příspěvek#7 » ned 15. črc 2018, 08:50

Drsné. Objednal jsem z aliexpress.com pár držáků a redukcí různého typu za tyto pár dolarů ceny, vše bez problémů funguje. Doporučuji.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#8 » ned 15. črc 2018, 19:56

Objednal jsem výše uvedene z Wishe a spokojenost. Baterka sviti super a rail je kvalitni. Samotny rail je za pár kaček.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#9 » ned 16. črc 2023, 16:39

Ahoj všem. Na SXP V FDE sháním pažbu s ručkou a aby byla polohovatelná. Po komunikaci s dovozcem jsem to vzdal, ale třeba mi někdo poradíte kde v ČR sehnat nebo objednat. Díky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů