Pumpa! Ale která?



partykiller
Příspěvky: 60

Příspěvek#361 » stř 15. pro 2021, 10:29

14 dní zpět jsem koupil Winchester SXP jako první brokovnici. Pošilhával jsem po něčem kolem 20k, ale rozhodl se pro levnější, protože u mě to vždy bude jen na sranda střílení a ležet v trezoru. A když se náhodou do toho zblázním, hold bude mít v trezoru parťáka. Po nějakých 100 ranách mě fakt baví. Samozřejmě také nejsem úplně nadšený z Made in Turkey, nicméně "doufal jsem", že tím, že to SNAD prochází nějakou kontrolou kvality, bude to takový kompromis cena/ kvalita.
Obavy se nepotvrdily a zatím vše ok, žádné závady, všechny druhy (slug, buck, trap) bez problému, Tempo střílení bylo docela vysoké, hlaveň pořádně hřála. Oproti pistolím, SMG, mě překvapilo jak je zbraň po střelbě "čistá". Po kontrole stavu doma, zda je vše ok, nebylo co čistit.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#362 » čtv 16. pro 2021, 07:19

Tak já s Turkama problém nemám, mám jejich pistoli Canik TP9 EC a jsem s ní maximálně spokojený. Právě, že spíš než na výrobce dám na recenze a zkušenosti ostatních.



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#363 » čtv 16. pro 2021, 08:10

Jen pozor na recenze typu "Mam ji pet let a nebyl jediny problem "("protoze jsem strilel tak max 100 ran rocne") . Tim nechci nikoho napadat nebo vyvolavat flame, ale proste benelky jako zbrane ktere se pouzivaji na ipsc budou proverene asi nejvic no...

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#364 » pát 17. pro 2021, 21:57

Stejné to je s produkty typu nejprodávanější brokovnice, lidí nemají finance tak kupují to nejlevnější a tak se stává z kšuntu a krámu nejlepší a nejprodávanější na trhu.



Jakoli
Příspěvky: 27

Příspěvek#365 » sob 18. pro 2021, 07:16

Tak ta pistole zrovna mezi nejlevnější nepatří ale s brokovnici nemám zatím žádné zkušenosti tak chci začít s nějakou levnější než dražší aby pak třeba jen ležela doma bez využití.

Uživatelský avatar
Bubenicek
Příspěvky: 250

Příspěvek#366 » sob 18. pro 2021, 10:06

Já mám i pumpu Benelli supernovu a ta má za sebou okolo 10 tisíc a bez závad, je to dobrá pumpa ale už jsem se třeba setkal s lidmi co zrovna tuhle Benellku neměli ani v ruce a byla pro ně drahá a měli jen na Tureckou pumpu za 4000 Kč a tak tu Benelku pomlouvaly jaký je to krám a jak závaduje. Tohle sem píši jen z toho důvodu že až budeš vybírat pumpu, nedej moc na rady lidí co neznáš ( je to těžké vím ) ale raději si ji zkus, osahej, vyzkoušej. Je to stejné jak radami jakou koupit pistoli, každý ti bude radit jen to má doma. Moje rada je i ta pročíst si hodně vlákna a to od začátku kde se toho dost dovíš co s tím kdy kdo měl za problém nebo jak ji chválí a nedělat to co tu dělá 75% uživatelů že si nepřečte ani příspěvek nad sebou a hned sem cpe dotaz co si koupit, proto když se zadíváš je tu 25 stránkách stejný dotaz co koupit 31X a stále dokola. Je třeba dobrý výhoda kdy kamarád / kolega něco má a říci mu aby sis to mohl zkusit. Mi tu máme svojí neveřejnou klubovou střelnici od roku 2002 a je nás tu 19 členů a zbraně si taky půjčujeme, takže když něco někdo koupí hned si to všichni osaháme a víme plusy a mínusy a věřím že když chodíš někam v místě na střelnici tak za tu dobu si tam taky najdeš známé kteří ti budou ochotni danou pumpu půjčit a tak. Když si třeba i toto vláno přečteš celé a pozorně, všimneš se zde že tu jsou dobré rady ale jsou tu i jedinci co právě tyhle rady shazují a to je zde problém pro začátečníky a to co je vlastně pravda. Proto opravdu pročíst vlákna od začátku a pak sám si tu pušku osahat a vyzkoušet, jsou lidé co jim vše do ruky nesedne jako třeba i pro brokovnice s pistolovou ručkou - omezuje mě a to nejen pro střílení u nás na střelnici ale hlevne pro ISPC ;)



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#367 » ned 6. úno 2022, 16:36

IMG_20220206_164309.jpg
Moje první pumpa CZ 612. Máte s ní někdo zkušenosti?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#368 » úte 8. úno 2022, 10:05

Jo. Mám.
Akorát to co mám má originální jméno - Akkar Karatay Mariner.
CZ 612 by měla být přesně tohle.
(CZUB toho brala od Turků více ale nevím jak moc se to v ČR prodávalo)
Recenze na webu jsem viděl spíše pro prodejce CZ USA.

Firma Akkar je značkový výrobce v Turecku.
(na rozdíl od obchodních značek Uzkon, Balikli atd. kde výrobce není přesně známý)
Docela dobře udělaný klon Remington 870.
Na běžný provoz v pohodě.

Před časem jsem k tomu něco psal tady:

http://forum.mujglock.com/post160775.html#p160775



hunter240
Příspěvky: 230

Příspěvek#369 » ned 20. úno 2022, 17:36

Už jsem z ní dal 200 různých nábojů a jsem nadšený.Doufám že bude dlouho sloužit bez poruchy.Zatím super puška

Uživatelský avatar
pjr86
Příspěvky: 40

Příspěvek#370 » úte 1. bře 2022, 17:23

Ahoj. Mám vybranou Winchesterovku SXP Defender. Jsem brokovy nováček. Nějaký tipy na krmení? Předpokládám správně, ze muzu do ráže 12/76 ládovat 12/70 tedy kratsi?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#371 » úte 1. bře 2022, 18:45

Ano můžeš.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#372 » stř 2. bře 2022, 13:37

To SXP žere všechno v dané ráži.



pekoz
Příspěvky: 171
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#373 » pát 4. bře 2022, 06:05

JJ tohohle Winchestera dělají Turci dobře.

Uživatelský avatar
pjr86
Příspěvky: 40

Příspěvek#374 » pon 7. bře 2022, 16:35

Oproti tomu winchesteru je CZ612 taky Turek ale horší? Než mi prislo nakupko tak mi jo v top guns vyprodali. Mimochodem nakupko přes datovku 3 pracovní dny. Ty CZ mají teď během par týdnu všude dorazit snad. Ale všechno je urvane ze řetězu pomalu nejsou ani náboje 9mm.


Sent from my iPhone using Tapatalk



JZFireworks
Příspěvky: 95

Příspěvek#375 » pon 7. bře 2022, 17:33

Jak je na tom brokovnice Mossberg M88 ať už krátká nebo dlouhá verze?
Pročetl jsem forum a moc informaci jsem nedostal :D
Spolehlivost, kvalita, vydrž, vybiravost na náboje apod?
Chtěl bych nějakou pumpu na blbnutí .. řekneme par stovek ran ročně - nic drahého.

Díky ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů