UZKON TR100 (CL13)

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#31 » ned 21. říj 2018, 19:48

To by mě zajímalo, co vedlo ZS k té akci? Nejdřív mají kdoví jak dlouho reklamu, že je budou mít za 9k a pak, když konečně dorazí a protáhnou je zkušebnou ani se na krámě neohřejí a šup s nimi do výprodeje... Tak až někdo budete mít tu výprodejovou dejte vědět, "kde je pes".



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#32 » pon 22. říj 2018, 13:15

Já si taky jednu objednal, tak na ni čekám. Dozvěděl jsem se to na FB, kde to bylo už odpoledne. To bylo poprvé, kdy byl FB k něčemu užitečný:)



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#33 » pon 22. říj 2018, 13:37

Když bude dáno, tak ji dneska vyzvednu. Určitě dám vědět.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#34 » pon 22. říj 2018, 19:21

Tak ji mám doma, ale zjistil jsem, že nejde sundat ten kompenzátor na hlavni a tím pádem ji nerozeberu, protože přes něj nepřetáhnu předpažbí....Ten kdo utáhl ten šroub je bud Arnold Schwarzenegger nebo použil obří páku. :) No, nějak to vykoumám...

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#35 » pon 22. říj 2018, 20:28

Kompenzátor je našroubován na "choku" a vyšroubovat mi jde proti směru hodinových ručiček.
TR100-kompenzator a chok.jpg

Někdy zůstane chok v hlavni jindy v kompenzátoru a z obojího jde pak blbě neb nemá žádnou plošku na klíč a podobně.
Podle prodejce není zahrdlený, přestože jsem naměřil zúžení mezi prvním a druhým koncem po směru střelby 0.5mm.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#36 » pon 22. říj 2018, 21:12

Já mám právě úplně jiný kompík, který nevypadá, že by byl našroubovaný. Je to tady ten: http://bazar.hunting-shop.cz/detailni_f ... _obrazku=0
Vůbec s ním nejde hnout a je jištěný šroubkem.



SC1
Příspěvky: 367

Příspěvek#37 » úte 23. říj 2018, 08:40

Tento typ nemám, ale u Uzkona jsem udělal tu zkušenost, že z fabriky bylo všechno spasované tak na krev, že flinta nešla vůbec rozebrat. Po prvních třech krabičkách nábojů si teprve všechno sedlo a od té doby OK.

Pochopitelně je-li díl jištěn šroubkem, tak to nepomůže...

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#38 » úte 23. říj 2018, 13:52

Z tý fotky na h-bazaru moc chytrej nejsem, není na ní pořádně vidět detail přechodu mezi hlavní a kompenzátorem a kde je vlastně ten pojistný šroub. Moje TRko taky vypadá jinak, takhle:http://www.uzkon.com.tr/Uzkon_Product/details.php?id=123
To co je na tý fotce z h-bazaru ani nemůžu najít na stránce výrobce: http://www.uzkon.com.tr/Uzkon_Product/Magazine_fed.php
Nemá stavitelnou pažbu ani lícnici a ani kombinace předpažbí a kompenzátoru neodpovídá žádnému z vyobrazených typů.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#39 » stř 24. říj 2018, 08:33

Kdyby se někdo sháněl po těch Uzkonech za 3000,-, co tak rychle zmizely z nabídky ZS, tak už jsou k dispozici v bazaru za 8500,- ;)
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/34 ... kon-tr100/

Stejná situace jako u konverzí RONI - v ZS výprodej za 1500, pár dní na to za 5500 v bazaru.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2985

Příspěvek#40 » stř 24. říj 2018, 09:03

Tak proč ne že jo. Já jen myslel, že na bazaru to bude až za několik měsíců až zase zvedne poptávka, když poptávka dnes byla uspokojena dnešní nabídkou.



oldak71
Příspěvky: 4

Příspěvek#41 » stř 24. říj 2018, 10:01

Kompenzátor brokovnice nemá. Nemá ani stavitelnou lícnici. Po telefonickém dotazu v Zeleném sportu, proč popis v nabídce neodpovídá skutečnosti mi bylo řečeno, jestli se mi to nelíbí, ať zbraň vrátím, zájemců jsou mraky. Brokovnice i cena se mi líbí, to ale nic nemění na tom, že by měl popis odpovídat skutečností. Zvláště, jedná li se o zbraň. Paní na telefonu jsem vysvětlil, že si nestěžuji, jen se informuji jestli nedošlo k záměně typu, že se nemusí hned zlobit. Mám taky obchod. Tak asi jen tolik.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#42 » stř 24. říj 2018, 20:57

Tady je pár fotek tý mojí pro porovnání:
TR100 CL13.jpg

TR100 CL13 kompenzator, hlaven a predpazbi.jpg

TR100 CL13 telo s pazbou.jpg

Předpažbi mám duralové se čtyřmi raily po celé délce předpažbí, na ústí hlavně je kompenzátor (ne chránič) a pažba je plně stavitelná, rovněž hledí, muška je pevná. To jen co vidím na první pohled.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Bakly
Příspěvky: 51

Příspěvek#43 » čtv 25. říj 2018, 13:48

Asi meli vice krabic a netusili, ze ve vsech neni to stejne :) Taky mam typ, co nebyl na fotce. Z principu mi to vadi (pristup), v realite vlastne ne (samotna zbran).



honzaF
Příspěvky: 7

Příspěvek#44 » čtv 25. říj 2018, 17:36

Dejte prosím někdo link na rozborku. Prosím. Nemůžu nic najít :-(



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#45 » čtv 25. říj 2018, 18:07

Tady je odkaz na Golema: https://www.youtube.com/watch?v=N9Qv6x51LfI
Je to sice BR99, ale je to skoro to stejné. Jen se musí sundat ta potvora na konci hlavně, jinak nejde přetáhnout předpažbí.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů