Smith Wesson MP15-22

Dlouhé zbraně .22LR


Koleczko
Příspěvky: 8

Příspěvek#106 » stř 5. pro 2018, 16:18

Ahoj. Přemýšlím o koupi a proto bych si jí rád osobně prohlédl popř. vyzkoušel. Byl by někdo ze zdejších majitelů (nebo jejich známých) ochotný? Ideálně někdo z oblasti (přibližně) Praha-Jaroměř-Česká Třebová-Jihlava?



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#107 » pon 10. pro 2018, 21:20

Mat píše:Zbraň vrácena, finančně vyrovnáno.....

Je to krásnej kvér. Perfektní zpracování.....ale tím to pro mě žel končí.

Muzes prosim rict, co to bylo za prodejce? Klidne jenom do SZ kdyztak...

Ja jsem zacal koukat po tehle:

https://www.prodej-zbrani.cz/malorazky/ ... 2553p.html

A nerad bych dopadnul stejne...dik



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#108 » úte 11. pro 2018, 08:33

Tam jsem kupoval na podzim svou MP15-22 MOE SL FDE a naprosto v pořádku. Jen je to vše na objednávku.. Když je dovozce doveze, tak už jsou většinou všechny rezervované.

Navíc tenhle typ sem sledoval od léta a nebyla skladem. Dovozce mi řekl, že dodání až rok, a ani to nezaručí. Vozí to pro ně Banzai.cz a je dobrý se zkusit spojit s nima, jestli už maj nějaké a jaké objednané. Pak koupit od maloobchdníka, kterýmu je dodaj.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#109 » úte 11. pro 2018, 08:44

Jo, volal jsem tam-pry to nemivaji na prodejne, ale je potreba objednat konkretni kus, ktery nasledne naskladni a pripravi k odberu.

Ale mne spis slo o to, abych se dozvedel od Mata, kde to bral on...netusis?



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#110 » úte 11. pro 2018, 09:37

Jako trochu nechápu, to jako aby jsi to nekoupil od stejnýho prodejce? Kdyť on se zbraněmi nijak nemanipuluje. Jak je dostane od dovozce, kterej dodává do X dalších prodejen, tak prodá. Spíše bych to viděl z opačného pohledu. Reklamaci vyřídil k dobru kupujícího..

Druhá věc je o náročnosti zákazníka. Prostě to neni odstřelovačka, aby jsi sundaval pětikorunu na 100m...



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#111 » úte 11. pro 2018, 09:45

No proste mne to zajima 8-)

Zazracnou presnost od toho necekam, ale na 25m zustat v cernym v pistolaku a na 50m trefit postavu by to umet melo



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#112 » úte 11. pro 2018, 09:57

Jen dodam, ze svoji MP 15-22 jsem take kuppval na www.prodej-zbrani.cz, uz to jsou vice jak 2 roky a slape. Ohledne reklamace mi to rikali otevrene, ze jak je to dovoz, tak vse zalezi na tom, jak se chytnou cykly dovoz-vraceni reklamovaneho zbozi do US.



cipis
Příspěvky: 2104

Příspěvek#113 » úte 11. pro 2018, 10:28

Také nechápu, k čemu je tohle zjišťování. Ohledně reklamace je to také nebetyčná hovadina a neskutečná prasárna obchodníků, co se vymlouvají na vracení do USA. To je jejich problém, mají za to zisk při prodeji, tak si to mají zařídit. U nás platí naše podmínky a tečka.
Co se týče přesnosti, tak by to snad byla první, co s ní něco je. Nevím o žádné jiné, co by se jí něco stalo (krom mé, kde po X tisících praskl úderník, což je ale defacto spotřebka), nicméně je to zboží jako každé jiné a holt se někdy může něco pokazit.
Požadovaná přesnost antonaspelce je snad výsměch dané zbrani, není problém trefovat 5cm kolečko na 50m s náboji za 1,90 Kč, natož postavu ...



JenDAG
Příspěvky: 32

Příspěvek#114 » úte 11. pro 2018, 14:26

Asi nechce koupit tu reklamovanou.



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#115 » úte 11. pro 2018, 14:32

S tou už dávno střílí jiný šťastný kupec...



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#116 » čtv 13. pro 2018, 15:24

Diky tem, co pisou konstruktivne a ostatnim - pokud vam vadi, ze se na neco ptam, nemusite to cist ani komentovat.
Proste mne zajimalo, kde Mat zbran koupil a to je cele. A pokud jde o presnost - ja tu zbran chci na kropeni a blbnuti a ne na mirenku, proto nejsem narocnej.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#117 » čtv 13. pro 2018, 18:13

antonspelec - vzhledem k tomu, že tuto zbraň v Praze na prodejně má málo prodejců, tak nemá smysl nějak mlžit. Chlapy se k tomu postavili čelem, (dovozce....aniž bych to chtěl nějak rozebírat, se na kvér přijel podívat slovy třicet dnů po předání prodejci na reklamaci....to je dle mě hodně, ale hodně za čárou) Takže prdejce byli Prodej zbraní v Motole. Jen doplním, jezdím k nim od otevření prodejny a jsem maximálně spokojený, s výběrem, přístupem, cenou.... a jsem stále spokojený zákazník.

Martin

PS: Jen pro porovnání s MP...vrátil jsem se k 512 a tohle je na 100m / CCI standart teplota 10°C, boční vítr 30 - 35KM/h
(celkem rozdíl) tohle jsem nedal ani na 50m ze stolice, v bezvětří a při 20°C
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#118 » čtv 13. pro 2018, 19:39

Pěkný. Střílet mířenku, vím co vzít. Mně dnes došel bubínek https://www.brownells.cz/MP-15-22-50RD- ... AGAZINE/cs
Vzal jsem ho na BF za 1650. Koukal jsem na něj 2 roky a teď jsem ho už musel koupit.
Na pokropení starých pánviček to bude paráda.
Musím říci, že zpracování zásobníku je fakt super. Čekal jsem nějakou "holotu", ale kvalitní plast, všude šrouby... tak jsem rád, že se to snad nerozlepí :lol:



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#119 » čtv 13. pro 2018, 20:09

To vypada fakt drsně :D Já dostanu od ježíška 25rd FDE z Brownells. Vědět, že budou na BF takové ceny, tak počkám a vemu si i 10rd. Bohužel, ve FDE se 10rd nedělá.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#120 » čtv 13. pro 2018, 21:34

izerS18 tak ono i na kropení je v celku vhodný, když je zbraň přesná. Nesčítají se pak chyby zbraně a střelce. Pokud zbraň umí dobře mířenou ránu i na 100m.....při kropení mám pak jistotu, že pokud minu, je to jen má chyba.
Holt mě MP nebyla souzena

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů