Smith Wesson MP15-22

Dlouhé zbraně .22LR


izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#121 » čtv 13. pro 2018, 22:11

Mat - bohuzel, asi ne. Clovek nekdy proste nema stesti.
Jinak ja sehnal 10rd zasobnik, co vypada jako klasickej 25 rd, ale uvnitr je nejaka uprava a jde tam jen 10 naboju. Tak na zasobniku je uvedeno, ze je 10rd



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#122 » čtv 13. pro 2018, 23:17

Mat píše:antonspelec - vzhledem k tomu, že tuto zbraň v Praze na prodejně má málo prodejců, tak nemá smysl nějak mlžit. Chlapy se k tomu postavili čelem, (dovozce....aniž bych to chtěl nějak rozebírat, se na kvér přijel podívat slovy třicet dnů po předání prodejci na reklamaci....to je dle mě hodně, ale hodně za čárou) Takže prdejce byli Prodej zbraní v Motole. Jen doplním, jezdím k nim od otevření prodejny a jsem maximálně spokojený, s výběrem, přístupem, cenou.... a jsem stále spokojený zákazník.

Diky za info...sem to tak trosku tusil. Ja s nima mam tri zkusenosti - jednu slusnou (nakup streliva) a dve velmi spatne, az otresne (nakup tasky na dlouhou a nahradni dily do Glocka), takze tam chodim velmi nerad a taky to mam pres celou Prahu. Ovsem z toho, co pises chapu, ze v tomhle byli nevinne a spis to brzdil pristup dovozce. Nicmene pokud budu tuhle zbran kupovat, tak ji rozhodne nebudu brat u nich - z principu, prave z duvodu tech vyse uvedenych negativnich zkusenosti.

Kazdopadne, pokud to nekoho zajima, tak skladem ji maji v Praze treba jeste napriklad v BVS.

to izers18: Ten buben je paradni! Hod sem prosim fotku, jak vypada na flinte :mrgreen:



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#123 » pát 14. pro 2018, 22:23

Kdepak. Ten půjde na https://www.youtube.com/watch?v=Rak3NjzKHjY
Zítra dám fotky. Na pistolovou střelnici to bude mazec kropič :)

Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Příspěvky: 61

Příspěvek#124 » ned 16. pro 2018, 12:35

Vážení, jaké máte u téhle pušky zkušenosti s náboji .22LR Remington Thunderbolt HV? Viděl jsem pár videí, kde řešili poměrně volné střely v nábojnici. Má to nějaký velký vliv? Nebudu s tím střílet závody, jen blbnout na střelnici.



zvirotsky
Příspěvky: 22

Příspěvek#125 » ned 16. pro 2018, 12:40

jedny z největších sraček co jsem měl...



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#126 » ned 16. pro 2018, 14:13

O5 ji maji skladem v prodej-zbrani.cz
http://www.prodej-zbrani.cz/detail.php? ... 53&sid=819



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#127 » ned 16. pro 2018, 20:22

Ahoj
Posílám slíbenou instalaci bubínka.
Obrázek
Mám to jako hračku se vším všudy :)



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#128 » ned 16. pro 2018, 20:41

Dik...mne by zajimal buben v ty dlouhy ;-)



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#129 » stř 19. pro 2018, 22:09

Ty skladem, co byly v Motole, byly na poradnik - kamos ji chtel u nich hned vzit a bylo mu receno, ze jsou vsecky zamluvene a dalsi budou az nekdy v dubnu ci kvetnu 2019.

Pokud to nekoho zajima, tak je maji v GunDraku:

http://www.gundrak.cz/Default.aspx?Page=1178

Sice sviti, ze jsou docasne vyprodane, ale maji je skladem.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#130 » čtv 20. pro 2018, 21:27




Mika86
Příspěvky: 9

Příspěvek#131 » sob 22. pro 2018, 21:57

antonspelec píše:Ty skladem, co byly v Motole, byly na poradnik - kamos ji chtel u nich hned vzit a bylo mu receno, ze jsou vsecky zamluvene a dalsi budou az nekdy v dubnu ci kvetnu 2019.

Pokud to nekoho zajima, tak je maji v GunDraku:

http://www.gundrak.cz/Default.aspx?Page=1178

Sice sviti, ze jsou docasne vyprodane, ale maji je skladem.


K Drakovi to nemám daleko a uvažuju nad ní. Ale všechno má něco. Četl je si pečlivě reakce i od Mat(a) a to mi moc důvěry v SW nedalo. Sice to není ranec, ale s doplňky se to na cca 25tis dostane.

Je tedy podle Vás reálné nad SW uvažovat?

Přeci jen domácí značka je jistější, vyzkoušel jsem CZ512 tactical a jak už bylo řečeno. Rozborka hnus (potvrdili to i kluci z czub) zásobník na 25 vypadá trochu divně, ale jinak to nebylo zlé.

Z pistolí mám Colta a Czub a ačkoliv od Colta mě odrazovali tak bych ho nedal ani za nic. Oproti tomu Czub ladím pomalu rok.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#132 » sob 22. pro 2018, 23:12

Koukni na vlákno CZUB 512. Rozborka super, neplést s 512 tactical, viz druhé vlákno.



antonspelec
Příspěvky: 1195

Příspěvek#133 » sob 22. pro 2018, 23:39

No Mat mel smulu na kus proste. Jinak tady na foru a i jinde ty zkusenosti jsou prevazne pozitivni. Navic reklamace se nakonec povedla, byla uznana a Mat dostal prachy zpatky. I kdyz s tim bylo vyrizovani a stresy, ale to je s kazdou reklamaci.

Ja nad S&W uvazuju z techto duvodu:

1) mam plnotucny ARko a tak logicky chci stejnou platformu
2) ma M-Lok predpazbi, takze na nej muzu navesit to, co mam na tom plnotucnem ARku, na kterem mam tez M-Lok
3) je levnejsi nez CZ 512 Tactical (neplanuju k ni zadne zvlastni doplnky, mozna snad jeden dva zasobniky navic), takze ja s ni na 25 nedostanu ani nahodou
4) je mensi a lehci nez CZ 512 Tactical
5) libi se mi, jak vypada...naproti tomu CZ 512 Tactical mi prijde jako jedna z nejhnusnejsich malorazek na trhu (ten zasobnik na 25 tomu uz jen dava korunu)...vim, ze to muze bejt pro nekoho podruzny, ale ja si kupuju zbrane takove, ktere se mi libi...kor kdyz je to jen na blbnuti a neocekavam od nich zazraky pokud jde o presnost

Realita je takova, ze spatnej kus muze bejt jak od S&W, tak od CZ...ale jak se stavi k reklamaci CZ, to je otazka.



cipis
Příspěvky: 2098

Příspěvek#134 » ned 23. pro 2018, 00:34

Stavět na jedné jediné negativní zkušenosti je trochu na houby. To by člověk v životě nekoupil vůbec nic ...
SW MP15-22 je jediná (tedy, ještě je SIG522) funkční a trvanlivá samonabíjecí malorážka ala M4. Všechno ostatní jsou sračky, co jsou dělané na sranda střelbu a podle představy výrobců to znamená něco okolo 1000 výstřelů. Proto jsou občas inzeráty plné zbraní, co mají tu tisícovku. Protože se jim za chvíli něco rozpadne.

Jediné, v čem je SW špatné, tak dostupnost náhradních dílů. 0, slovy nula. Banzai slibuje už tařka rok úderníky, v Evropě se sehnat nedají, našel jsem je akorát v UK a ti debilní angláni to málem neprodají ani lidem v UK. Domovské SW se zcela nesmyslně vymlouvá na ITAR, případně mají tunu dalších keců.
Takže až vám po 5-50 tisících výstřelů praskne úderník, tak si ho holt musíte nechat někde za 500-1000 Kč vyrobit. Jestli se zlomí vytahovač nebo se unaví pružiny, tak to bude to stejné.
Nicméně i tak je to zlaté oproti těch slitinovým krámům, kde to měníte kus za kus. Tedy pušku za pušku, ne díl ;-)



Mika86
Příspěvky: 9

Příspěvek#135 » ned 23. pro 2018, 13:58

antonspelec píše:No Mat mel smulu na kus proste. Jinak tady na foru a i jinde ty zkusenosti jsou prevazne pozitivni. Navic reklamace se nakonec povedla, byla uznana a Mat dostal prachy zpatky. I kdyz s tim bylo vyrizovani a stresy, ale to je s kazdou reklamaci.

Ja nad S&W uvazuju z techto duvodu:

1) mam plnotucny ARko a tak logicky chci stejnou platformu
2) ma M-Lok predpazbi, takze na nej muzu navesit to, co mam na tom plnotucnem ARku, na kterem mam tez M-Lok
3) je levnejsi nez CZ 512 Tactical (neplanuju k ni zadne zvlastni doplnky, mozna snad jeden dva zasobniky navic), takze ja s ni na 25 nedostanu ani nahodou
4) je mensi a lehci nez CZ 512 Tactical
5) libi se mi, jak vypada...naproti tomu CZ 512 Tactical mi prijde jako jedna z nejhnusnejsich malorazek na trhu (ten zasobnik na 25 tomu uz jen dava korunu)...vim, ze to muze bejt pro nekoho podruzny, ale ja si kupuju zbrane takove, ktere se mi libi...kor kdyz je to jen na blbnuti a neocekavam od nich zazraky pokud jde o presnost

Realita je takova, ze spatnej kus muze bejt jak od S&W, tak od CZ...ale jak se stavi k reklamaci CZ, to je otazka.


O to mi právě jde. Na klasické AR jsem ještě nedorostl. A jeho kvality tudíž nedocením.
SW v tomto chci na blbnutí a prakticky první kus aspoň podobný ARku.

Pro MAT(a) : ano vím že klasika 512 je už lepší. Já měl v ruce jen tactital a tam kluci nadávají primárně na rozborku. Bral bych i klasiku 512, ale na terčovku mám stařičkou Suhl 150 je to sice jednoranka, ale je dle mých představ. Jsem levák, takže pažba na míru, bipod, optika. Tak či onak. Díky moc za všechny detaily na Sw, 512 tactical i klasickou 512. Za to poklona.

Pro Cipis: ND je právě to co mě trochu straší, ale snad se to bude dát nějak přežít.

Pokud si mám vybrat dle vzhledu a snad i dostatečné funkčnosti (neočekávám že hračka za cca 18k bude bez much) tak vede SW před tacticalem. Tady to reálný kolimátor a pár doplňků na zbraň. No ještě si ji někde moct osahat.

Na klasiku 512 jednoznačně optika, bipod jak má MAT. Ta je super.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů