CZ 512 tactical

Dlouhé zbraně .22LR


Slupek
Příspěvky: 8

Příspěvek#31 » pon 4. úno 2019, 16:12

Trošku jsem pohledal a lištu co by mohla sedět našel. Takže můj problém by mohla vyřešit Čína za cca 80 Kč. Prubnu tohle a pin vyzkouším ve druhém kole, kdyby to neklaplo. V každém případě dík za radu.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#32 » pon 4. úno 2019, 21:01

weaver lišta je segment na víc. Máš tam zespodu přímo závit na ten pin. Jen ho našroubuješ a hotovo. Je tam metrický závit, myslím M5.



Slupek
Příspěvky: 8

Příspěvek#33 » úte 5. úno 2019, 12:53

Jj, pin by byl nejjednodušší, ale nemám Harrise. Těch 80g lišty budu muset nějak přežít. Navíc k ní můžu připnout poutko na popruh. Když jsem u toho, jak jsi vyřešil uchyceni popruhu na pažbě?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Mat
Příspěvky: 241

Příspěvek#34 » úte 5. úno 2019, 16:45

Krátký závěs v zadu na pažbě



josse
Příspěvky: 3

Příspěvek#35 » stř 6. úno 2019, 10:26

Slupek píše:Ahoj. Taky jsem koupil tactical. Ale když jsem chtěl pověsit bipod, začaly komplikace. Příprava na rail lištu sice nějaká je ve formě děr se závitama, bohužel to je všechno. Výrobce lištu jako doplněk nenabízí. Navíc v přední části, kde by mi bipod pasoval nejvíc, zavazí šroub spojující hlaveň a hliníkové tělo. Nemá někdo tip kde sehnat rail lištu, aniž bych musel převrtávat díry, popřípadě jinak upravovat? Děkuji


Kde jste přišel na to že výrobce nic nenabízí? Přímo na stránkách czub jsou díly k 512 Tacticalu ... sice už jen dvě délky oproti čtyřem před rokem ale pořád tam jsou...
https://www.czub.cz/cz/eu-eshop/dlouhe-zbrane/nahradni-dily.html?gun_family_pu=184

512 czub.JPG


Nebo přímo v USA:
https://www.atioutdoors.com/rifles/czusa/accessories
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Slupek
Příspěvky: 8

Příspěvek#36 » stř 6. úno 2019, 12:29

Přišel jsem na to v podnikové prodejně v Brodě, kde mi prodavač sdělil, že nic takového nemají. Tyto co jsou eshopu by možná seděly na horní část předpažbí, kam můžu pověsit třeba baterku. Ale spodní rozteče děr jsou 55 a 110mm, kam by žádná ze dvou nabízených lišt neseděla. Navíc je tam ten nešťastný šroub. Jestli před rokem nabízeli delší lišty nevím, ale teď už bohužel ne.



SurioMario
Příspěvky: 1

Příspěvek#37 » čtv 14. lis 2019, 21:08

ja som tento problém s bipodom vyriešil v pohode, objednal som krátku lištu priamo z eshopu CZ, pasuje presne na tie dve dierky vpredu, blízko pri sebe, pričom cez prvú ide aj tá skrutka, čo drží hlaveň...ako zálohu som objednal očko na popruh a tam sa dá bipod chytiť tiež...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů